İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Land

Servet Aydın

Recommended Posts

Çağlar Bayur
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ecuyu bende çok merak ediyorum. Tam testere ile dalayım dedim o anda By Bayur telefonda idi 

Elleme la dedi 

o değil de daha ne elleyecen la.. atomlara mı ayıracan

1 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yalama ettin söke söke be arkadaş :)

bende merak ediyordum içini, söktüğün iyi olmuş, bu arada bilgileri kapıyoruz, yarın lazım falan olur dimi ama :rolleyes:

über fiesat aile d ebirçok parçası da ortak :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yalama ettin söke söke be arkadaş :)

bende merak ediyordum içini, söktüğün iyi olmuş, bu arada bilgileri kapıyoruz, yarın lazım falan olur dimi ama :rolleyes:

Lr2 de açacağın tek yer depo kapağı :)

2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

o değil de daha ne elleyecen la.. atomlara mı ayıracan

Ama pistonları da görseydik be 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

O derece taş diyosun yani, vallahi çok pis canım istiyorda nasıl alacağız onu düşünüyorum, bugün dusterle gezindim, kesmedi, şimdi gözüm hiçbirini görmez oldu :)

kırmızı renk hse buldum bu arada....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

kırmızı renk hse

70 bin falan eder.. Land de renk çok önemlidir, ayrı bir dünya

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

70 bin falan eder.. Land de renk çok önemlidir, ayrı bir dünya

keşke 70 olsa, 135 miydi neydi, 2011 başı makyajsız, aynısının SE TD4 olanını buldum, 2 parça boyalı, koltuk ısıtmalı ama galeriden :) 115 kaat yazmış...

bak mesela arabam com da 9965345

SD4 2011 190 hp buldum, 160 bin diyor adam, nasıl alacağız bunu yahu, hani 2. el düştüydü, kredilerde uçmuş, pehhhh.... bune arkadaş...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
20 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

nasıl alacağız bunu yahu,

noterde alınıyor.. ruhsat artık ordan hazır çıkıyor da?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

noterde alınıyor.. ruhsat artık ordan hazır çıkıyor da?

haaa, doğruya, o kadar kolay oluyordu, ben eskide kalmışım biraz :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

O derece taş diyosun yani, vallahi çok pis canım istiyorda nasıl alacağız onu düşünüyorum, bugün dusterle gezindim, kesmedi, şimdi gözüm hiçbirini görmez oldu :)

kırmızı renk hse buldum bu arada....

kırmızı bir freelander 2 var bizim evin orada galeride. en azından 10 gün önce vardı.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Kırmızı frelander mi olur be

olsa ola ford ka olur yada mini cooper olur 

😊

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
13 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Hayırdır Ali Bey? 

Hayır hayır :D  hayırda çok para...

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Tamam biraz kirlenmiş olabilir abartmayın 
IMAG0582.thumb.jpg.55fec1b39ce5a04f1cc74ee213c6a3a8.jpg
Ucundan eccük bişicik olmaz.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

beyaz iyi gidiyor sanki :)

cıks.. land almak başka lendçi olmak başka, siyah ve diğerleri denir lendçede

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Araç alma konusunda forumdaki fikirlerden yararlanmak için açtığım diğer başlıktaki tavsiyeler üzerine dünden beri Freelander 2 araştırıyorum.

Bütçeye göre hasarsız dolu ve düşük km li olanlardan bütçeye uyanlar 2011-2012 modeller.

Bugün aklıma gekdi, bir ahbabımda Freelander vardı. 

Aradım fikrini almak için.

Aman ustasından masrafından bıktım sattım dedi.

Aracı 2009 modelmiş. 100 binden sonra gına geldi, aslında sürüşü çok iyiydi ama ustası ve nasrsfı bezdirdi, sakın alma dedi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bende Lr2 vardı. 180 TL olan hava kütle ölçer hatasını kendim bulacağım diye, (öncesinde ehil olmayan yerde baktırıp kızdığım için) toplamda 23bin tl harcama yaptım. Suç araçta mı kesinlikle değil. Kendi teşhis çihazı harici üniversal teşhis cihazları nokta atışı bulamıyor arızayı. 160.k civarında idi bende iken. 

Şimdi bu konu içinde bahsi geçen LR1. Piyasaya göre dökülen araç. Bir tane kendi kendine çıkan hata vardır ya da yoktur. Bana de ki, Servet LR1 satınca ne alırsın, koşa koşa Lr2 alırım ve onunla da yine dağ bayır gezerim. Çünkü gerçekten aracı anlayan servisim var artık 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bende Lr2 vardı. 180 TL olan hava kütle ölçer hatasını kendim bulacağım diye, (öncesinde ehil olmayan yerde baktırıp kızdığım için) toplamda 23bin tl harcama yaptım. Suç araçta mı kesinlikle değil. Kendi teşhis çihazı harici üniversal teşhis cihazları nokta atışı bulamıyor arızayı. 160.k civarında idi bende iken. 

Şimdi bu konu içinde bahsi geçen LR1. Piyasaya göre dökülen araç. Bir tane kendi kendine çıkan hata vardır ya da yoktur. Bana de ki, Servet LR1 satınca ne alırsın, koşa koşa Lr2 alırım ve onunla da yine dağ bayır gezerim. Çünkü gerçekten aracı anlayan servisim var artık 

Nerde bu servis

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nesi dökülüyormuş peki, 4 çeker sistemi dışında gerisi bildiğimiz araç, aşırı elektronik donanımda yok, her arabada olan şeyler, sanırım eski modeller dökülüyor, daha dingiliz olanlar :)

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)
17 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Nesi dökülüyormuş peki, 4 çeker sistemi dışında gerisi bildiğimiz araç, aşırı elektronik donanımda yok, her arabada olan şeyler, sanırım eski modeller dökülüyor, daha dingiliz olanlar :)

Özellikle nesi dökülüyor diye sormadım. Değişik birisidir, ağzını açtı mı çok anlatır. Sorduğunuza soracağınıza pişman eder. Neyse bu biraz da işin şakası, dostumuzun kulaklarını çınlatalım. 😂

Aracı 2009 modelmiş, LR1 mi 2 mi bilmiyor. Ama 100 bin km den itibaren Ankara'ya gidip gelmelten, sanayide usta baiı beklemekten ve para saymaktan bıkkınlık geldi sırf o yüzden sattım diyor.

Audi A4 quattro almış, çok memnun dünya varmış yağ gibi araba diyor :D

On 28.10.2018 at 22:26, Ali Cihangiroğlu yazdı:

keşke 70 olsa, 135 miydi neydi, 2011 başı makyajsız, aynısının SE TD4 olanını buldum, 2 parça boyalı, koltuk ısıtmalı ama galeriden :) 115 kaat yazmış...

bak mesela arabam com da 9965345

SD4 2011 190 hp buldum, 160 bin diyor adam, nasıl alacağız bunu yahu, hani 2. el düştüydü, kredilerde uçmuş, pehhhh.... bune arkadaş...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-617703240/detay

160 bg lik

142 bine bırakırım diyor.  107 bin km de.

Yalnız en iyi ilan şu. Tam dolu koltuk ısıtma sadece bunda var

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-freelander-td4-103.900-km-585031604/detay

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
8 saat önce, Rıdvan Ergün yazdı:

Özellikle nesi dökülüyor diye sormadım. Değişik birisidir, ağzını açtı mı çok anlatır. Sorduğunuza soracağınıza pişman eder. Neyse bu biraz da işin şakası, dostumuzun kulaklarını çınlatalım. 😂

Aracı 2009 modelmiş, LR1 mi 2 mi bilmiyor. Ama 100 bin km den itibaren Ankara'ya gidip gelmelten, sanayide usta baiı beklemekten ve para saymaktan bıkkınlık geldi sırf o yüzden sattım diyor.

Audi A4 quattro almış, çok memnun dünya varmış yağ gibi araba diyor :D

Yalnız en iyi ilan şu. Tam dolu koltuk ısıtma sadece bunda var

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-freelander-td4-103.900-km-585031604/detay

153 e (pazarlık etmeden) SD4 190 hp. lik var, koltuk ısıtmalı ve hafızalı vs.   arayınca çıkıyor aslında....

Bu arada 2009 lar sıkıntılı bile olsa usta iyi olacak yada sen ne olduğunu bileceksinki araba habire bozulmasın, elektronik dışında zırt pırt bozulmaz sanırsam, Servet anlatsın bunların durumunu yinede emin değilim tabii... lr2 de sorun yok diyorlar ama...

lr1 den a4 e geçen adam tabiiki ohh der, konforlu asfalt aracına geçmiş, 4x4 mondeoya geçseydide ohh derdi, hatta a4 ü satardı :) Audi a4 de eh işte fakat esas olarak A6 dan başlar zati.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim Lr2 konum var. Orada ustacıkların nerelere sebep olduğu, benim kurcalayarak nereleri bozduğum yazılı. Bir tane doğal arızası yok aracın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

devir küçülme devri. Acaba mini cooper felan olur mu? Büyük araba ille de saygınlık anlamına gelmeyebilir. 118 bmw de olabilir dolu.

LR her daim pahalı bir araç. Bozulsa da bozulmasa da.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...