İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 - Göstergedeki Kırmızı LED

Ahmet İhsan Akşen

Recommended Posts

Adem Öztürk
Anahtarın komple fotosu var mı? İlk sahibi değilseniz değişmiş olabilir anahtar..

Merabalar serkan Günaydın bayagidir görüşemiyorduk Sony alınca sesimiz kesildi [emoji4]
Önceki attığım resimde ledli resim ikinci sıradaki resim anakarta Fort yazıyor sanırım yan sanayi yoksa ford markasını hatalı basmaz herhalde bu yazı dikkatimi çekti 54632372eccf5570c4d4b163bff08d22.jpg132a7b8c881f83b2e96bddb5a04a152d.jpg

Ben üçüncü sahibiyim aslında çok yakın bir arkadaşımdan aldım aracı ama bu devirde kimseye güven olmuyor yedek anahtarda yoktu zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Collection Focusun iki anahtarı olur, birisi sustalı diğeri düz ve kumandasız. Muhtemelen sustalı kayboldu diğerinin içindeki çip alınıp bu yan sanayi ucuza maledildi... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

muhtemelen sizin dediğiniz gibi olmuştur zaten ikinci anahtar yaptıracağım bir türlü vaktim olmadı sıra gelmedi yani.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cengiz Yılmaz
On 20.04.2017 at 12:05, Kemal Işık yazdı:

Aynısı benim de başıma geldi. Hiç sıkıntı yokken gauge menüye girmiştim çıktığımda ışık sabit kaldı bir saat sonra farkettim ışığı. Sonra gauge menüye girdim çıktım kendisi söndü. Menüye girdikten sonra yanık kalmıştı bende :) 

Merhaba,

Focus 2,5 titanyum benzinli 2008 model aracımda Gauge menü'ye bende ilk kez merak edip girdim.

Hatta bunu bilen kaç tekrar yaptım.

Sonra kontağı kapatıp menülerde gezdim.

Bi kaç gün sonra seyir halinde bu kırmızı LED 'in sürekli yandığını bende fark ettim.

Kumandalı anahtar ile normal işlevini yapıyor.

Dostlar biraz fikir verirseniz memnun olurum. 

Hangi yolu izlememiz önerirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kesin bir çözüm çıkmadı, menüye tekrar girip çıkmayı deneyin derim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
On 1.05.2017 at 18:09, Selçuk Bakış yazdı:

16 yada 32 olması kalınlık incelikten verilen kod ama 1616 yı ilk defa gördüm, 2016 2025 ve 2032 genelde bulunanlardan.

İlk iki rakam çap, diğer içi rakam kalınlığı belirtiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Ama anahtar içi yan sanayi gibi. Orjinal olsa en azından FORT yazmaz diye tahmin ediyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

TORT Yazan da varmis :)
Orjinalde birsey yaziyor mu acaba191bdbfa1f762410892665a6d03d28c1.jpg

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Orijinalde siemens yazıyor, bendekinde öyle yazıyor en azından default_smile.png

a0de2951bd2cc3236d90322925caa3a7.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Sahte bu. Fordun anektari ya fort olur ya tort hic olmadi mort😁

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Yılmaz
(düzenlendi)
11 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Kesin bir çözüm çıkmadı, menüye tekrar girip çıkmayı deneyin derim.

Merhaba,

İhsan bey teşekkür ederim. Denedim ve düzeldi.

Sanırım daha önce karıştırırken yapmamak gereken birşey yaptım.

Veya test sonlanmadan stop ettiğim için olabilir.

Saygılarımla

tarihinde Cengiz Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

O zaman belki de isigin sonmesi icin tekrar girip testin bitmesini beklemek gerekiyordur

Yorum bağlantısı
Cengiz Yılmaz
9 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

O zaman belki de isigin sonmesi icin tekrar girip testin bitmesini beklemek gerekiyordur

Olabilir.

Sitedeki arkadaşlar sağ olsunlar. Bilgi ve tecrübelerinden istifade öğreniyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...