İçeriğe Yönlendir

İnternet Servis Sağlayıcı Tavsiyesi

Cavit Çırakoğlu

Recommended Posts

Ahmet Kaleli

5 yıldır D-smart abonesiyim.İnternet : 35 gb AKN + 24 Mbps (fiber) + yalın dahil = 53 TL     TV : full (dizi + sinema + spor + 18) = 10 TL

Bu teklifler iptal için kimlik fotokopisini gönderdiğim zaman verildi.Daha önce teklif ettikleri fiyat İnternet + TV için toplam 87 TL idi.

Anlayacağınız faturaları düzenli ödediğinizde ve uzun süreli abone iseniz kararlılığınızı gösteriniz.Ben domates biber alır gibi pazarlık yaptım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Bu vesile ile buraya yazayım, belki birinin işine yarar.

TT net gecen yaz arayıp taahhütü 2yıl uzatmayı ve teklif etti, Verdiği fiyat 89 TL idi.

Ancak 2-3 ay sonra 18 TL de telefon parası eklediler.Sadece neti kapsayan işlem yapmışlar, telefon eski sistemde kalmış.Telefon eski taahhüt suresi dolunca da önce 15 sonra 18 TL eklediler.

Defalarca itiraz etmeme bana her sey dahil 89 dediniz dememe ragmen ses kaydını dinledik yok böyle bir sey deyip itirazımı reddettiler.

O günden sonra bir seyler daha satmak için beni arayan her TT net ciye siz yalan söylüyorsunuz deyip anında kapatıyorum.

TT sizi taahhüt için ararsa tekliflerini yazılı olarak isteyin, ben dönem bitince öyle yapacagım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sesli bilgilerin tümünü mail adresime gönderin okuyup onay verirsem aktif yapabilirsiniz diyorum. Henüz mail atan hiçbir firma yok. Dönüş yapanda olmuyor. Kafam rahat

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

Güncel desem:))  Son değişikliklerden sonra

tarihinde Cavit Çırakoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Konu açılmışken belirtmek istedim. 17 nisanda doping internete basvurdum. Halen hat çekilmediği gibi iki güne bir personeller arayıp kurulum yapalım diyolar. Ne kurulumu diyorum İnternet diyorlar. Hat çekilmedi ki kurulum yapasın diyorum nasıl çekilmedi diyor. Neyse gelip bakıyor hat yok gidiyor. Aynı bu şekilde 4/5 doping çalışanı ile diyalogumuz oldu. Şikayatvar da şikayet yazdım halen çekilmedi. Bugun pes ettim ben aradım müşteri temsilcisini ne zaman çekilecek diyorum, en kısa süre diyor. En kısa sürenin süresi nedir diyorum süre veremeyiz diyor. Peki basvuru yaparken maksmum 7 iş gününde çekilecek sözünü neden verdin diyorum kıvırmalar baslıyor. Bilginiz olsun belki doping internete basvuru yapmak isterseniz. Süperonline basvurdum. Adamlar basvurudan sonra basvuru hakkında bilgi almak için aradığımda konuşma yarıda kesildi. Tekrar arayıp özür dilediler. Arada ki farka bak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

2 yıl Vodafone kullandım memnundum ama akn 50 gb. Turk net e geçtim 150 akn 1000 dk telefon 59 tl. Taahhüt yok istediğin anda çıkıyorsun. 1 aydır gayet memnun kullanıyorum. 20 sene önce de dialup kullanıyordum Turk Net te yine memnundum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İbrahim Arslan
On 21.04.2017 at 21:56, İbrahim Arslan yazdı:

Bu vesile ile buraya yazayım, belki birinin işine yarar.

TT net gecen yaz arayıp taahhütü 2yıl uzatmayı ve teklif etti, Verdiği fiyat 89 TL idi.

Ancak 2-3 ay sonra 18 TL de telefon parası eklediler.Sadece neti kapsayan işlem yapmışlar, telefon eski sistemde kalmış.Telefon eski taahhüt suresi dolunca da önce 15 sonra 18 TL eklediler.

Defalarca itiraz etmeme bana her sey dahil 89 dediniz dememe ragmen ses kaydını dinledik yok böyle bir sey deyip itirazımı reddettiler.

O günden sonra bir seyler daha satmak için beni arayan her TT net ciye siz yalan söylüyorsunuz deyip anında kapatıyorum.

TT sizi taahhüt için ararsa tekliflerini yazılı olarak isteyin, ben dönem bitince öyle yapacagım.

Bu arkadaslarla iyice inatlaştık, faturalar 109 a kadar yükseldi.

Zaten 4-5 ay istanbul dışında olacagım, kapatın diye verdim imzayı.

300 TL cayma bedeli çıkardılar, kesin faturamı dedim restlerini gördüm.İnternet hizmeti durduruldu.

3 gün sonra aradılar, siz haklıymışsınız deyip ödememi 86 ya çektiler, üstelik ayda 250 dk konuşma hediye ettiler.

Demek ki zor oyunu bozuyormuş.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
6 saat önce, İbrahim Arslan yazdı:

Demek ki zor oyunu bozuyormuş.

Genelde bizzat ofise gidip şahsen görüşüyorum.. Telefonla pek iş yapmıyorum.. Vodafondan bi abukluk bekliyorum ben de... 

Hem faturamı düşürüp hem hizmeti iki katına çıkardılar.. 

Telefonla yaptık.. İnanasım gelmiyor bir türlü.. 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bu arada bende kablonet aldım.

1 Mayıs takı yeniliğe takıldım.63 TL ye Kablo TV  artı Aknsiz  10 mpbs (hız akşam 20.00- 24.00 arası hız yarıya düşüyor.) aldım.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tahir İlter

Ttnet bayiinde sınırsız fiber internet + modem+ tivibu 49 lira fiyat gördüm Osman. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ha bir de vodafone ev internetinde 25 lira gördüm sınırsız. Tabi vitrinde yazanlar içerikleri incelemek lazım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 saat önce, Tahir İlter yazdı:

Ttnet bayiinde sınırsız fiber internet + modem+ tivibu 49 lira fiyat gördüm Osman. 

Süper bir paketmiş.. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

D-smart NET = Yalın + Fiber (24 Mbps) + AKN (35 GB) = 53 TL

D-smart TV = Mega paket (full) = 10 TL

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Arkadaş şu fibere bir türlü geçemiyoruz. Neymiş bizim burası desteklemiyormuş, site olarak dilekçe vermemiz lazımmış. Arkadaş sen getir, kur kutunu, çek hattını, yap reklamını. Abone olmak isteyen çok, ama hipernetten ileri gidemiyoruz.

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Yer neresi?
TT nin ara ara fiber dönüşüm projeleri oluyor. Ama kısmet desem yeridir. Eskiden (ben çalışırken) reklam yapabilmek için daha sıktı, şimdilerde zor.

Konu TT ise beklentileri ufak tutmakta fayda var [emoji16]

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Altyapı olmayınca diğer firmaların da yapacağı birşey yok maalesef. Fiber desteklemeyince bedava verseler yalan...[emoji17]

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Superonline kullaniyorum memnunum.Yan binadan yan binaya 10 gunde zor nakil yaptiklari icin Ttnet ile sozlesmemi fesih ettim.Superonline 1 gunde 900 km oteye nakil yapti ayni gun icinde baglattirdi.Alt yapi telekom un olsada ttnet kendi musterilerine ozen gostermiyor.Superonline ttnetin bozdugu hatta baglanmadigim gunun faturasini 2 defa faturaya yansitmadi 16 mb sinirsiz 49 lira öduyorum.yalin internet modem superonline verdi 3,5 yildir kullaniyorum[emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...