İçeriğe Yönlendir

Sahil Bisikleti Tavsiyesi

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök

Arkadaşlar merhaba,

hafta sonları küçükçekmece göl kenarı , avcılar sahil gibi yerlerde hanımla bisiklet sürmeye heves ettik bi süredir kiralayarak idare ediyorduk. lakin artık almak isityorum 2 tane . ustalara sorarım şimdi bana ne türde bisiklet gider ortalama ölçülerde insanlarız. arabayla taşıyacağım bisikleti.

vitesi freni sağlam olsun 2 de bir bozulmasın vs sürmesi kolay olsun ( pedal vs basınca yormasın rahat gitsin beni yormasın fazla ki daha uzun mesafa binebiliyim istiyorum )

araştırıken şöyle bir model gördüm . TILT 120 Adında mahallede bir komşuda biniyor arada görüyorum memnun olduğunu söylüyor.

https://www.decathlon.com.tr/tilt-120-bisiklet-kirmizi-id_8378488.html

sizce alınırmı?

yada varsa daha uygun fiyatlı yada daha işime yarayacak önerileriniz bekliyorum yardımlarınızı

şimdiden yardım edebilecek arkadaşlara teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

buna bakmıştım mağazada oldukça sağlam gözüküyor , kullanmadım ama öne led far takmaya ön hazırlık da var. aşırı hafif denemez ama sağlamlığı oradan gelebilir

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

buna bakmıştım mağazada oldukça sağlam gözüküyor , kullanmadım ama öne led far takmaya ön hazırlık da var. aşırı hafif denemez ama sağlamlığı oradan gelebilir

katlayıp ikisini birden fluancenin bağaja atarım gözüyle baktım kendi nasıldır bilmiyorum sağlamsa işimizi görür gibi geldi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

pilli bisiklet

smax le taşırsa olabilir bu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

750 daha ver pilli bisiklet vereyim full artı full :)

ben motoru olan bişeyde hayatta pedala basmam amacıma aykırı olmuş olur oda:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
20 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Arkadaşlar merhaba,

hafta sonları küçükçekmece göl kenarı , avcılar sahil gibi yerlerde hanımla bisiklet sürmeye heves ettik bi süredir kiralayarak idare ediyorduk. lakin artık almak isityorum 2 tane . ustalara sorarım şimdi bana ne türde bisiklet gider ortalama ölçülerde insanlarız. arabayla taşıyacağım bisikleti.

vitesi freni sağlam olsun 2 de bir bozulmasın vs sürmesi kolay olsun ( pedal vs basınca yormasın rahat gitsin beni yormasın fazla ki daha uzun mesafa binebiliyim istiyorum )

araştırıken şöyle bir model gördüm . TILT 120 Adında mahallede bir komşuda biniyor arada görüyorum memnun olduğunu söylüyor.

https://www.decathlon.com.tr/tilt-120-bisiklet-kirmizi-id_8378488.html

sizce alınırmı?

yada varsa daha uygun fiyatlı yada daha işime yarayacak önerileriniz bekliyorum yardımlarınızı

şimdiden yardım edebilecek arkadaşlara teşekkür ederim

Katlanma özelliği süper, böyle birşeye bizim otoparkta binmiştim güzel gidiyordu ama detayını bilemem. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

bu tarz katlanir bisiklet kullananlari bolca görüyorum. hallerinden gayet memnun görünüyorlar :)

Is yerim bir yokusun sonunda. Normalde herkes dili disarida bir sekilde is yerinin önünden gecerken, gecen gün birisi bir elinde telefonla, gayet rahat bir sekilde gecti önümden. Megerse pilliymis :)

Bildigim kadariyla pilliler kendi gitmiyor ama 1 pedal cevirince 3 pedal cevirmis gibi oluyor...

Bana gelince, ön arka amortisörü olan bisikletleri tercih ediyorum. Genelde dag bisikletleri veya city bike tarzi bisikletleri tercih ediyorum. Tasimasi problem tabi. Arabanin üstünde tasinabilir. Bu arada 2senedir yaz basinda bisikletleri hazirliyorum, sonra depoda kaliyor öyle gariplerim :) bakalim kismet bu yaza :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

pilliler 3bin, pedallılar bin lira

pilliler 22 kg, pedallılar 12 kg.

sürekli rampa yahut iş için binmiyecek iseniz ben kaliteli pilsiz tavsiye ederim. DAHON bu konuda iyi. bende elektrikli goccia var katlanır. güzel bisiklet zevkli ama gerekli miydi? bence değil.

https://www.velespit.com/collections/katlanir-bisiklet

dahon olmayan kaliteliler 1000 lira. dekatlonun bisikletleri çok sağlam gelmedi bana. ama aksesuar desteği var.

1000 tl:   http://www.hepsiburada.com/bianchi-20-katlanir-bisiklet-unisex-6-v-vb-katlanir-bisiklet-p-HBV000003U42F

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

bende elektrikli goccia var katlanır. güzel bisiklet zevkli ama gerekli miydi? bence değil.

Hocam gerekli değilse sana zahmet bana doğru bi dehler misin onu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

ücreti mukabil edeyim :)

Aklındaki rakam ne hocam?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

dürümcüde konuşulur.

İstinye'de en kralını biliyorum. Ne zaman gidelim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
ben motoru olan bişeyde hayatta pedala basmam amacıma aykırı olmuş olur oda[emoji3]

Pedal çevirmeden yok yürümek. Gücü bölüyor ikiye
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

İzmir'in gözünü seveyim, tüm körfezde bisiklet yolu. Ücretli ücretsiz bisiklet kirala al bin git, getir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Fatih Keskin yazdı:

2 sene oldu durumcu ye ugramayali

57 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bende geleyim, test ederiz

43 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

istinye bayırında.

ya da okula gelin.

Aynen, istinye bayırında düldül var. Efsanedir :) Tabii ki benden :)

42 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Okulda kayboluruz

Allah'ım, beni okullarda kaybet lütfen. Hiç işi de bilmiyorsun, iyice paslandın sen...

- Pardon, ben kayboldum, kantin neredeydi bi çay içelim?

+ ....

Tokat da olabilir, orası fifty fifty :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...