İçeriğe Yönlendir

Yeni HRV

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Yeni HRV sokaklarda pek görmüyorum. Satışı çok mu kötü acaba? Oysa çok sıkı araç gibi duruyordu.

hr-v-2015--taffeta-white-flat--small.png

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Dizel otomatik olmayışı, benzinli motorda yakıt tüketimi değerleri ve otomatik modellerde fiyat yüksekliği olabilir. İnceleme fırsatım olmuştu, biraz dar gibi, CX3 fazlasıyla ideal... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Fazla çeşitlilik olmayan Isparta araba pazarında dizeli vardı bu hafta. Elegance 1.6. Yakışıklı araç, haftaya gidip satılmadıysa test sözü aldım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

benzinli araba satmıyor pek artık özellikle bu tarz yüksek araçlarda . devir dizel otomatiklerin devri

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bence fiyat politkası yanlış, Çağlar Abiye katılıyorum. O fiyatlara daha değişik araçlara bakıyorlar...

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Önümde bekleyen araç olsa gerek;)

Serdivan ışıklar.

fcdcf71afe775f3128b78727ffe7a4db.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Fena değil aslında, 1,5 benzli otomatik full 122 kaat, dizele pek takılmıyorum artık, 30.000 km yılda yapmıyorum, gerek yok artık dizele...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
30 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bi fiesta asla olamaz ama

Über series Fiesta, elbette olamaz :D

Geçen servise gittim 3 kiş sordu, abi satılıkmı, bu temizlikte bulamadık bize sat, 36 dedim satsam gitti valla kerata :)  sonrası fena, istediğim ayarda araç pahalı, idare edecek alsak ben mutlu olmam, zor iş harbiden, heleki 0 araba almak, yazık bize be, bitirdi bizi bu deli dumrul vergileri...

26 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Toyotanın modeli daha iddialı ben Eskişehirde ya da yolarda sık sık görüyorum

hemen bakiim :) 

baktım, c-hr tipsiz, saçma araç, geçtim

rav4 fena değil, toyota tipsizliği devam ediyor, hibrit saçmalığı var düzü yok, fiyat uçuk, Toyota elendi kardeş, diğer modelleri zaten liste dışı

şöyle diyim, Japon olacaksa Mazda varken doyotaya bakamıyorum bilee :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
15 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

sorarlar valla malum ucuz eski araba ister herkes.

yeni ve kazık olanı alamadıkları-paraya kıyamadıkları içindir, alacak olan dertli, eski aracı olup, onu satıp yeni alacak olansa daha dertli azizim :D neyse yinede hiç olmamasından iyidir, halimize şükür...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...