İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Cam Açma Düğme Paneli Sorunu

Fatih Aldemir

Recommended Posts

Fatih Aldemir
(düzenlendi)

Arkadaşlar şoför tarafı düğme paneline çok çok az miktarda bile su sıçrasa, minicik bu yağmur damlası düşse sol ön cam ve sağ arka cam düğmesi bozuluyor. Paneli söküp içini temizliyorum ve düzeliyor. Ama sonra en ufak bir yağmur damlasında yine aynı oluyor.
Çok hafif yağmur yağarken bile arabadan çıkmak için kapıyı açmaya korkar oldum.
Bu sıkıntıdan nasıl kurtulacağım ben?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

büyük bi ihtimal dügmelerin altındaki şeffaf ince plastik parcada delik falan vardır kontrol edin eger bi sorun yoksa plastigi üzerinde koyduktan sonta sıcak silikon cekme şansınız varsa inceden etrafına cekin ilk aklıma gelen budur.Tabi yine de daha tecrübeli olan arkadaşlardan da fikir gelecektir.Gecmiş olsun

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Cam rüzgarlığı taktırmak sorununuzu çözecektir diye düşünüyorum. Camlar geniş ve havalar sıcak ama yağışlı.Açmasanız olmuyor.Bu hafta 2 aracıma da sipariş vereceğim.

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir
6 saat önce, Sinan Kaya yazdı:

büyük bi ihtimal dügmelerin altındaki şeffaf ince plastik parcada delik falan vardır kontrol edin eger bi sorun yoksa plastigi üzerinde koyduktan sonta sıcak silikon cekme şansınız varsa inceden etrafına cekin ilk aklıma gelen budur.Tabi yine de daha tecrübeli olan arkadaşlardan da fikir gelecektir.Gecmiş olsun

Şeffaf ince parça yok ki? Jelatin gibi bişey mi?

21 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Cam rüzgarlığı taktırmak sorununuzu çözecektir diye düşünüyorum. Camlar geniş ve havalar sıcak ama yağışlı.Açmasanız olmuyor.Bu hafta 2 aracıma da sipariş vereceğim.

Evet cam rüzgarlığı çok mantıklı..Bakayım ben :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bende düğmelerde bir problem yok şimdilik ama her an olabilir. Döşemenin ıslanması bile sinir olmaya yetiyor.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...