İçeriğe Yönlendir

Aranıza yeni katıldım.Megane 2 1.5 dci. Air süspansiyon

Engin Temirpolat

Recommended Posts

Servet Aydın
Teşekkürler berkcan bey 4000 tl civarı 4 bağımsız olarak yapıldı

Engin, aracı normal yüksekliğine getirdiğin zaman süspansiyon olayı nasıl konfor olarak? Land rover aracım için düşünüyorum, arazide dayanıklı olur mu?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat

Servet abi vallahi 3 aydir kullanıyorum konforu yol tutuşu inmesi kalkması çok güzel yüksek hızlarda sekme filan yapmadı. Yanlız düz körük yapılması gerek.katlı körük çok dayanıksız ve tehlikeli.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Engin, yapılan yerin bilgilerini verimisin, bi görüşeyim. Bugün maslakta olacağım zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Air lar haylower yapımı mi yoksa airmadz mi maşallah var şu air sevmediğim yani arka lastikler öne doğru kaymasi

Engin, yapılan yerin bilgilerini verimisin, bi görüşeyim. Bugün maslakta olacağım zaten

Abi bu işin Hakkı airmadz diye biliyorum ben ama rakam çok çıkar abi of road bence olmaya bilir abi anlık sert hareketler kaucugun ne kadar dayanacagini bilemeyiz anlık bağlantı yerinde veya baska bi yerden patlayabilir
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat

Uğur çınar bey bilmiyorum daha önce ne kadar kullandiniz bu sistemi air suspansiyonun patliyor veya yerinden çıkıyor konusu tamamen şehir efsanesi 10 yili aşkindir kullanan abilerima arkadaslarim var anlil patlama durumu soz konusu degil sadece hava kacaklari olabiliyor. Yaklasik 5 aydirda ben kullaniyorum kullanilam körük ve kompresorun kalitesi ile alakali bazi seyler. Herseyin her yerde yapilmamasi gerektigi gibi

6 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Servet abi maslak air süspansiyon elvan abi var orda sanayinin sevilen insanlarindandir benide soyleyebilirsiniz yapilabilecek bisey olursa kesinlikle yapar iciniz rahat olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Yok benim demem öf road la alakali ben çocuk lugumdan veri kauçuk işinde yim koruk patlamaz normal kullanım da içi komple bez kaplı Şişirme yöntemiyle yapılıyor ama öf road olayı çok farkli

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Cahilligime verin,bu air sistem ne ise yariyor? Sadece gorunum amacli mi? Gecenlerde arac yikarken aynidisini Honda civicte gordum. Ben tavani kurulamakta zorlanirken,eleman civicki asfalta sifirlamis aracin tavani masa siler gibi siliyordu [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat
14 saat önce, Uğur Çınar yazdı:

Yok benim demem öf road la alakali ben çocuk lugumdan veri kauçuk işinde yim koruk patlamaz normal kullanım da içi komple bez kaplı Şişirme yöntemiyle yapılıyor ama öf road olayı çok farkli

Doğrudur uğur bey teşekkür ederim yinede verdiginiz bilgiler icin

7 saat önce, Serdar Akgül yazdı:

Cahilligime verin,bu air sistem ne ise yariyor? Sadece gorunum amacli mi? Gecenlerde arac yikarken aynidisini Honda civicte gordum. Ben tavani kurulamakta zorlanirken,eleman civicki asfalta sifirlamis aracin tavani masa siler gibi siliyordu emoji4.png

Estagfurullah cahillik olur mu.. Görsellik amaçlı yapilan bi sistem daha çok indirme kaldirma özelligi sayesinde yuksekte kullanabiliyoruz araci alçakta.

Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat
On Sunday, May 14, 2017 at 00:16, Serdar Akgül yazdı:

nRZdaB.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat

7q533Y.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hoşgeldiniz, aracınızı kazasız belasız güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
31 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Engin'de benim kafadan. Önde seyir kamerası var :)

Gece görüş vardı bi ara senin Honda'da.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat
1 saat önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Hoşgeldiniz, aracınızı kazasız belasız güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim cenk bey?

37 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Aynen, şimdi de landda olacak nasipse

Servet abi geri görüşe gerek duymadim iptal ettik direk bagladik ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat
On Tuesday, May 16, 2017 at 16:40, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

yEbRkL.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Engin bey, resim yüklemelerinde bi hata yapıyorsunuz sanırım. Alıntı mesaj mı yapıyorsunuz? Tam olarak yaptığınız işlemleri rica edebilir miyim?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
On 16.05.2017 at 17:49, Servet Aydın yazdı:

Aynen, şimdi de landda olacak nasipse

gece görüşmü o nasıl bişey ki ? benim gibi astigmatlı olanların işine yarar bir aletmi resim isterim mümkün ise :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
gece görüşmü o nasıl bişey ki ? benim gibi astigmatlı olanların işine yarar bir aletmi resim isterim mümkün ise [emoji4]

Eskileri karıştırarak bulabilirim belki bir kaç kare. Zifir karanlıkta dahi net görüş izleniyor öndeki ekranda. Görüntüyü cama göz hizasına yansıtma imkanı olsa dehşetül vahşet bişey çıkar ortaya
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Eskileri karıştırarak bulabilirim belki bir kaç kare. Zifir karanlıkta dahi net görüş izleniyor öndeki ekranda. Görüntüyü cama göz hizasına yansıtma imkanı olsa dehşetül vahşet bişey çıkar ortaya

görüntü aktarırken saniye farkı oluyormu ? 

Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Engin bey, resim yüklemelerinde bi hata yapıyorsunuz sanırım. Alıntı mesaj mı yapıyorsunuz? Tam olarak yaptığınız işlemleri rica edebilir miyim?

Evet alıntı yaparak yaptım haklisiniz hata yaptigimi simdi farkettim kusura bakmayın düzelticem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat
(düzenlendi)
On Thursday, May 11, 2017 at 01:15, Engin Temirpolat yazdı:

P0X05O.jpg

9 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Sani bey araçla akali yapilan işlemlerimi sordunuz acaba ?

tarihinde Engin Temirpolat tarafından düzenlendi
Yazım hatası
Yorum bağlantısı
Engin Temirpolat
17 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Resim yükleme ile ilgili soruyor sanırım

Anladim servet abi bu son yükledigim de sorun yok dimi abi ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...