İçeriğe Yönlendir

Makyajlı Renault Captur

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Renault, sevilen SUV modeli Captur'un makyajlanan haline ait tüm detayları paylaştı..

2018-renault-captur-1494588839014.jpg&mw

Fransız marka, ince estetik dokunuşlar sayesinde, Captur'u markanın diğer SUV modelleri ile aynı çizgiye getirmeyi başarmış..

2018-renault-captur-1494588832453.jpg&mw

Bu dokunuşlardan ön yüz; yeni Full-LED farlar, yeni ön ızgara, yeniden tasarlanan ön tampon ve C formundaki LED gündüz farları ile nasibini almış.

2018-renault-captur-1494588836709.jpg&mw

Renault, yenilenen Captur'un iç mekanında; enjeksiyon ile kalıplanan plastik malzemeler, yenilenen kapı panelleri ve LED iç aydınlatmalar ile birlikte genel olarak malzeme kalitesinin arttırldığını belirtiyor.

2018-renault-captur-1494588831034.jpg&mw

Detaylar Otohaber'de

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bu arabada ne suv ne sav bir kıvam yok. Hatcback araba gibi algıda ama ne zaman hatcback ile yanyana gelsin o zaman iri durunca anlaşılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Sadece yükseltilmiş şase li clio bu.SUV un yanından geçmez ,crossover tam değil ,ne olduğu belli olmayan ama kendini yüksekte görmek isteyenlerin tercih edeceği bir model.Ama tipi güzel, özellikle bayanlara hitap ediyor gibi bana göre.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fusion sinifinda 2 ceker bir alet. Ama ici gayet guzel ve ferah. Cx3 gibi 4 ceker yapsalar gayet satar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Aybek

Clio babasının ayakkabısını giymiş gibi duruyor bence.. [emoji2]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Banada Clionun biraz büyük hali geliyor. SUV gibi durmuyor. Makyajlısını bilmiyorum lakin bir kere binmiştim bir an önce yolculuğun bitmesini istedim kendimi tenekede gidiyor gibi hissettim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu araç güzel araç. SUV tanımı ne "S"por yaptığınıza ne şekilte "U"tilize ettiğinize ve ne gibi "V"ehicle (araç) gereksinimi ile kullandığınıza bağlı olarak tanım değiştirebilir. SUV algısı tam doğru oturmadı. Biraz yerden yüksek sonuçta mesele budur bir de HB/SW karakteri olacak bagaj sebebiyle. Bu tür araçlar Fiat 126BİS boyunda da olsa SUV tanımına anlamsal olarak girebilir bence.

Koşmaya gidiyorsanız parka, marketten torba alıyorsanız bagaja işte size araç.

Öte yandan Türkler olarak spor yapmayan, hobisi olmayan bir miletiz. Bu nedenle sedan severiz. Düğüne gideriz.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Benim hoşuma giden bir model, bence de 4x4 olsa daha çok satar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...