İçeriğe Yönlendir

Connect - Klima Soğuk Hava Vermiyor

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar geçen klimayı açayım dedim, birde baktım  hava soğuk gelmiyor. Dışarıdaki normal soğuk havayı veriyor. Filtreler yeni değişti. Acaba gazı filan mı kaçmış olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Fordun Yaz Kampanyasından faydalanıp kontrol ettirebilirsiniz

Siz de yazın keyfini doya doya yaşamak için 30 Haziran'a kadar yetkili servislerde ücretsiz yaz kontrolünüzü yaptırın, Ford'unuzu yaza birbirinden özel fırsatlarla hazırlayın.

· Ücretsiz yaz kontrolü
· KDV dahil 199 TL ve üzeri mekanik işlemlere oto bakım seti hediye
· 4 adet lastik alımında 100 TL değerinde servis hediye çeki
· Ücretsiz klima soğutma/kaçak kontrolü
· KDV dahil 79 TL'ye klima gaz dolumu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

gaz zaten her daim o paraya doluyor, kaç gram gaz oda var, 35 gr. ekliyor mesela ver 79 kaat, iyi taktik, 79/650gr.= 0.121 tl.  35 gr * 0,121= 4.25 tl. indirim dediğin grama göre olur, yemezler :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

KDV dahil 79 TL'ye klima gaz dolumu

sanayide merdiven altında 100 Tl kaçmaz

5 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

ekliyor mesela

gazoz açıp bardağa koymuyor, makinasını nasıl amorti edecek, 500 tl ye aypon var mı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

gazoz açıp bardağa koymuyor, makinasını nasıl amorti edecek, 500 tl ye aypon var mı?

amortisi olduysa yapacağız :) herkes amorti peşinde bizi kim amorti edecek :)  500 e aypon var hatta 450 ye de var :tongue: ayponun ilgisini anlayamadım, ha daha ucuza aypondan çok daha iyileride var ona bakarsan...

kaç gram gaz bastıysan ona göre para alınmalı bence, ha beni dinleyipte insafamı gelecek millet, hayır, ben yinede yazayım, yada madem ücret fix, gazı boşaltıp öyle gidelim hak yerini bulsun...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Klimayı açınca normal hava üflüyor, soğutmuyorsa en büyük şüpheli gaz eksikliğidir. Otomatik dolum makinesi olan bir yerde- en iyisi serviste kontrol ettirin bence.

11 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

amortisi olduysa yapacağız :) herkes amorti peşinde bizi kim amorti edecek :)  500 e aypon var hatta 450 ye de var :tongue: ayponun ilgisini anlayamadım, ha daha ucuza aypondan çok daha iyileride var ona bakarsan...

kaç gram gaz bastıysan ona göre para alınmalı bence, ha beni dinleyipte insafamı gelecek millet, hayır, ben yinede yazayım, yada madem ücret fix, gazı boşaltıp öyle gidelim hak yerini bulsun...

79 lira ücret gazın değil de verilen hizmetin toplam karşılığıdır belki. Adam o 79 lira için milyonlar yatırmıştır belki.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

%99 klimanın motor kısmındaki soket çamurlanmıştır ve sigorta atmıştır. Ben yazın enaz 1 kere aynı sorunu yaşıyorum. Soket çok ters bir noktada su çamur vs birikince sigortayı attırıyor. İçerden bakınca herşey çalışıyormuş gibi görünür ama soğuk hava üflemez. 

Zaten işten anlayan bir elektirikçiye giderseniz oda %90 aynı sebepten sigorta atmıştır der. Klima gazi hortumlarda bir sıkıntı olmadığı süre kolay kolay tamamen bitmez azda olsa soğutur çünkü.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Tuncay Uludağ

A/C      tuşu var. Klimayı açtıktan sonra o tuşa bastınızmı?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tuncay Doğan 46

Bir çözüm buldunuz mu? Şu an aynı sorun bende var kompresör dediler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...