İçeriğe Yönlendir

Kod Adı Donanım Delisi

Serkan Karakoca

Recommended Posts

Serkan Karakoca
12 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

cok iyi olur

valla vakit olunca yapılacak ilk işler sırasında bunlar var :D 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Karakoca

Günlerden Sync 2 to Sync 3 [emoji41]
Sync3 ü Uygun fiyatlı bulunca dayanamadım alıp taktım direk ufak tefek yazılımsal düzenlemeler yapmam gerekiyor [emoji4]
e49b5a674a1ccd30d8d9eae6912bd6b3.jpg
c1e45f715bd0c9486f7bcc76fab9d145.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
Günlerden Sync 2 to Sync 3 [emoji41]
Sync3 ü Uygun fiyatlı bulunca dayanamadım alıp taktım direk ufak tefek yazılımsal düzenlemeler yapmam gerekiyor [emoji4]
e49b5a674a1ccd30d8d9eae6912bd6b3.jpg
c1e45f715bd0c9486f7bcc76fab9d145.jpg
Güle güle kullanın :) Yurtdışından mı yoksa yurtiçinden mi aldınız Serkan Bey? Yurtdışı fiyatlarını biliyorum ama Türkiye'deki fiyatları araştırmak hiç mümkün olmadı. Eğer Türkiye'dense ve rakam özel değilse paylaşabilir misiniz?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Güle güle kullanın [emoji4] Yurtdışından mı yoksa yurtiçinden mi aldınız Serkan Bey? Yurtdışı fiyatlarını biliyorum ama Türkiye'deki fiyatları araştırmak hiç mümkün olmadı. Eğer Türkiye'dense ve rakam özel değilse paylaşabilir misiniz?

Yurtiçi aldım Mustafa özelden yazdım fiyatını çok teşekkürler darısı sana inşallah :)
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Ufak eksikleri toplayalım :)
Oil catch can :)8419a5bb3169103ce1e718d24718c179.jpg668a395e32e346c1821cb47af43f9b96.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
9 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Teyp mi o. Güle güle kullan :)

teşekkürler abi ana ünite ekran ve apimi değiştirdim komple sync 3 e geçtim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Serkan abi maşallah uzun zamandır okumamışım araba mükemmel bir seviyeye gelmiş ama bir yürüme videosu isteriz:)

dumanla uğraşması zor kolay çıkartmak için nacizane tavsiyem İPA:)

bu arada yazılımcın kim abi özel değilse merak ettim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Serkan abi maşallah uzun zamandır okumamışım araba mükemmel bir seviyeye gelmiş ama bir yürüme videosu isteriz:)
dumanla uğraşması zor kolay çıkartmak için nacizane tavsiyem İPA:)
bu arada yazılımcın kim abi özel değilse merak ettim
[/quot
Çok teşekkürler önümüzdeki hafta içi eksiklikleri halledeyim bir önümüzdeki hafta sonuna doğru video dbn Pbox dyno verileri gelecek inşallah [emoji4]

Yazılımcım Race Werks Serdar Anık lafta sözde değil bilgisi ile yaptığı işin arkasında durup iyi iş çıkartıp beygir alanlardan :)
En son yaptığı proje Audi S3 853 hp :)
Yarış motorlarını geçiyorlar 320 km hızla rollingte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
11 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

Yazılımcım Race Werks Serdar Anık lafta sözde değil bilgisi ile yaptığı işin arkasında durup iyi iş çıkartıp beygir alanlardan :)
En son yaptığı proje Audi S3 853 hp :)
Yarış motorlarını geçiyorlar 320 km hızla rollingte :)

yazılımına gelene  kadar o s3 te büyük emekler var süpersonıc s3 bahsi geçen araç:)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
2 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

yazılımına gelene  kadar o s3 te büyük emekler var süpersonıc s3 bahsi geçen araç:)

Aynen de serdar ın emeğide çok onda kimse yapamadı :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Karakoca

sync 3 eksikleri tamamlaya devam :D usb hubunu aldım montajını yaptım yarın yazılımsal ufak tefek düzenlemeler inşallah :D

044.JPG

042.JPG

041.JPG

motorda oil catch tank montajını yaptım :D

100 mm hava filtresine geçtim motor ısısını çekmesin diye hava filtre kutusunu iptal edip aliminyum plakadan bir bölme yaptım:D bu bölmenin içini yalıtım yapıcam farklı bir malzeme ile bunlardan sonra bir yazılım düzenlemesi ve güncellemesi gelecek ...

şimdi en kısa zamanda manifoldda yüksek atan bir kısım var söküp onu aşşağı düşürcez manifoldu komple sarmıştım amyant ısıya dayanıklı bez ile yaptığımız yeri tekrar sarıp komple ısıya dayanıklı boya ile  siyaha boyanacak ...

egzosa son susturucudan sonra bir Y Koyup sağ ve sol olarak  ikiye ayırcaz dolayısıyla biraz daha turbo rahat boşaltım yapacak ...

003.JPG

005.JPG

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
kelepceler sarmış heryanımı default_smile.png

Yarın onlarıda bir siyaha boyayım ben :)
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

o boynuzun üst tarafı korumayı kılıfı yemiş gibi kaputamı denk geliyor acaba ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Artık gidişini görmek istiyorum. Sosyal medyada #isteboyleyapilirFordFocus etiketini başlatalım sonrada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
o boynuzun üst tarafı korumayı kılıfı yemiş gibi kaputamı denk geliyor acaba ?

Aynen orası yüksek attığı için aç kapa aşındı çözcem orayı değer dediğim halde dinlemedi beni usta bozuntusu :D
Biletini kestim :)
Artık gidişini görmek istiyorum. Sosyal medyada #isteboyleyapilirFordFocus etiketini başlatalım sonrada.

O iş az kaldı dbn süresi güç dyno yapcaz kadran videosu dılardan drone videosu çekcem az daha sabır bir ipucu bugün ani hızlanmadan dolayı motor kulağını patlattık :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
43 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

O iş az kaldı dbn süresi güç dyno yapcaz kadran videosu dılardan drone videosu çekcem az daha sabır bir ipucu bugün ani hızlanmadan dolayı motor kulağını patlattık :)

Allah ‘ın Ford ‘u, bişeyi de yapsalarmış :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

o motor kulaklarına sanzuman kulagına valla cok saglam olması gerekiyor oturdugunda 3 birden bi kırılsa direk motor asagıda. zaten oturunca öyle bir yük biniyorki ya teker patiye düşecek yada araba birden ok gibi uzayacak yada motor kopacak yerinden. ben cok düşündüm. bi oturuyon araba araba geriliyor geriliyor bir bırakıyorr pofff :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

O zaman kokpitte tamam daha düzgün gündüz ve gece fotoğrafları en kısa zamanda inşallah:fiuw::fiuw::good1:

003.JPG

005.JPG

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
2 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

hani nerede videolar serkan abi :) bir 100-200 videosu falan istiyoruz artık:)

bende istiyorum valla artık bir go pro aksiyon kamerası  aldım gelsin çekecez inşallah bu arada zaten yazılımıda güncellemiş oluruz güzel güzel keyifli çekeriz videoları :D 

dbn süresi alırız    50-150 / 100-200  top speed ...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
7 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

bende istiyorum valla artık bir go pro aksiyon kamerası  aldım gelsin çekecez inşallah bu arada zaten yazılımıda güncellemiş oluruz güzel güzel keyifli çekeriz videoları :D 

dbn süresi alırız    50-150 / 100-200  top speed ...

abi araç tamamlanınca enkaya gidip bir denemek lazım dişine göre biriyle:) dbn çok para ya birisinden ödünç alınırsa iyi olur :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Şimdi, Emre Öğüt yazdı:

abi araç tamamlanınca enkaya gidip bir denemek lazım dişine göre biriyle:) dbn çok para ya birisinden ödünç alınırsa iyi olur :D

ödünç alıcak 3-5 dostum var :)

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
(düzenlendi)

sync 3 te klimayıda ekrandan kontrol edilmesini sağladım :)

sync 3  3.0 versiyon update güncellemesinide yaptım :)

93e96f803b24c433a015a631718d49dd.jpg

tarihinde Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...