İçeriğe Yönlendir

Kronik aypon kitlenmesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
13 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

pin kodu el altında olmalı imiş onu anladık..

Pin kodu ne ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Tel açılırken girdiğin 4 haneli bişi

Hımm.. hiç bir telefonda kullanmıyor ve kullandırmıyorum onu.. 

Kaybedersem veya kaybederlerse bulan en fazla görüşme yapar.. Ama zor durumda kalınırsa birileri açabilmeli diye düşünürüm hep... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Ulutaşlı

Güncellemeleri i tune üzerinden kablolu olarak yapmak gerekiyor. WiFi üzerinden yapılan güncelleme problem çıkarıyor apple desteğin bana söylediği

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Güncellemeleri i tune üzerinden kablolu olarak yapmak gerekiyor. WiFi üzerinden yapılan güncelleme problem çıkarıyor apple desteğin bana söylediği

Gözüken o. Her problemde wifi bağlı idi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
On 20.06.2017 at 21:52, Ali Cihangiroğlu yazdı:

sen önce şu resmi değiş, sakallar nerede haaa :D

bu arada içi tabikide Andro olacak, ne sandın, İOS=İandrOS halinize şükredin, yarım yamalak geliyorsunuz peşimizden :p

Sakallar yerinde !

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mehmet Kaya yazdı:

Sakallar yerinde !

face te gördüydüm, eski resim gördüm demek :)  neyse aypon yine tırtpon ve İandrOS tur, sakal olsada olmasada :D:tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
15 saat önce, Hakan Ulutaşlı yazdı:

4 yıldır tüm güncellemeleri wifi üzerinden yaptım ve arkadaşlarımda wifi üzerinden yaptı. Kabloyla yapan hiç görmedim çevrem de .

Ama Çevremde @Çağlar Bayur gibi biri yok şükür :D

Şimdi, Ali Cihangiroğlu yazdı:

face te gördüydüm, eski resim gördüm demek :)  neyse aypon yine tırtpon ve İandrOS tur, sakal olsada olmasada :D:tongue:

Sana bu konuda cevap vermeyeceğim. Gördüklerim yaşadıklarım İphone ve ios devam diyorum. dandroidle uzaya çıkanlarada hayırlı yolculuklar diliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
On 20.06.2017 at 22:23, Çağlar Bayur yazdı:

evettt.... yine yeni yeniden mobil veri transferi yapamadı, wifi bağlanıyordu ancak o da kopuk kopuk.. serivsi aç kapa düzelir dedi, pin kodu evdeki kağıtta kalmış 4 gün nokia gibi çalıştı. evde de sık sık yapardı ama pin kodu el altında olmalı imiş onu anladık..

Senin yaşadığın problemleri başka yaşan oldumu acaba çok merak ediyorum. Ciddiyim çevremde o kadar iphone kullanıcısı var. Kitlenme kapanma güncelleme sorunu yaşayan bir allahın kuluna denk gelmedim. Gariplik benim arkadaşlarımda mı yoksa .... :D:D:D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Mehmet Kaya yazdı:

Sana bu konuda cevap vermeyeceğim. Gördüklerim yaşadıklarım İphone ve ios devam diyorum. dandroidle uzaya çıkanlarada hayırlı yolculuklar diliyorum.

aman verme, dan değil Andro birkere, ne gördün ne yaşadın, almışsın zamzung baştan hata, andro neylesin, zamzung tan sonra 3310 bile iyi gelir, aypon haliyle gelecektir, esas keyif diğerinde, baba markalar dururken alırsan zamzunk olacağı bu, neyse madem mutlusun diyecek sözüm yok :) ben uzayda mutluyum, burada yarım yamalak iş olmaz, dolayısıyla ponpon hiç olmaz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

6plus taki fabrikasyon hatalı üretim kamera sorunu acaba 6 da da var mıdır sonuçta aynı parça serisi. Nerden öğreniriz acaba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...