İçeriğe Yönlendir

Bu Modeller Böyle Değilmiş Eyyy Reno

Servet Aydın

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Şansa bak :(  Şu edc elimizde patlar diye korkmasam saniyesinde yaptırırdımda cesaret edemiyorum 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Her dizele devir kesici yapılabiliyormu bu yazılım ile ? Bide popcorn diye bişey varmış genelde yabancılarda oluyo şu linkteki. Yazılım ile yapılan normal kesicilerden farklı galiba değilmi 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Sensör macerasından sonra bide chip e girsem mi ki ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 saat önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Şansa bak :(  Şu edc elimizde patlar diye korkmasam saniyesinde yaptırırdımda cesaret edemiyorum 

Kalır, elleşmeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
20 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Reno kadar işletme maliyeti düşük ve bir o kadarda konforlu başka marka yok.

O zaman sorumu tekrarlıyorum, nasıl cezalandırdın abi? Sineye mi çektin?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
O zaman sorumu tekrarlıyorum, nasıl cezalandırdın abi? Sineye mi çektin?

Sineye çektik
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

İşletme maliyeti düşük olur tabi..." Aabicim bunda bisi yok" diyip gönderiyorlar... [emoji3]

Focus arıza verince de aynen konu başlığındaki gibi 'bu modeller böyle' bunlarda yapar diyorlar önce öpüp sonra gönderiyorlar [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

O da bir erdem, aştığın konu ise ülke çapında düşünülürse binlerce kangoo sahibini etkileyecek cinsten. Keşke senin gibi insanlar Renoda ve diğer markalarda söz sahibi olsa.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
O da bir erdem, aştığın konu ise ülke çapında düşünülürse binlerce kangoo sahibini etkileyecek cinsten. Keşke senin gibi insanlar Renoda ve diğer markalarda söz sahibi olsa.

Son kullanıcı servise gidip, bak kardeşim sorun bu dediği vakit sen ne anlarsın edaları ile ilgi alaka gösterilmiyor. Oysaki o son kullanıcı onların kağıt üzerinde öğrendikleri bilgileri çoktan unutmuş olabiliyor. Bilmişlik çok fena bişey
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
13 saat önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Hazır konu açılmışken sorayım bu MgRemaps'ın samsunda şubesi varmı ? 

Ben de sana soracaktım Ebrar. Peki Paşaoğlu var.O nasıl bir bilgin var mı?

Bir de Opes servis mi Tekşen mi sana göre? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)
33 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

Ben de sana soracaktım Ebrar. Peki Paşaoğlu var.O nasıl bir bilgin var mı?

Bir de Opes servis mi Tekşen mi sana göre? 

Hocam paşaoğluna gidipde sıkıntı çıkan birisine rastlamadım aksine bikere o yazılımın tadını alanlar her araba değiştirdiğinde gidip yine yazılım attırıyor fiyatlarıda makul mesela benim koleosta edc vitesin sıkıntı çıkaracağını bilmiyordum yolum oraya düşünce bi gidip arabayı gösterdim 150 beygir stok soft yazılım  dumansız stage 1 185 beygir oluyor ve fiyat 750 tl ama sanayiden babamın arkadaşları oldukları için bana o fiyatı vermiş olabilirler pazarlık falan yapmadan direk 750 tl dedi . Opes tekşene göre çok daha fazla tanınan bi servis ama tabiki servis kalitesini bilemem hiç uğramadım o konuda yorum yapamicam ama herhangi bi servis lazım olduğu zaman yada bu konularla ilgili bişeye ihtiyacın olduğunda whatsappdan yazarsın seve seve yardımcı olurum :)

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Hocam paşaoğluna gidipde sıkıntı çıkan birisine rastlamadım aksine bikere o yazılımın tadını alanlar her araba değiştirdiğinde gidip yine yazılım attırıyor fiyatlarıda makul mesela benim koleosta edc vitesin sıkıntı çıkaracağını bilmiyordum yolum oraya düşünce bi gidip arabayı gösterdim 150 beygir stok soft yazılım  dumansız stage 1 185 beygir oluyor ve fiyat 750 tl ama sanayiden babamın arkadaşları oldukları için bana o fiyatı vermiş olabilirler pazarlık falan yapmadan direk 750 tl dedi . Opes tekşene göre çok daha fazla tanınan bi servis ama tabiki servis kalitesini bilemem hiç uğramadım o konuda yorum yapamicam ama herhangi bi servis lazım olduğu zaman yada bu konularla ilgili bişeye ihtiyacın olduğunda whatsappdan yazarsın seve seve yardımcı olurum [emoji4]

Eyvallah kardeşim ,haberleşiriz :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun Servet, bu servislerin ilgisizliği nereye kadar gidecek acaba ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Geçmiş olsun Servet, bu servislerin ilgisizliği nereye kadar gidecek acaba ?

Eğitim olduğu zaman düzelir inşallah
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Servisler çalışanlarına adam gibi maaş vericekler. Çalışanların geribildirimini dikkate alacaklar o zaman düzelir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
1 saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Servisler çalışanlarına adam gibi maaş vericekler. Çalışanların geribildirimini dikkate alacaklar o zaman düzelir. 

Sadece onunla yetmez,

Servislerin çoğu eleman bulamıyor. Kimse çocuğunu çıraklığa vermiyor. Ara eleman sayısı çok az. Keşke markalar servislere çalışanları için en azından teknik lise şartı tutsa. danışmanlar için myo şartı vs vs

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
20 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Sadece onunla yetmez,

Servislerin çoğu eleman bulamıyor. Kimse çocuğunu çıraklığa vermiyor. Ara eleman sayısı çok az. Keşke markalar servislere çalışanları için en azından teknik lise şartı tutsa. danışmanlar için myo şartı vs vs

Üniden her mezun bankada müdür, plazada ceo olacam diyor, beklenti de büyük ama eğitimin içi boş. Nerden tutsan elinde kalan bir düzen.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök

arabayı servise bıraktım bugun 60 bin bakımı için. balatalarım iyi durumda adım gibi eminim servis aradı az önce diyorki balatlarınızın 1500 km ömrü var. dedim neyle ölçtün ?? bazen cidden sinir ediyorlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
arabayı servise bıraktım bugun 60 bin bakımı için. balatalarım iyi durumda adım gibi eminim servis aradı az önce diyorki balatlarınızın 1500 km ömrü var. dedim neyle ölçtün ?? bazen cidden sinir ediyorlar

Şamandra mı varmış. :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Servet Abicim sorununun geçmesine öncelikle cok sevindim , 

özlemişim buralara yorum yapmayi gerçekten :)

Artık Kangurunla mutlusudur galibam :D:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
On 03.06.2017 at 01:42, Mehmet Ozyurek yazdı:

Şamandra mı varmış. :)

artık şamandıramı var atom mikroskopumu net km veriyor adam :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet Abicim sorununun geçmesine öncelikle cok sevindim , 
özlemişim buralara yorum yapmayi gerçekten [emoji4]
Artık Kangurunla mutlusudur galibam [emoji3][emoji3]

Hoş geldin kardeşim. Senin üç aracım için harcağın emeğin hakkını ödeyemem. 250.k sonra aracın tadını çıkarıyorum ancak, kafama soktuğun olay için tekrar Gebze servisi ziyaret edebilirim :f1:
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...