İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Koltuk Yatırma

Serkan Serçe

Recommended Posts

Serkan Serçe
(düzenlendi)

Sedan Focus I 2000 model aracım var. Bagajı içerden düğme yada anahtarla nasıl açabilirim?

Yada koltuğu içerden nasıl yatırabilirim?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Koltuklar bagajdaki kolları çekince yatar. Düğme açmıyorsa anahtarla mutlaka açılmalı biri çarptı da sıkışma oldu ya da kilit mi paslandı acaba?

Yorum bağlantısı
Serkan Serçe

yağmurdan dır diye düşündüm WD-40 sıktım yine acmadı

anahtar dönüyor ama açmıyor

manuel anahtar ile birlikte içerden düğmeye basyorum cırt cırt yada tırt tırt ses geliyor yine açmıyor anahtar dönüyor vesselam açmıyor.

servise götürsem çok fazlamı masraf tutar?

bagajdaki kollara nasıl ulaşırım?

bu işi kim yapabilir ucuz yollu sırf bu yüzden arabayı satmayı bile düşünüyorum yaptırdıktan sonra tabiiki 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Serçe

çağlar bey tşkler.

kaportacı anahtarı şifre denilen yerden açmaya çalıştı olmadı sonrasında koltuk kenarından koltuk yatırma kablolarını çekerek koltukları yatırdı ve

bagajın içine girerek kiliti açtı dil sıkışmış kilit bozulmuş özeliğini kaybetmiş.

kullanılan malzemeler matkap,tornavida,demir testere,kaynak çekiç yan keski açılmadı.

ford focus 1 lerin bagajı banka kasası gibi çok değerli eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz adamlar yapmış helal olsun

sıfıra yakın kilit ve şifre aldım 210 tl ye aldım 15 tl ye 2 anahtarı'da tanıttım  30 tl de el emeği işçilik verdim ustaya.

255 tl ye çözdük aracın bagajı olupta kullanamamak çok kötü sorun çözüldü.

Yorum bağlantısı
Serkan Serçe

ersen bey tşk.

usta işinin ehli olduğu kadarda dürüst biri. kadir ustadan allah razı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...