İçeriğe Yönlendir

Amerika Telefon Fiyatları Hakkında

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Yakın zamanda Amerika'dan gelecek arkadaşlarım var.İphone veya başka modellerin güncel fiyatlarını görebileceğim veya satın alabileceğim internet sitesi hangileridir? Fiyatları öğrenmek istiyorum. Sıfır veya ikinci el olabilir. 

Veya Nasıl bir yol izleyebilirim?

Getirtmeye değer mi?

Aklımda 6s , 5se modelleri var. 

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ben de takipteyim fiyatları, inmiyor.. 5se bence eleyin, 6s alın, hatta plus olsun, ben bundan sonra plus alırım.. ben en son 120 lira gibi bir vergi vermiştim şimdi ne kadar bilmiyorum. 5se: 399, 6s 549, 6s plus, 649. 7 de 649 7plus 769.. apple kendi satış shopu. 7 s 8 artık hangisi çıkarsa fiyat düşer sanırım..

ebay amazondan da bakabilirsin fiyatlara.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
2 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

ben de takipteyim fiyatları, inmiyor.. 5se bence eleyin, 6s alın, hatta plus olsun, ben bundan sonra plus alırım.. ben en son 120 lira gibi bir vergi vermiştim şimdi ne kadar bilmiyorum. 5se: 399, 6s 549, 6s plus, 649. 7 de 649 7plus 769.. apple kendi satış shopu. 7 s 8 artık hangisi çıkarsa fiyat düşer sanırım..

Büyük ekranlı telefon istemiyorum. Şu an 5s var, bana yeterli aslında ama güzel fiyat olursa değerlendireyim diyorum.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Şöyle de bir durum var.

Yanlış görmediysem, IOS11, iPhone 5 hariç, 5s ve sonrası için indirilebilir deniliyordu.

Alınacaksa serisinin baz modeli değil de sonrakiler tercih edilmeli. Muhtemelen IOS12 olmasa da IOS13 iPhone 6 için kullanılabilir olmayacak. 5se bu durumdan daha erken etkilenebilir.

Ben olsam tercihleriniz arasındaki 6s 'i tercih ederdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
1 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Yakın zamanda Amerika'dan gelecek arkadaşlarım var.İphone veya başka modellerin güncel fiyatlarını görebileceğim veya satın alabileceğim internet sitesi hangileridir? Fiyatları öğrenmek istiyorum. Sıfır veya ikinci el olabilir. 

Veya Nasıl bir yol izleyebilirim?

Getirtmeye değer mi?

Aklımda 6s , 5se modelleri var. 

Mehmet, Apple'in kendi orijinal sitesinden bakabilirsin, en sağlıklı ve güncel fiyatlar orada. Lakin, kur yükseliği, pasaporta işletme bedeli, farkı azalttı. Ayrıca Apple yurt dışından gelen cihazlara garanti vermeyeceğini açıkladı. Ben tavsiye etmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
İkinci el kendi kullandığı Nasıl olur?
Yeni sayılır cihaz.

Fark etmez IMEI'den bakacak telefon oraya ait, yani birsey olursa garanti kapsami disina cikarsa yazik parana. Ancak cok cazip fiyatli ise, garantisi bitmis ise dusunurdum ben olsam.

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

benim bildiğim; iphone nin belli kodları var, bunlar da avrupa için üretilmiştir ve 1 yıl apple garantisi var, mesela; iPhone 7  A1778 modeli 7 plus 1784, ona göre hangi modeli alacaksanız avrupa modelli olanını isteyiniz, eğer alacaksanız.. ama örn: 5 se için 300-400 tl gibi fark olur bence değmez. ama iyi bir ikinci el yada Refurbished hesaplı getirebiliyorsanız ya tutarsa diye.. tercih Sizin..

benim son 3 telefon  amerikadan geldi, çok şükür sorun yaşamadım..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Apple sitesinden baktığın fiyatlara birde tax diye vergi ekliyorlar. Yanlış hatirlamiyorsam 40 dolar falan. Sonra pasaporta işletme derken biraz maliyeti artıyor. Ben 6s getirtmiştim, 1200 lira civarı ucuza gelmişti ama 2 yıl olacak neredeyse..

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ben de geçen sene 2 tane 6s getirttim bir sevdiğim abi için, yanlış hatırlamıyorsam 7 dolar falan ödemişti new jersey de. şu anda pek bir cazibesi yok, hediye olmadığı sürece :=) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Sıfır cihazın pek avantajı olmuyor anladığım kadarıyla. İkinci ellere bakacağım. 6 s daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Anıl Mert

Bende eşim için 5Se 32 gb almayı düşünüyorum. Yukarda önermeyiz demişler ama 6s ile aynı özellik ve daha kibar küçük ekran isteyene güzel seçenek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...