İçeriğe Yönlendir

GM Elite suya düştü...

Hakan Gürsu

Recommended Posts

Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Benim 1,5 yasındaki eşşek sıpası yeğenim telefonumu tuvalete attı. :)

5 dk kadar suda kaldı hemen kapattım ve 2 gün prinçte beklettim ama  telefon açılmıyor. Pili çıkmayan modellerden.

Hadi telefondan vazgeçtim kendi hafızasındaki resimleri nası alabilirim bi yöntemi varmı. Telefonu şarja takınca üzerindeki ışığı yanıyor ama şarj etmiyor.

Telefonu bilgisayara bağladım ama görmüyor.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Geçmiş olsun Hakan, 5 dakika maalesef beyin ölümü için yeterli süre. Ehil bir telefoncu bir baksın . Solüsyona yatırıp bekletiyorlar. Şarja takma ,her elektrik akımında başka devre yanabilir. Keşke pirinç olayı yerine telefoncuya bir gosterseydin.(olan olmuş artık ama ) Google hesabında drive varsa fotoğraf ve videolara ulaşabilirsin. Geçmiş olsun tekrar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
9 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

Geçmiş olsun Hakan, 5 dakika maalesef beyin ölümü için yeterli süre. Ehil bir telefoncu bir baksın . Solüsyona yatırıp bekletiyorlar. Şarja takma ,her elektrik akımında başka devre yanabilir. Keşke pirinç olayı yerine telefoncuya bir gosterseydin.(olan olmuş artık ama ) Google hesabında drive varsa fotoğraf ve videolara ulaşabilirsin. Geçmiş olsun tekrar

Eyvallah, bi telefoncuya baktırmak en iyisi olacak herhalde. Google drive a da yedekleme yapmadım galiba. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gecmis olsun. Uzun bir sure kalmış suda, pesinden de elektrik verilmiş. Cok umut beslememek lazim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
17 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Gecmis olsun. Uzun bir sure kalmış suda, pesinden de elektrik verilmiş. Cok umut beslememek lazim.

Sağol Sani, bi arkadaşım bilgisayara bi programa yükleyerek telefonu usb gibi tanıtıp yapabildiğini söyledi ama bakalım. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefon açılmaz ise söylediği pek mümkün değil maalesef. Umarım dediği gibi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçmiş olsun umarım kurtulur fotoğraflarınız . Böyle durumlarla karşılaşmamak için cihazın desteği varsa hafiza kartı kullanımı en güzel önlemlerden.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Telefon hafızamda pek fotoğraf bırakmam ne olur ne olmaz diye her zaman bilgisayarıma atarım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Geçmiş olsun.Forum da bir arkadaş yapıyordu. Hatırlayamadım.

Google drive+turkcell lifebox kullanılabilir. Turkcell aylık faturayı tanımladığı internet paketinden hariç 5 gb tanımlama yapıyor 

Her çekim de otomatik telefon yüklüyor... Şimdilik kullanıyorun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Sağolun arkadaşlar, veri kurtarma merkezleri var oradan 2 tanesi ile görüştüm biri 150 dolar öbürüde 200 dolara kurtarırız diyor.:unsure2:

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Sağolun arkadaşlar, veri kurtarma merkezleri var oradan 2 tanesi ile görüştüm biri 150 dolar öbürüde 200 dolara kurtarırız diyor.:unsure2:

verikurtarma.com

İrtibata geçtin mi abi? Cihazı yolluyorsun, kurtarabilir olduğunu test ettikten sonra rakam veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Telefoncular bence çok daha uygun fiyata halleder. Ellerinde illa hurda telefon vardır. Hafıza kısmını değiştirip fotoğrafları aktarırlar. Yeterki meraklı birisini bulun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

verikurtarma.com

İrtibata geçtin mi abi? Cihazı yolluyorsun, kurtarabilir olduğunu test ettikten sonra rakam veriyor.

Eyvallah, onlarlada konuşurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hakan, telefonun içini açabilşrsen eğer ana kartı komple wd 40 ile yıka. Bir kaç saat sonra pcye bağla belki açılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hakan geçmiş olsun. çok ciddi belgelerin varsa veri kurtarmaya yönel direk.. 

9 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

Yağsız kontak spreyi daha iyi olmaz mı ?

Wd40 daha iyi olur.. Suyu iter.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
28 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

İftar da nazar değdi Hakan çektiğin birbirinden güzel fotolar a hayran kalmıştık

Nazara geldi güzel elitim. :biggrin:

24 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Hakan, telefonun içini açabilşrsen eğer ana kartı komple wd 40 ile yıka. Bir kaç saat sonra pcye bağla belki açılır

Baktım bi çözüm yolu bulamıyorum yaparım abi. Zaten mefta..

1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hakan geçmiş olsun. çok ciddi belgelerin varsa veri kurtarmaya yönel direk.. 

Wd40 daha iyi olur.. Suyu iter.. 

Sağol abi, kızımın fotoları var en çok onlara üzülüyorum.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Geçmiş olsun.

Android kullanıp Google Photos kullanmamak büyük eksiklik, sınırsız kapasitesi var ve tüm resimler güvende.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Yurdışında çoğu marka bu durumlar için kendi depolama sistemini kullanıyor siz fotağrafı yada videoyu çektiğiniz an kendi sistemine yedekliyor istetiğiniz zaman kullanıcı adınız ve parolanızla ulaşabiliyorsunuz xiaomi , meizu gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

kadıköy yazıcıoğlu taraflarında bir kişi arkadaşımın eski nokia marka telefonunun telefon hafızasından resimlerini kurtarmıştı o taraflara yolunuz düşerse bence çözerler geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...