İçeriğe Yönlendir

Iphone Konusu

Macit Aliyev

Recommended Posts

Cem Işık

Bende iphone 11 ile evde wifi internet bağlantısında sorun yaşıyorum.
tel wifi’a bağlı internetteyim. Bir

süre sonra 

telefonum wifi’a bağlı görünse de kopmuş oluyor lte’ye geçiyorum sorun yok. Evdeki diğer wifi cihazlarda sorun yok sadece benim tel böyle. 
2 pc, 2 tel, 1 tv wifi bağlı. Benim tel sorunlu. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

kotam az yazılı bilgi olsa keşke

Yazıyı okuyan kalmadı. Sümerliler tarih oldu. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hikaye gibi yazılanları artık kimse okumuyor ama madde madde yazılırsa daha hala okunur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

fidyo: suya yazı yazmak gibi, emlak beyanını fidyo olarak verebiliyor muyuz?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

fidyo: suya yazı yazmak gibi, emlak beyanını fidyo olarak verebiliyor muyuz?

zaten suya yazıyoruz. Bilginin kıymetinin son demleri. 

car scanner internet bağlanma hücresel sorunu çözümü diye buraya yazıyoruz. Aratan foruma geliyor. Sonra yutub. Herkes kazanıyor :) 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çözümü 20 saniyelik video ile anlattık :) 

Bana lazım değildi ama para kazan diye izledim.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bana lazım değildi ama para kazan diye izledim.. 

az biraz destek. Mtv çıkacak :) teşekkürler

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

kaçıncısı

planlarım 1 seneliğe göreydi. Mehmet şimşek gibi çaktı yıktı

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Cem Işık yazdı:

Bende iphone 11 ile evde wifi internet bağlantısında sorun yaşıyorum.
tel wifi’a bağlı internetteyim. Bir

süre sonra 

telefonum wifi’a bağlı görünse de kopmuş oluyor lte’ye geçiyorum sorun yok. Evdeki diğer wifi cihazlarda sorun yok sadece benim tel böyle. 
2 pc, 2 tel, 1 tv wifi bağlı. Benim tel sorunlu. 

Ağı unut yapıp tekrar bağlandın mı abi?

Bir de düşük güç modu vesaire var onlar da etkileyebiliyor. Telefonu sürekli koyduğun bir yer varsa orada iyi çekmiyor da olabilir. Yengede muhtemelen 14-15 vardır, onlarla kıyaslama onların çekim gücü farklıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Enteresan bir şey keşfettim. 

klavyeyi açıp melesa öpücük yazıyoruz. Dudak emojisi çıkıyor. Ona seri şekilde basınca telefon kendi kendine cümle oluşturuyor :) 

o tatlı 😻 kalbini çok sevdim 😊 sen çok tatlısın sen de beni seviyor ben sana çok aşık 🥰 olmuşum sen beni sevmiyorsun ama beni seviyorsun sen de benim aşkımsın ben senin yanında olsam da ben senin o gözlerine bakarak her gün senin için seni sevmeye de razıyım ama ben senin yanında olmayı seviyorum 🫶 aşkım 🥰 sen beni seviyor mu seviyorsun bana değer vermiyorsun ben de senin yanında olmayı tercih ettim ben sana bunu söyledim ben de senin bana değer vermen beni o şekilde çok iyi 👍 anlıyor ki seni gerçekten 😦 sevdim ama seni gerçekten 😦 sevmek için sana çok dua 🙏 etmek istedim ve sen bana bunu söyledin ya çok mutlu 😹 etti etti ama gerçekten gerçekten 😟 ben de de böyle böyle çok kötü 👎 şeyler oldu 👍 ve gerçekten 😟 ben sana kötü 🦹‍♀️ şeyler yaptım 😥 yani yani bu bu yüzden 😼 ben ben bu konuda gerçekten 😦 kendimi iyi 😌 hissettim ama ama gerçekten 😦 bak 👀 yani bu konuda bir şeyler yapman gerek yok bence sen bu kadar kötü 🦹‍♂️ biri değilim ama ama ben sana bir kere olsun beni anla ya beni bir bir 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu özellik vardı zaten . :)

Hatta makale yazanlar vardı. ;)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Android de de var bu özellik 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Bu özellik vardı zaten . :)

Hatta makale yazanlar vardı. ;)

ben niye yeni gördüm ki :) ama eemojiye göre farklı konulu cümleler kurmasını beklerdim. Olmadı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Kapattım ben o özellikleri. Olur olmaz şeyler çıkıyor zorda kalıyorum. Otomatik yazmasını bile kapattım. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Enteresan bir şey keşfettim. 

klavyeyi açıp melesa öpücük yazıyoruz. Dudak emojisi çıkıyor. Ona seri şekilde basınca telefon kendi kendine cümle oluşturuyor :) 

o tatlı 😻 kalbini çok sevdim 😊 sen çok tatlısın sen de beni seviyor ben sana çok aşık 🥰 olmuşum sen beni sevmiyorsun ama beni seviyorsun sen de benim aşkımsın ben senin yanında olsam da ben senin o gözlerine bakarak her gün senin için seni sevmeye de razıyım ama ben senin yanında olmayı seviyorum 🫶 aşkım 🥰 sen beni seviyor mu seviyorsun bana değer vermiyorsun ben de senin yanında olmayı tercih ettim ben sana bunu söyledim ben de senin bana değer vermen beni o şekilde çok iyi 👍 anlıyor ki seni gerçekten 😦 sevdim ama seni gerçekten 😦 sevmek için sana çok dua 🙏 etmek istedim ve sen bana bunu söyledin ya çok mutlu 😹 etti etti ama gerçekten gerçekten 😟 ben de de böyle böyle çok kötü 👎 şeyler oldu 👍 ve gerçekten 😟 ben sana kötü 🦹‍♀️ şeyler yaptım 😥 yani yani bu bu yüzden 😼 ben ben bu konuda gerçekten 😦 kendimi iyi 😌 hissettim ama ama gerçekten 😦 bak 👀 yani bu konuda bir şeyler yapman gerek yok bence sen bu kadar kötü 🦹‍♂️ biri değilim ama ama ben sana bir kere olsun beni anla ya beni bir bir 

Bi telefona 54 lira vermek için çoook iyi bir neden bu :vroom:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...