İçeriğe Yönlendir

Iphone Konusu

Macit Aliyev

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bende kapadım ama arkası mobese kamerası gibi.. Kapanmıyor

Seninki 100 metreden belli.
Ayna karşısında selfi bekliyoruz senden [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ters koyacaz demi.

fark maz meraklısı 100 mt model yılını bile anlar

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

2017 de açılan bu konuya hiç yazmadığımı farkettim...Sorun diye bi şeye rastlamadığımdan olabilir...Çatır çatır çalışan bi sistem...Ortak( Özyürek bilmeyenlere) sen yaşlısınsa o yüzden ayfonkullanamıyon [emoji41]...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2017 de açılan bu konuya hiç yazmadığımı farkettim...Sorun diye bi şeye rastlamadığımdan olabilir...Çatır çatır çalışan bi sistem...Ortak( Özyürek bilmeyenlere) sen yaşlısınsa o yüzden ayfonkullanamıyon [emoji41]...

Beraber yaşlanıyoruz ortak. Seni bırakmam geride.
[emoji3526]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2017 de açılan bu konuya hiç yazmadığımı farkettim...Sorun diye bi şeye rastlamadığımdan olabilir

Ben biliyom. Beyaz ponponu aldıktan sonra pis fakirler sizle muhatap olmam artık demiştin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Ben biliyom. Beyaz ponponu aldıktan sonra pis fakirler sizle muhatap olmam artık demiştin

[emoji3]

Beraber yaşlanıyoruz ortak. Seni bırakmam geride.
[emoji3526]

[emoji41]
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Selçuk Keleş

Uzun süredir burda bişey gömmemişim kullanmaya kullanmaya unutmuşum herhal :) 

14. versiyon bilmem kaç yüzüncü güncellemesini kullanmaya çalıştığımız bu telefonun arama ekranında kopyaladığımız numarayı yapıştırma bölümü var ama görünmüyor. Ayrıca şans eseri yapıştırdığınız numarayı da değiştirmek nerdeyse imkansız. Çünkü imleçi oynatabilmek için klavye space tuşu da yok haliyle.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Uzun süredir burda bişey gömmemişim kullanmaya kullanmaya unutmuşum herhal :) 

14. versiyon bilmem kaç yüzüncü güncellemesini kullanmaya çalıştığımız bu telefonun arama ekranında kopyaladığımız numarayı yapıştırma bölümü var ama görünmüyor. Ayrıca şans eseri yapıştırdığınız numarayı da değiştirmek nerdeyse imkansız. Çünkü imleçi oynatabilmek için klavye space tuşu da yok haliyle.

Yine anlamadım :) arama yerinde kopyaladığınız numarayı nereye yapıştırmaya çalışıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yine anlamadım :) arama yerinde kopyaladığınız numarayı nereye yapıştırmaya çalışıyorsunuz?

Herhangi bir yerden kopyaladığım bir numara var ve çevirmek istiyorum. Nereye yapıştıracağım?

8EE513DD-1663-4F66-99AF-5F7C54B7D224.png

Android :

839427910_Screenshot_20210320-2055222.thumb.png.108c720f9ee239aa3804f9dd3e64aca0.png

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Herhangi bir yerden kopyaladığım bir numara var ve çevirmek istiyorum. Nereye yapıştıracağım?

8EE513DD-1663-4F66-99AF-5F7C54B7D224.png

Android :

839427910_Screenshot_20210320-2055222.thumb.png.108c720f9ee239aa3804f9dd3e64aca0.png

Buraya abi. 

LJHooi.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Orası bulunamıyor çünkü gizli, kutusu olmayan giriş bölgesi mi olur? Var mı eşi benzeri bunun?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Orası bulunamıyor çünkü gizli, kutusu olmayan giriş bölgesi mi olur? Var mı eşi benzeri bunun?

Eşi benzeri yok diye alıyoruz zaten :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Selçuk Keleş yazdı:

Alışkanlık haline gelmiştir diye umursamamışlardır belki de. 

Hesap makinesindeki silme olayı gibi. Aslında en temel mantık ile yürüyor işler. Biz sadece yönlendirilmeye alışık olduğumuz için garip geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Recep Selim Kaya yazdı:

Alışkanlık haline gelmiştir diye umursamamışlardır belki de. 

Hesap makinesindeki silme olayı gibi. Aslında en temel mantık ile yürüyor işler. Biz sadece yönlendirilmeye alışık olduğumuz için garip geliyor.

Kime göre neye göre alışkanlık? Virajlara da tabela konmasın nasılsa görüyoruz ?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Selçuk Keleş yazdı:

Kime göre neye göre alışkanlık? Virajlara da tabela konmasın nasılsa görüyoruz ?

Virajlara tabela konmasının nedeni karayollarının sorumluluğu üstünden atması. Kardeşim ben oraya tabelamı koydum yavaş gitseydin diyor.

Buradaki mevzu sen istesen de o viraja hızlı giremiyor ters yöne direksiyonu çeviremiyorsun. Kontrol bu gibi durumlarda Apple 'ın elinde.

Bazılarımız da bu durumu seviyoruz sadece. Yoksa Apple seviciliğimiz yok yani :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Recep Selim Kaya yazdı:

Virajlara tabela konmasının nedeni karayollarının sorumluluğu üstünden atması. Kardeşim ben oraya tabelamı koydum yavaş gitseydin diyor.

Buradaki mevzu sen istesen de o viraja hızlı giremiyor ters yöne direksiyonu çeviremiyorsun. Kontrol bu gibi durumlarda Apple 'ın elinde.

Bazılarımız da bu durumu seviyoruz sadece. Yoksa Apple seviciliğimiz yok yani :)

Ben sevmiyorum. Şikayetimi Apple'a web'den bildirdim "siz yazın yine ama herkese cevap yazamayız kusura bakmayın" dediler. :) Ekran görüntüsü atamadım öyle bir özellik koymamışlar forma. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Selçuk Keleş yazdı:

Ekran görüntüsü atamadım öyle bir özellik koymamışlar forma. 

Adamlar o kadar paranoyak işte :) Birisi çıkar jpg içine bir şey giydirir falan. Yaşanmış örnekleri var geçmişte.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D  kapat açlar resetler yapıştırma sorunları vs...   ah ah hep yanlış marka seçimlerinin sonuçları, aldığım hiçbirr telefon ne dondu nede reset yedi, aylarca kapatmasamda sorun çıkmadı, bu arada hatçe van nambır one ı hala kullanıyorum, sıfır hata, sadece pili değişti....

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

:D  kapat açlar resetler yapıştırma sorunları vs...   ah ah hep yanlış marka seçimlerinin sonuçları, aldığım hiçbirr telefon ne dondu nede reset yedi, aylarca kapatmasamda sorun çıkmadı, bu arada hatçe van nambır one ı hala kullanıyorum, sıfır hata, sadece pili değişti....

Aksi namümkün zaten.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Recep Selim Kaya yazdı:

Aksi namümkün zaten.

herıld yani, seçimler önemlidir :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Recep Selim Kaya yazdı:

Selçuk Keleş yazdı:

Ben sevmiyorum. Şikayetimi Apple'a web'den bildirdim "siz yazın yine ama herkese cevap yazamayız kusura bakmayın" dediler. :) Ekran görüntüsü atamadım öyle bir özellik koymamışlar forma. 

Ya şimdi bu neye benzedi. Temelin kolayı açarak tekrar deneyiniz dedikten sonra tekrar denemesi gibi :D

Yanlış hatırlamıyorsam Amerika da kadının biri çamaşır makinasında kedi yıkamış kedi ölmüş, firmaya dava açmış kullanma klavuzunda kedi yıkanmaz yazmıyordu diye. Ondan sonra firma kedi yıkanmaz eklemiş kullanma klavuzlarına.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ben onu bunu bilmem. Kullanıcı dostu yapsınlar altı üstü arama ekranı. Rehberi de arama ekranı da çok kötü tasarlanmış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Selçuk Keleş yazdı:

Ben onu bunu bilmem. Kullanıcı dostu yapsınlar altı üstü arama ekranı. Rehberi de arama ekranı da çok kötü tasarlanmış. 

Evet, bu kısım kötü.

Ama genel olarak iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Keleş yazdı:

Evet haklısın.. Tek beğenmediğim yönü bu.. 

Çok kullanışsız ve ısrar ediyorlar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...