İçeriğe Yönlendir

Küçük Bir Dokunuş...

Ali Can Ebren

Recommended Posts

Ali Can Ebren

Sevgili forumdaş abilerim ve arkadaşlarım herkesin geçmiş bayramını kutlarım, bu sabah küçük bir kaza yaptık ışıklarda beklerken sağ tarafa dönüşe yeşil ışık yanınca araçlar hareket etti ben direk devam edecektim araçlar kalkınca dalgınlıkla bende kalkış yaptım 30-40 cm mesafaden önceki civic marka araca küçük bir dokunuş yaptım, resimler ekte tampon resimlerdeki gibi sol taraftan hafif çıktı tırnaklarda kırılma yok, ama karşı taraf tesadüf odur ki ilkokul arkadaşımın babası olmasına rağmen pek yapıcı konuşmadı kaskon var mı ben dışarda yaptırmam serviste yapılır gibi sözler söyledi, sizce nasıl olur tampon resimleri aşağıya ekliyorum. teşekkürler

A2aJc.jpg

Nbd0G.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun. Kaskonuzun olmasına gerek yok. Trafik sigortanız ile istediği yerde yaptırabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren
39 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Geçmiş olsun. Kaskonuzun olmasına gerek yok. Trafik sigortanız ile istediği yerde yaptırabilir.

teşekkürler sani abi, sigorta tüm masrafı karşılıyor mu, bide masraflık birşey yok gibi yani tırnakları sağlam sadece bir tırnak içerde eğilmiş ısıtılıp düzeltilebilir kırılma yok, sen daha iyi bilirsin görüntü nasıl çok birşey çıkar mı, öyle gidip küt diye vurmadım yani hafif bir tampona dokunma oldu.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Geçmiş olsun,

Sigortanız tüm masrafları karşılayacak, sadece seneye sigorta yaptırırken sizde hasarsızlık indirimi bozulacağından biraz sigorta ücretiz artar.

Ayrıca aslında çok da kötü bir şey söylememiş, ben serviste yaptırırım demiş.

Şimdi şöyle düşünelim, ben her şey için servise gidiyorsam neden karşı tarafa az masraf çıksın diye özel bir yerde yaptırıp riske gireyim.

Hem serviste yaptırarak hasar kaydım daha fazla çıkacak onu da kabul etmişim, karşı tarafın dışarıda yaptıralım teklifi garip gelirdi bana.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
33 dakika önce, Ali Can Ebren yazdı:

teşekkürler sani abi, sigorta tüm masrafı karşılıyor mu, bide masraflık birşey yok gibi yani tırnakları sağlam sadece bir tırnak içerde eğilmiş ısıtılıp düzeltilebilir kırılma yok, sen daha iyi bilirsin görüntü nasıl çok birşey çıkar mı, öyle gidip küt diye vurmadım yani hafif bir tampona dokunma oldu.

Ne olursa olsun, kafanıza takmayın. Sigortanız bugünler için mevcut. Dilediği yerde dilediği işlemi yaptırabilir araç sahibi. İsterseniz milyarlık hasar vermiş olun, sıkıntı yapmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.. 

Trafik sigortanız tüm masrafları karşılar. Kaskonuzu verseniz bile zaten bu kazada bir işe yaramaz.. 

Tutanak tutun, dilediği yerde yaptırsın.. 

Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren
5 saat önce, Ahmet Aybeyaz yazdı:

Geçmiş olsun,

Sigortanız tüm masrafları karşılayacak, sadece seneye sigorta yaptırırken sizde hasarsızlık indirimi bozulacağından biraz sigorta ücretiz artar.

Ayrıca aslında çok da kötü bir şey söylememiş, ben serviste yaptırırım demiş.

Şimdi şöyle düşünelim, ben her şey için servise gidiyorsam neden karşı tarafa az masraf çıksın diye özel bir yerde yaptırıp riske gireyim.

Hem serviste yaptırarak hasar kaydım daha fazla çıkacak onu da kabul etmişim, karşı tarafın dışarıda yaptıralım teklifi garip gelirdi bana.

Teşekkürler cevabınız için hocam, servis konusundaki düşüncemde haklı çıktım servisin 350 lira istediği işlemi dışarıda 150 liraya hallettik ki serviste alıp o işletmeye veriyormuş yapılması için tamponda sadece 2 parmak genişliğinde 1 çatlak var orası yapılıp boyanacak birde tampon yerine oturtulacak, içeride siyah bir plastik var tamponları tutan tırnakları o plastikte hepsi sağlam yani sadece kağıt paradan biraz büyük boya işlemi yapılıcak ve tampon sökülerek yerine oturtulacak.Diğer cevap veren, ilgi gösteren geçmiş olsun diyen tüm üyelerimizede teşekkür ederim.Hepinize kazasız belasız günler diliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olcay Sert
6 saat önce, Erol Güven yazdı:

Sadece dıştan bu kadar içten ne tür bir hasar var onu bilmek lazım. 

genelde içten hiç bişi olmuyor bu durumlarda. benzer iki kazaya şahit oldum her ikisinde de şaseye dokunmadan durulmuş, tozu bile oynamamıştı. sadece tamponlar değişmişti tırnaklar kırık olduğundan

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Geçmiş olsun, 150.00tl hem onarım hemde komple boyama ucretiyse iyiymiş...

Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren
15 saat önce, Mustafa Şimşek yazdı:

Geçmiş olsun, 150.00tl hem onarım hemde komple boyama ucretiyse iyiymiş...

komple boyama değil hocam sadece 2 parmak eninde bir çatlak var oranın tamiri ve boyası yapılıcak

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Tamponu düzgün oturtsunlar zira parmak kadar boşluk kalıyor. Göz zevkimizi bozuyor vs...

Geçmiş olsun tekrardan 

Yorum bağlantısı
Sönmez Özer

Geçmiş olsun. Kardeş

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...