İçeriğe Yönlendir

Bazısına Yaşlı Bir Ford KA, Bana Göre 19'unda Feride :)

Musa Değerli

Recommended Posts

Musa Değerli
Sahane, montajli halini bekliyoruz.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Otoparkta gölge yer yok :) Heyecan dorukta bende :)
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Otoparkta gölge yer yok default_smile.png Heyecan dorukta bende default_smile.png
Evet gölge öncelikli. Yoksa eriyor insan :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
42 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Merhaba Sani, tapatalk imzası sanırım açık  unutulmuş...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Merhaba Sani, tapatalk imzası sanırım açık  unutulmuş...
Ah, dogrudur, general mobile ayiptir söylemesi garantiden sifir telefon verdi, kapamayi atlamisim :)
Bu mesajdan sonra kapatiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
33 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ah, dogrudur, general mobile ayiptir söylemesi garantiden sifir telefon verdi, kapamayi atlamisim :)
Bu mesajdan sonra kapatiyorum.

Nasıl aldın bende bitti mi bilmiyorum garanti ama şarj sıkıntısı var. Sarjda iken sarji bitiyor. Kullaklik çıkışı düzgün çalışmıyor gm4

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
8 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Nasıl aldın bende bitti mi bilmiyorum garanti ama şarj sıkıntısı var. Sarjda iken sarji bitiyor. Kullaklik çıkışı düzgün çalışmıyor gm4

gm4'lerin muhtemelen garantisi bitmiştir. Benim en son ekran arızalandı, onun değişimi yapıldıktan sonra bi daha GPS bağlanmadı. Yerlerine gittim, anlattım durumu ama yazılım güncelleyip verdiler. Çıktım Profilo otoparkına yine bağlanmadı tabii ki GPS'e. GEri döndüm, 5dk sonra "cihaz değişimi yapalım ne renk istersiniz" dendi, iş bitti :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

9 ay 2016 almışım. Sony Xperia da tamir maceram olduktan bu yana tamirat atraksiyonuna girmiyorum. Yeni bir telefon alma zamanı geldi demekki ama artık param yetmiyor 500 liralık telefon yok :) sıfır

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
17 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

9 ay 2016 almışım. Sony Xperia da tamir maceram olduktan bu yana tamirat atraksiyonuna girmiyorum. Yeni bir telefon alma zamanı geldi demekki ama artık param yetmiyor 500 liralık telefon yok :) sıfır

800TL'^ye A101 gm5plus satıyor.

17 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

9 ay 2016 almışım

Demek ki hala 2 ay garantisi var?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Gm5 plus var anneme aldım da büyük bana cebe koyamıyom

Demek ki hala 2 ay garantisi var?
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
36 dakika önce, Musa Değerli yazdı:

Sürekli arkaya bakmaktan kaza yapmasam bari.2a57b2c769316a9f315f62d0c1bb967f.jpg

Müthiş olmuş. Güle güle eskitin :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
16 saat önce, Musa Değerli yazdı:

Sürekli arkaya bakmaktan kaza yapmasam bari.

Çıktısı al arka hemen direksiyon üstüne koy :biggrin:

güle güle eskit, yakışmış abi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Çıktısı al arka hemen direksiyon üstüne koy default_biggrin.png
güle güle eskit, yakışmış abi.
Sağolasın.Daha güzeli senin olsun
İnsan öne oturmaz bu koltuklar varken:)
Mantıklı aslında 2 kapılı arabaya 4 koltuk fazla :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Musa Değerli

Egzoz daha önce yamalı bir sekilde elden gecmişti.Yıpranan boruyu yeniledik
Sessiz sessiz yola devam :)1a865aa937bbb00f3274f5f83c6af8dc.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gurur Aytekin

Abi çalışmalarını takip ve takdir ediyorum. Şuana kadar ne kadar masraf yaptın toplamda onu merak ettim. Bu harcamalara deydimi diye sormıycam bende eski bi ka sahibi olarak kuruşuna kadar herşey değer diye düşünüyorum. Şuana kadar ne kadar masraf yaptın abi ayıp olmazsa sorayım dedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Gurur hesap o kadar karışıkki.10 bin civarı harcadım yaklaşık.Şöyle düşünüyorum hadi arabayı değiştirdim desem 1000 2000 zarar yeni araba alsam ona 1000 2000 harca.Kasko servis bakımı filan :) Bence değer reel olarak değer,duygusal olarak yaptım ettim başardım kısmını bir kenara birakırsak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Nurullah Oğuz

Abiler herkese merhaba bende Ka sahibiyim ve ilk arabam bu arada konuyu en başından beri okuyorum gerçekten dizi gibi bende çok hevesliyim bu araba için sadece biraz daha zamana ihtiyacım var maddi acıdan en kısa zamanda bende böyle toparlamak isterim [emoji4][emoji112]20180922_172125.thumb.jpeg.45743d842cc3e16eee47b46b374ecf37.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Abiler herkese merhaba bende Ka sahibiyim ve ilk arabam bu arada konuyu en başından beri okuyorum gerçekten dizi gibi bende çok hevesliyim bu araba için sadece biraz daha zamana ihtiyacım var maddi acıdan en kısa zamanda bende böyle toparlamak isterim [emoji4][emoji112]20180922_172125.thumb.jpeg.45743d842cc3e16eee47b46b374ecf37.jpeg
Zaten en güzeli zamana yayarak toparlamak.Hemen biterse keyfi kaçar :)Hayırlı olsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Musa Değerli

Arka koltuklarımızı getirmiş ve takmıştık.Ön koltuk ararken iki ön bulamadik mecburen takim aldik.Tabi komple yeniden siyaha boyanacak deri.Artık sonrası detaylar :)Amma uzun sürdü diyenler olacaktır.Haklilar :)9aa23cefb980b66c0f9647a5b8c83e32.jpgc73ae0a94b49fc34930a40d9eff12a00.jpg18988f0f2cc12e440dd4eb966d8924a3.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Arka koltuklarımızı getirmiş ve takmıştık.Ön koltuk ararken iki ön bulamadik mecburen takim aldik.Tabi komple yeniden siyaha boyanacak deri.Artık sonrası detaylar :)Amma uzun sürdü diyenler olacaktır.Haklilar default_smile.png9aa23cefb980b66c0f9647a5b8c83e32.jpgc73ae0a94b49fc34930a40d9eff12a00.jpg18988f0f2cc12e440dd4eb966d8924a3.jpg
EBay dan mı geldi?
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
EBay dan mı geldi?
Ebay da buldum arkadaş gidip aldı adamdan.Paketledi söküp yolda geliyor :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Ebay da buldum arkadaş gidip aldı adamdan.Paketledi söküp yolda geliyor default_smile.png
Gümrüğe takılmazssa iyidir bende alırım bi takım recaro [emoji3] kargo nekadar tuttu acaba
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...