İçeriğe Yönlendir

mi 5 kilitlendi

Serkan Aktay

Recommended Posts

Serkan Aktay

Bugün sürekli parmak izinden açtığım telefonum bugün ekran kilit açma düzenini istedi. Bende ilk seferler uygulama şeklini girdin sonra telefon 20 saniye 30 saniye 1 dk 5 dk kiltlendi. Sonra şekli hatırladım ama yine açmadı. Artık 120 dakikada bir hak veriyor :biggrin: Ancak şekli hatırlıyor olamam rağmen şekli 120 dakika sonunda çizdiğimde noktaları birleştiren doğru çıkmıyor ve telefon tekrar 120 dakika kilitleniyor. Aradım oldukça fazla nette ama yapılanlar bende olmadı. Bir çözümü olan yardımsever arıyorum :flowers:

zBJWl9.jpg

http://[![image](https://i.hizliresim.com/zBJWl9.jpg)](https://hizliresim.com/zBJWl9)

https://i.hizliresim.com/zBJWl9.jpg)](https://hizliresim.com/zBJWl9)

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Geçmiş olsun, güzel telefon ama kronik sıkıntıları var. Bizde de mi4 var kapandı açılmıyor anakart arızası hastalikmis sanırım.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun DonanımHaber de konusu var, oraya sordunuz mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

mi4 ü ben mi5 i eşim kullanıyor daha ben kronik bir sıkıntısına rastlamadım mustafa bey :)

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
30 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Geçmiş olsun DonanımHaber de konusu var, oraya sordunuz mu?

mi unlock programındaki uyarılar beni korkuttu. Son çare olarak yapılabilir. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
10 saat önce, Mehmet Cihat yazdı:

mi4 ü ben mi5 i eşim kullanıyor daha ben kronik bir sıkıntısına rastlamadım mustafa bey :)

Mi4 te Problem çıkınca forumlardaki aynı problemlerin çokluğunu gördüm 

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

2 yıldır mi 5 kullanıyorum ,mi 6 alacağım ama bu cihazdan  çok memnunum kıyamıyorum.düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben de 1 yıldır sırf çift hatlı diye almıştım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.

Ben de servise göndermenizi tavsiye ederim. Yada en azından bir iletişime geçin bir yol göstersinler. 

MIUI  forum sitesi var orada çok tecrubeli arkadaşlar var. Hatta satış ve servis benzeri şeyler yapanlar da var. Oraya da bir göz atmanızda fayda var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
3 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Ben de 1 yıldır sırf çift hatlı diye almıştım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.

Ben de servise göndermenizi tavsiye ederim. Yada en azından bir iletişime geçin bir yol göstersinler. 

MIUI  forum sitesi var orada çok tecrubeli arkadaşlar var. Hatta satış ve servis benzeri şeyler yapanlar da var. Oraya da bir göz atmanızda fayda var. 

İşte her ne kadar hiç bilmese de bu doktor  yüzünden aldım :D.Hatta arada teşekkür ederek kulaklarını çınlattım çünkü çok kullanışlı bir telefon. Fiyat/performans canavarı denilebilecek türden. Hiç pişman olmadım. Sonuçta kul yapımı ve bu sıkıntıma rağmen tekrar hiç düşünmeden alırım. Kaldıkı kardeşime samsungun yeni çıkan bir modelini aldılar 3.gün servise gitti.

mıuı forumda var çözümü var mıuı flash diye bir programla halledenler olmuş fakat telefonda güvenlik açığı olaşabileceği uyarısı var programı kullanmaya başlamadan önce. Tırstım :D birde herşeyin silinebileceğinden bahsedilmiş. Servisi aradım gönderin dediler. hala korkum herşeyin sileneceği. Banka şifrelerim bile notlarda. İşin yoksa tekrar yeni şifre al. Keşke telefonda kurtarma şifresi falan olsaymış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
41 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

İşte her ne kadar hiç bilmese de bu doktor  yüzünden aldım :D.Hatta arada teşekkür ederek kulaklarını çınlattım çünkü çok kullanışlı bir telefon. Fiyat/performans canavarı denilebilecek türden. Hiç pişman olmadım. Sonuçta kul yapımı ve bu sıkıntıma rağmen tekrar hiç düşünmeden alırım. Kaldıkı kardeşime samsungun yeni çıkan bir modelini aldılar 3.gün servise gitti.

mıuı forumda var çözümü var mıuı flash diye bir programla halledenler olmuş fakat telefonda güvenlik açığı olaşabileceği uyarısı var programı kullanmaya başlamadan önce. Tırstım :D birde herşeyin silinebileceğinden bahsedilmiş. Servisi aradım gönderin dediler. hala korkum herşeyin sileneceği. Banka şifrelerim bile notlarda. İşin yoksa tekrar yeni şifre al. Keşke telefonda kurtarma şifresi falan olsaymış. 

İste bunu bilmiyordum Serkan bey:biggrin: aslında kilitlenme sebebi yine guvenlik için anladıgım kadarı ile. İnşallah en kısa sürede çözülür. Ben hakikaten halen memnunum hatta mi6 alayım diyorum. 

Yorum bağlantısı
Emre Akbas
2 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

Bilmediğiniz bir durum var sanırım mi telefonlarda aynı iphone gibi tüm verilere uzaktan bağnalıp alabiliyosunuz yaptığınız notlardan tutunda mesajlara resimlere videolara kadar herşeye ulaşabiyorsunuz hatta çalınmalara karşı telefonu uzaktan takip edip kitleyebiyorsunuz.

Bilmediğinizi söylemeyin :)

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)
Bir saat önce, Emre Akbas yazdı:

Bilmediğiniz bir durum var sanırım mi telefonlarda aynı iphone gibi tüm verilere uzaktan bağnalıp alabiliyosunuz yaptığınız notlardan tutunda mesajlara resimlere videolara kadar herşeye ulaşabiyorsunuz hatta çalınmalara karşı telefonu uzaktan takip edip kitleyebiyorsunuz.

Bilmediğinizi söylemeyin :)

Orada sadece bunlar var. Ben senkrizasyonu kapattığımdan çoğu resim ve hiç mesaj yok.

http://Q7VVBV.jpg

Yapabileceğim bildiğini bir yol varsa paylaşırsanız sevinirim.

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
ekleme
Yorum bağlantısı
Emre Akbas
43 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Orada sadece bunlar var. Ben senkrizasyonu kapattığımdan çoğu resim ve hiç mesaj yok.

http://Q7VVBV.jpg

Yapabileceğim bildiğini bir yol varsa paylaşırsanız sevinirim.

Telefonunuzdaki tüm verilerin yedeklenebilmesi için mi hesabınızın ve senkronizasyonuz daima açık alması gerekir.

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Miui forumda bu işi uzaktan yardım ile ücret karşılığı çözen bu işten anlayanlar var. Onlarla bı iletişime geçin isterseniz. Bir de İstanbul doğu bankta miui telefonlara bakan bir servis açılmış. Orası da derdinize çare olabilir. Sıkıntısız kurtulacağınızi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Aktay

Telefonu garanti kapsamında Delta  servise yolladım. Gidip gelmesi 14 gün sürdü. Yeniden sistemi sıfırlayıp yolladılar. Şu an sorunsuz çalışıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...