İçeriğe Yönlendir

Drift Yaparken Kaza Yapınca Aracını Ateşe Vermek İstedi

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

21 yaşındaki genç kız drift yapığı Kuş serisi aracı ile kaza yapınca aracını ateşe vermek istedi. Baygınlık ta geçiren genç kızı polisler sakinleştirdi. Aracı itfaiye hemen söndürmüş.

http://www.hurriyet.com.tr/genc-kiz-drift-yaparken-kaza-yapinca-sinir-krizi-gecirdi-aracini-atese-verdi-40531449

Demek ki apaçilik sadece bulunduğum cinsiyete ait değilmiş :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Allahın kezbanı o arabanın sahibi orada olsaydı ağzını burnunu ovalardı sinir krizine vaktin olmazdı. Bu arada şiddete karşıyım tabi ki :yes:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
(düzenlendi)

Yanlamak sanattır :p

akıma geldide koyayım dedim. Hatırlayanlar olur belki :) eski forum toplantılarından.

tarihinde Erdem Dertsiz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Ben bu kizi taniyorum.diyeceksiniz ki videoda yuzu gorunmuyor nasil tanidiniz.
Halka filmini bilen bilir.Kizin otorusu hareketleri cikardigi sesler ve islak olusu kesin o kiz.
Tuplu sahin yerine birde tuplu televizyon olsaydi [emoji23] [emoji23] [emoji23] 908140869700d6cb4c3af31b5e84241b.jpgc6e861d0561b9546c4c76ea51e8d1b86.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Ulan dövündüğü araç dedim herhalde iyi bişi ki bu kadar krize girmiş. Çıka çıka şahin çıktı. Hay ben böyle zihniyeti....

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Araç Doğan SLX değil mi? Değilse mükemmel bir Doğan görünümlü Şahin olmuş...

Bu arada paylaşmadan geçemeyeceğim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

Bence bu deliye vurmalar falan oradan kurtulmak icin. Ticarinin sahibi birsey yapmasin diye. Keza sehir icinde bu tur surus yapiyorsa cokta saglikli bi dusunce yapisina sahip degildir. O carptigi arac degil topun pesinden kosan sabinin biride olabilirdi

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Az önce haberlede izledim, kesin haplanmış. Görüntüler normal değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Gerçekten ibretlik bir olay. Allah cümlemizi muhafaza etsin böyle insanlardan.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arabama vursa, ağzını burnunu yerinden alsam, üç ay pipetle beslense kadına şiddet diye haberler çıkar mı?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Arabama vursa, ağzını burnunu yerinden alsam, üç ay pipetle beslense kadına şiddet diye haberler çıkar mı?

Suçsuzken suçlu durumuna düşmektir bu sefer adaletin kılıcı elbette sizi de keser.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ekmek kapımı kasten hasara uğratanın cezasını vermeyen keskin kılıça lanet olsun

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül
Az önce haberlede izledim, kesin haplanmış. Görüntüler normal değil.

Aynne bende izledim. Kadin ya normal degil,yada biseyler icmis...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Çarptığı araç boşu boşuna zarar gördü, mahvoldu. Haber siteleri de hafif ticari araç diye yazmışlar.. araç meriva sanki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

bu klasik yöntem, araçta eksik varsa muayene vs yoksa, şoför ehliyetsiz alkollü haplı vs ise genelde böyle yapılır, kadını erkeği yok, yoksa kuş serisiyle yanlamaya kalkanın en iyi bildiği şey arabayı baştan yapsa en fazla 1000 lira para harcayacağıdır, bu yüzden bence büyük ihtimalle trafik sigortası yok aracın ve çarptığı aracın masrafından yırtmak için numara yapıyor, özellikle de ağlayan kadın rolü iyi tutuyor bu işlerde

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
24 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Kamyonet versiyonları vardı zaten Matrix in

Hiç aklıma gelmezdi ama. Araba bildiğin dört kapı çocuklu aile arabası. Kamyonet olacak bir durumu yok görüldüğü kadarıyla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...