İçeriğe Yönlendir

Yeni Kasa Honda Civic Araçlarda Çıkan Kronik Kaporta Göçmesi Sorunu

Emrah Altun

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

:hahahoho: Güldürmeyin Ali bey ya :D

ne yazıkki bende gülüyorum vallahi, nerede o günleeerr :)

2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

şaka gibi . sormadan geçemedim, gerçek dimi bu video :s

c sutunda göçük haberleri başladığında , bu iş içerdeki bir sorundur diye düşündüm, ileride tavan akabinde arka cam da patlar bu şekilde ise sorun ,içerde ise, cam tavanların çatladığı gibi başka markada

tasarım hatası, gerilim düzgün dağılamıyor gibi, kasa geriliyor sanki, bunun teknik tabirini tanımını bilmem ama sanki hesap kitapta bir hata var, sanırım kırık AutoCAD kullanmaya başladı capanlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Çok afedersiniz, oha! Ağzım açık izledim. 1dk'dır falan da hala açık ağzım.

sinek kaçmasın kapa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bu ne be cok enteresan. Video olmasa ustune oturmusunuz derler

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

otomatik tavanda su biriktirme sistemlidir, opsiyonelmiş bunlarda, kurak iklimi algıladığında çöker yağmuru bekler....

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Şu görüntüyü gördükten sonra Hondaya hiç güvenim kalmadı. Sahibinden ilanlarına rastladığımda insanlar Japonya üretimi diye özellikle başlık kısımlarına yazıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Sahibindende bi ilan vardı, tavanında dansöz oynattım diyen. Niye bilmem ama aklıma o geldi bi an :) 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
14 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

otomatik tavanda su biriktirme sistemlidir, opsiyonelmiş bunlarda, kurak iklimi algıladığında çöker yağmuru bekler....

Daha sonra biriken su cam suyu haznesine aktarılıp kullanıcı zahmetten kurtarılmış olur. Size de iyilik yaramıyor.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

C sutununu anladıkta bu nedir arkadaş ya. Tavan bu. Bu şekilde tavan çöken de duymamıştım hiç şimdiye kadar. Video olmasa kesinlikle kullanıcı hatası derler. Bu video ile bu araç geri alınması gerekir

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Gökhan Albayrak

Mağdurlar için güzel bir gelişme. Honda ‘ya da ders olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

yine hatalı karar. kullanıcı hatası vardı bunlarda su ile yıkananalarda oluyordu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Allah Allah kullanıcı hatası biliyorduk hepimiz :)

Haklısın abi, rüzgar esmeyen yerlerde kullanmaları gerekiyordu halbuki...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
16 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Darisi Octaviacilarin basina artik emoji16.png

daha 1 tane göçük olan octi görmedim kullanıcılarının bile bundan haberi yok hondacıların uydurması olarak yorumlanıyor :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok tabi. 

Bir kaç kişi uydurdu, bir kaç kişi de neden olmasın diyip ışık yansımalarını göçük zannetti.. 

Olmaz diye bir şey yok ama.. Neden olsun.. Honda'nın bir kasasında oldu diye, diğer kasalarında aramak bile yanlış.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

daha 1 tane göçük olan octi görmedim kullanıcılarının bile bundan haberi yok hondacıların uydurması olarak yorumlanıyor default_lol.gif
bende hiç octavia görmedim.

Aslina bakarsaniz Honda kullanici hatasi Octi kronik. Konu gidisatinda boyleydi [emoji12]
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
1 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Aslina bakarsaniz Honda kullanici hatasi Octi kronik. Konu gidisatinda boyleydi emoji12.png

Mağdur olunca yanımıza bir yandaş arıyoruz işte buda öyle sayılır:)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 saat önce, Ali Gök yazdı:

bende hiç octavia görmedim.

ben gördüm ama sorarlarsa inkar ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Emrah Altun

Kaderin cilvesine bak ki bu konuyu yıllar önce ben açmıştım ve bilin bakalım ben hangi arabaya biniyorum. 🙄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...