İçeriğe Yönlendir

Gökhan'ın Yeni Arabası

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Merhaba

4 temmuz günü Aranan Araçlar kısmına açtığım konu çoğunuzun malumu. Ev sahibinin kötüsü hep bana denk geldi ve neticesinde daha fazla katlanamayıp ev sahibi oldum. Bu sebeple çok sevdiğim ve forumdan çok değerli Serkan Karadağ Hocamdan aldığım aracımı üzülerek  sattım. Ev işlerini halletmeden araba almamaya karar verdim. Hesabını yapamadığım bir ödeme çıkar diye evin bütün işlemleri bittikten sonra taşınıp eşyalarımı yerleştirdim. Bu zor dönemimde Allah yokluğunu göstermesin babam bana çok büyük destek oldu. Yine kayınbabam da sağolsun elinden gelen her nevi desteği yanımda oldu. Hepsi sağolsun. 

Çarşamba günü itibariyle ciddi ciddi araç arayışlarına başladım. Favori İlanları aradım, forumda konudan yazan kıymetli dostlarla konuştuk, whatsapp üzerinden Murat Atagenç ve Emre Şimşek ile gece yarılarına kadar birbirimize link gönderdik. Dostlarla çok güzel bir anı olarak geçti o günler. Hepsine buradan teşekkür ediyorum.

Şimdi gelelim arabaya, konuda japon öncelikli araç baktığımı söylemiştim ve öncelikli Accord, Avensis gibi modellerdi. Focus ve Mondeo da Önerilenler arasında yerini aldı.

Aracın ne olduğunu direk söylemek yerine tahminlerinizi almak istiyorum. Sebebi de benim için çok süpriz oldu bu yeni aracım. Heyecanımı benimle paylaşıp bu liste de dahil olmak üzere aklınıza başka gelen araçları da tahmininize ekleyebilirsiniz.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. Umarım keyifli ve muhabbeti koyu bir konu olur.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı

Cryseler 300 c gibi bişeymi yoksa 

evde arabada hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

İkiside ihtiyaç sadece öncelikleri farklı [emoji4] Hayırlı olsun Allah ağız tadıyla oturmayı/kullanmayı nasip etsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Tahminlere devam :)

18 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Cryseler 300 c gibi bişeymi yoksa 

evde arabada hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.:)

İyi bir tahmin sevdim 300C' yi :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

C5 der kaçarım @Önder Özcan abi gelir şimdi [emoji23] [emoji12]

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Önder abi gelmeden açıklamam :D

Geldim geldim :D

Yakıtı sorun etmem, 2.0 olabilir diyordun, 98-2000 arası 5.20i den yana oyumu kullanıyorum.O değilse diğer tahminim sitröğen ceüç dizel :)

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Enjeksiyon lu Lada Samara diyeceğim ama:)). Bence Focus. Hayırlı olsun kazasız belasız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hayırlı olsun Gökhan hocam, güzel günlerde keyfini sürünüz her ikisinin de [emoji4] ben tahminimi Octavia olarak belirtmek isterim [emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Güzel temenniler için teşekkür ederim. Allah herkese nasip etsin. 

Biraz daha tahmin gelsin öyle açıklayayım diyorum.

1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Geldim geldim :D

Yakıtı sorun etmem, 2.0 olabilir diyordun, 98-2000 arası 5.20i den yana oyumu kullanıyorum.O değilse diğer tahminim sitröğen ceüç dizel :)

Niye cebeş deel de ceüj?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
22 dakika önce, Emre Demir yazdı:

Avensis emoji3.png

Bu arada 40 civarı da bana lazım emoji56.png

Benim favorilerimi yollayayım mı? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...