İçeriğe Yönlendir

Gökhan'ın Yeni Arabası

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Tamam tek kare resmi var, içi kirli daha yıkatmadım. Yarın detaylı bir yıkama operasyonu var.

BAdNZL.jpg 

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Tamam tek kare resmi var, içi kirli daha yıkatmadım. Yarın detaylı bir yıkama operasyonu var.

BAdNZL.jpg 

Maşallah Japon Japon diye tuturdun gittin alman aldın hayırlı olsun biraz detay alalım model km fiyat yıl hiçbiriyle yok nasıl tanıtım bu [emoji12]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Arac 2003 model 520i. 2200cc otomatik. Borusan çıkışlı. Prins lpg kiti var. 229 bin km'de. Bir Hocamın aracıydı. Kaza olarak büyük bir kazası yok, değişen yok ama lokal boyaları var. Şimdilik tek ihtiyacı disk ve balata. Harici sıkıntısı yok. Şanzıman 10 bin km önce 65 bin km kullanılmış kazalı bir aracınki ile değiştirilmiş. Vites geçişleri 1 hariç hissedilmiyor ki klasik tork konvertorlü karakteristiğidir. 3. Sahibinden aldım, uzun yolda kullanılmış yıpranmamış bir araç. Arka cam makam perdesi dahi çalışıyor, çalışmayan tek aksanı araç telefonu. Kitapçık, ilk yardım kiti, sıfır alındığında verilen plastik eldivenleri(kolonyalı mendile benzer bir ambalaj içinde) bile duruyor. Şimdilik araç hakkında bildiklerim bunlar.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
35 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Güzel temenniler için teşekkür ederim. Allah herkese nasip etsin. 

Biraz daha tahmin gelsin öyle açıklayayım diyorum.

Niye cebeş deel de ceüj?

Bunca lafın, bunca almam demenin ardından ceğbeş almazsın didiydim. :D  Aldın mı yoksa  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
4 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Maşallah Japon Japon diye tuturdun gittin alman aldın hayırlı olsun biraz detay alalım model km fiyat yıl hiçbiriyle yok nasıl tanıtım bu emoji12.png

Bu tasarımı yapan bir Japon :D

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Tekrar hayırlı olsun o zaman, kazası belasız güzel günlerde, ağız tadıyla binmenizi nasip etsin inş [emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Çok süpriz denk geldi bu araç. Hiç hesapta E39 yokken birden karşıma çıktı. 2.4 Accord bakıyorken bunu görünce bir bakmak istedim ve 24 saat geçmeden soluğu noterde aldım. Uzun yolda keyif vereceğini düşünüyorum. Şehir içi biraz büyük ve hantal gibi.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bu tasarımı yapan bir Japon :D

Çalışmadığım yerden geldi :D

O zaman diyorum ki mişubişi lancer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Joji Nagashima ;)

19 dakika önce, Ramazan Turan yazdı:

Üj mü bej mi? 25 mi 28 mi :D

Gönlümün efendisi ;)

11 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Tekrar hayırlı olsun o zaman, kazası belasız güzel günlerde, ağız tadıyla binmenizi nasip etsin inş emoji6.png

İnşallah, hepimiz için.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Geldim geldim :D

Yakıtı sorun etmem, 2.0 olabilir diyordun, 98-2000 arası 5.20i den yana oyumu kullanıyorum.O değilse diğer tahminim sitröğen ceüç dizel :)

26 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

BAdNZL.jpg 

18 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Arac 2003 model 520i. 2200cc otomatik. Borusan çıkışlı. Prins lpg kiti var. 229 bin km'de. Bir Hocamın aracıydı. Kaza olarak büyük bir kazası yok, değişen yok ama lokal boyaları var. Şimdilik tek ihtiyacı disk ve balata. Harici sıkıntısı yok. Şanzıman 10 bin km önce 65 bin km kullanılmış kazalı bir aracınki ile değiştirilmiş. Vites geçişleri 1 hariç hissedilmiyor ki klasik tork konvertorlü karakteristiğidir. 3. Sahibinden aldım, uzun yolda kullanılmış yıpranmamış bir araç. Arka cam makam perdesi dahi çalışıyor, çalışmayan tek aksanı araç telefonu. Kitapçık, ilk yardım kiti, sıfır alındığında verilen plastik eldivenleri(kolonyalı mendile benzer bir ambalaj içinde) bile duruyor. Şimdilik araç hakkında bildiklerim bunlar.

7 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

5 dakka başımı çevirdim aracın resmini koymuşsun :D Ben de hala, tasarrımı japon deyince tahminde bulunmaya çalışıyorum. Zaten ilk tahminimde bilmişim :D

Hayırlı uğurlu olsun Gökhan. Kofletler için adresi özelden atıyorum

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

oOo bundan iyisi Şam da Kaysı.. MaşaAllah
Allah tekerlerini düz bastırsın ve istediğin olsun da sanayi yüzü görmeyesin.. :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)
11 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Plaka 61 diye almadıysa bişey bilmiyorum :D

Tercihte büyük etkendi :D

8 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

5 dakka başımı çevirdim aracın resmini koymuşsun :D Ben de hala, tasarrımı japon deyince tahminde bulunmaya çalışıyorum. Zaten ilk tahminimde bilmişim :D

Hayırlı uğurlu olsun Gökhan. Kofletler için adresi özelden atıyorum

Abi ben benim adresi de yazayım mı? :D

4 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

oOo bundan iyisi Şam da Kaysı.. MaşaAllah
Allah tekerlerini düz bastırsın ve istediğin olsun da sanayi yüzü görmeyesin.. :=)

Amin inşallah. Bunda sanayi yüzü görürüm, daha şimdiden fren disk markası aramalarına başladım. :)

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

yılaaannn :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ben bildim hediyemi isterim Gökan hocam. Adresi göndereyim mi[emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...