İçeriğe Yönlendir

Gözlük Camı Tavsiyesi

Furkan Tanrıveren

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Bende yaklaşık 20 küsür yıldır kullanıyorum. Her ne kadar ucunda sağlık olsa da özellikle son zamanlarda ticari nedenlerden dolayı firmaların önerileri de değişmeye başladı.
Firmaları tarafından sürekli çeşitli alternatifler öneriliyor çeşitli kaplamalar öneriliyor.

Bu tarz geniş kapsamlı ve karmaşık durumlarda bence en önemlisi sizin ihtiyacınızı belirlemek.

Numarayı ve ağırlıklı olarak nerede kullanacağınızı paylaşırsanız yönlendirme yapabilirim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Görmede kullanıyorum. -4 tam sferik. Abbe hassasiyetim var .

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan
Görmede kullanıyorum. -4 tam sferik. Abbe hassasiyetim var .

Görmede kullanıyorum derken[emoji4]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan
Başka nasıl kullanılır?

Yazdığımı okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Siz de benim yazdığımı okursanız anlarsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

benim numaralarım sol 4.25 sağ 4.5 uzağı göremiyorum.Günümün çoğu bilgisayar basşında geçiyorum hangi camı tavsiye edersiniz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan
benim numaralarım sol 4.25 sağ 4.5 uzağı göremiyorum.Günümün çoğu bilgisayar basşında geçiyorum hangi camı tavsiye edersiniz.

Gözlükçüler bilgisayar başındakilere genelde mavi kaplamalı öneriyorlar. Son dönemlerde oldukça hit diyebilirim.
Ancak ben mavi kaplamayı estetik açıdan beğenmiyorum.

Marka olarak Tora 1.61 inceltme
Çok büyük ve aşırı köşeli olmayan çerçeve ile antirefle kaplamanın işinizi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum.
Bilgisayarın ekran renk ayarlarından diğer renklere göre mavi rengi 5 birim kısmanızda konfor sağlayacaktır.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...