İçeriğe Yönlendir

Mazda, dizel gibi çalışan benzinli motor üretti

Selim Kaya

Recommended Posts

Osman Bilgin
33 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

SA ve Mazda ? Distribütör SA mı?

Sa olaydı toyotaya olacağına demek istedi sanırsam...
İşletme hocam bir şey anlatmıştı, toyota ve SA arasında geçen ilk kurulum konuşmalarından, toyota;  şu fiyatlara (fiyatlar farazi) 300 lira olsun satış fiyatı, SA ise; yok 1000 liraya satarım ben bunu, toyota; olur mu? aracın ederi 300, SA pazarlamayı bana bırakın ben 1000 ne satarım.. ne dersiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Milletin azda olsa gözü açılana kadar ülkemizdeki sanayici geçinenler halkı sağmal inek olarak görmüşlerdir.2000'li yıllardan sonra bu düzen değişmeye başladı, hala devam ediyorda milletimiz kendini gözü açık zanneder ama gerçekte hiç öyle diğildir :)  Hakkını aramayana kimse bir şeyler vermez kapitalizimde düzen böyle işler maalesef.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Serkan Toker yazdı:

SA ve Mazda ? Distribütör SA mı?

SA toyota yerine Mazdaya asılsaydı demek istemiştim kardeş :)

Ahanda bundan alabilsem :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
14 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

SA toyota yerine Mazdaya asılsaydı demek istemiştim kardeş :)

Ahanda bundan alabilsem :rolleyes:

Sabancı holding birçok iş kolunda faaliyet gösteriyor. Toyota Türkiye' de yatırım yaptı, fabrika açtı vs. Sonraları Mitsubishi markası var mesela. Senin dediğin gibi düşünürsek o zaman Subaru getirseydi diyebiliriz ama Mazda olmaz. Mazda' nın Türkiye' de zaten mevcut bir distirübütörü varken kolay kolay başkasını aramazlar. Ancak Subaru Toyata bünyesinde o daha kolay olurdu. Mazda ve SA holdingin benim bildiğim hiçbir bağı bağlantısı yok.. ;)

Şu anda Mazda kendisi burada bu arada, distribütör yok..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...