İçeriğe Yönlendir

Yol Güzergahı hk.

Erdoğan Temur

Recommended Posts

Erdoğan Temur

Merhabalar,

Pazar günü kısmetse Ankaradan - Altınoluğa gideceğim. Hep bursa üzerinden gidiyordum. Bu sefer kütahya üzerinden gideyim diyorum ama yolların durumu virajlımı  dağ-orman yolumu hiç fikrim yok. Kullananların fikrine ihtiyacım var.

Devamlı gittiği yol 

BAQpng.png

Şuan denemek istediğim yol güzergahı

293Xdq.png

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Navigasyonda kısa gösterilen yolların çoğu tek şerit ve dağlık yollar.En kısa güzergah diye kullanılan yol mesafe olarak kısa ama süre olarak çok daha uzun olabiliyor.Dikkat etmek lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Kütahya ya kadar çift şerit, daha sonra tek şeride düşüyor. Tenha olsada güzel yoldur. Zevklidir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Tek şerit ve tenhadır yollar. Bursa üzerinden gelmenizi tavsiye ederim lakin, yola çıkacağınız günler cuma ve cumartesi olmasın. Bu 2 günde istanbuldanda izmir yönüne giden çok oluyor. Bursa Çevre yolu çıkışından susurluğa kadar, 2 şerit olmasına rağmen yolda çok durabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Yorumlara bakınca bildiğimiz bursa  yolundan devam etmek mantıklı. 

yorumları için herkese teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Yol tek şerit, virajlı, tenha ve arabada tek isem aman sabahlar olmasın :exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Kütahya değilde Tavşanlı sonrası yollar fena. Yolda durup böğürtlen filan toplamayacaksanız maceraya gerek yok bence :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Uzun süre geçmiş ama Tavşanlı-Altınoluk arası 3,5 saat sürüyor. Yollar artık o kadar kötü değil. Tabi siz gitmişsinizdir Altınoluk'a... 7'si ve 18'i arası oradaydım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...