İçeriğe Yönlendir

HGS'den Sürekli Geçmediğim Halde Para Düşmesi

Ali Gök

Recommended Posts

az önce aradı aynı kişi. çok fazla geçişim olduğunu o yüzden biraz daha süreceğini çalışmanın söyledi.

kaçak geçiş diye yazılan cezayı iptal ettiklerini  sistem hatası olduğunu belirttiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
On 25.08.2017 at 18:06, Ali Gök yazdı:

az önce aradı aynı kişi. çok fazla geçişim olduğunu o yüzden biraz daha süreceğini çalışmanın söyledi.

kaçak geçiş diye yazılan cezayı iptal ettiklerini  sistem hatası olduğunu belirttiler

Ne oldu bu iş, hortuma devam mı?

Yorum bağlantısı

Hortum durdu. Artık çekilmiyor yoğun bağırmalarımdan sonra . Lakin henüz neden olduğu tespit edilemedi . Bayramdan sonra biraz daha bağırırsam inşallah sebebi belli olur 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

ben 1 yıldır  çözemedim :D   dava et diyor. kimi neyi?

devlet plaka veriyor  takibini yapamıyor. 

bende protesto olarak arka plakayı takmıyorum arkamdan  yazmasınlar yüzüme konuşsunlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bazıları dayaktan anlar dedikleri kadar var. o kadar ricacı oldum düşen para düşmeye devam etmişti bi bağırdım yıktım ortalığı tak diye kesildi düşme 

şimdi 1 kere daha bağırmam lazımki düşenleri yüklesinler geri mail atıyorum dönüş yapmıyorlar unuturum sanıyorlar heralde 1 lira için 10.000 lira harcar bütün sinirlerini alt üst ederim hepsinin iş inadı binsin yeterki :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben telefonda cinnet geçirdim yine olmadı. :) Sonrakilerde alttan aldım 3 ayda bir kayıt yeniliyor müşteri hizmetleri. Bakalım hesaba haciz gelene kadar ödemeyecegim sonra dava ederiz. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

benimki kaçak geçiş değilmiş onu söylediler. sistem benden 15 kuruş eksik kesmiş onu almışlar 20 defada ama bu sistem nie bitek bana eksik kesmiş benim kafam o kısmı almıyor :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Özkeskin

Geçmiş olsun diyorum, olaya sonuca bağlanmış [emoji16]

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Bana da fazla kestiklerini onun için geri iade ettiklerini söylediler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...