İçeriğe Yönlendir

S Max - Arıyorum.

Şükrü Baştürk

Recommended Posts

Emrullah Aydoğdu
(düzenlendi)

İnşallah tanışırız Şükrü Bey, Mehmet Beyin dediğini de dikkate alın derim. Düşündüğünüz tarzda bi insan burada çok bulunmaz. Mustafa Bey de epeydir burada. İkisi de bahsettiğiniz önemli kişilerden.

tarihinde Emrullah Aydoğdu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Neyse Şükrü Bey, bayramdan sonra benim aracı alabilirsiniz. Ben de forumdan almıştım. Forumdan alınan forumda kalır. 3-4 ay sonra geri alım garaniitisi bile veririm. :biggrin:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ikinci-sahibinden-dusuk-ve-orjinal-kilometreli-475264112/detay/

44 verecek...  

2 saat önce, Şükrü Baştürk yazdı:

ASUS_Z01BD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şükrü Bey.. Tapatalk imzanızı kapatmanızı rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

Çok mantıklı bir öneride bulunmuş, Keşke siz de biraz saf düşünebilseniz.. [emoji4]

Hocam bi mesajlaşma geçmişimiz olmasa idi öyle düşünürdüm. Kinayeyide o sebeple vurguladım. Yoksa bi çuval civata 4 telerlek için kimseye hiçbişey itham etmeye değmez. Renault gorumda piyasada bulunması netedeyse imksnsız klima kkntrol panelini 200 liraya, (800 e bulamayabilirsiniz) komple 4 amortisör ve yaylar takılı 250 liraya 120 binde araçtan çıkma, verdim. Bedava gönderdiğim far, far yıkama kapagı, güneş gözlüğü kabı, komple göğüs saymıyorum. Velhasıl sizinde aynı fikirde olmayacağınızı düşünmüştüm zira 2009 dan beri burdan tanırım sizi. Canımız sağolsun. Buradan alacağımız da buymuş. Hayırlı bayramlar.

Şükrü Bey.. Tapatalk imzanızı kapatmanızı rica ediyorum.
Nasıl yapılır bilmiyorum en kısa sürede hallederim araştırıp.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Emrullah Hocam fotoğraflar arabanın heybetini ve güzelliğini yansıtmıyor. Daha güzel fotoğraflar ile ilan daha güzel hale gelebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

49.000 tl bu araç için çok düşük.Bu kadar temiz S max aramayla zor bulunur.İnşallah forumda kalır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Neyse Şükrü Bey, bayramdan sonra benim aracı alabilirsiniz. Ben de forumdan almıştım. Forumdan alınan forumda kalır. 3-4 ay sonra geri alım garaniitisi bile veririm. [emoji3]

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ikinci-sahibinden-dusuk-ve-orjinal-kilometreli-475264112/detay/
Ekranli gösterge olup manuel olan tek s-max sanırım, ilk defa gördüm, hayırlı satışlar.
49.000 tl bu araç için çok düşük.Bu kadar temiz S max aramayla zor bulunur.İnşallah forumda kalır.
Aynen, otomatik yada en azından 7 koltuk olsa bende niyeti bozacaktım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
9 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Ekranli gösterge olup manuel olan tek s-max sanırım, ilk defa gördüm, hayırlı satışlar.Aynen, otomatik yada en azından 7 koltuk olsa bende niyeti bozacaktım.

O da farkımız olsun Ahmet Bey,

10 saat önce, Mustafa Yanar yazdı:

Küçük de olsa hasar kaydı sayısı fazla. O sebeple abartmayım dedim.

12 saat önce, Serkan Karadağ yazdı:

Emrullah Hocam fotoğraflar arabanın heybetini ve güzelliğini yansıtmıyor. Daha güzel fotoğraflar ile ilan daha güzel hale gelebilir.

Yarın inşallah müsait olacağım. yaklaşık 2 aydır uzuun yollardayım. hiç vaktim olmadı.

13 saat önce, Serkan Karadağ yazdı:

Emrullah hocam bayramdan sonra belki görüşebiliriz.

Bayramdan hemen sonra Kastamouya geçeceğim. Yarın müsaitseniz görüşebiliriz. Çorludan biri gelecek araca bakmaya.

En iyisi satılık bölümünden devam edelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
On 24.08.2017 at 13:39, Şükrü Baştürk yazdı:

Arkadaşlar laguna 3 2.0 dci aracımla ya kafa kafaya takas yada pazarlığını yaptım kendi aracımın, s-max i olup temiz satan arkadaşımız varmıdır aramızda? mümkünse otomatik önceliğim. 7 kişilik olması şart değil ama olursa mükemmel olur. artık kurban sonrası için almayı düşünüyorum bulabilirsem araçsız bekleme şansım çok yok malesef. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler. 

Bilmiyorum bu araca baktınız mı ama şimdi önüme geldi bulunduğum ildeki araçları yenilediğimde geldi. Sizin konunuzu okumuştum sabah. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-full-plus-full-7-kisilik-genis-dev-473211345/detay 

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk
Bilmiyorum bu araca baktınız mı ama şimdi önüme geldi bulunduğum ildeki araçları yenilediğimde geldi. Sizin konunuzu okumuştum sabah. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-full-plus-full-7-kisilik-genis-dev-473211345/detay 
O arkadaş sorulara çok yanıt vermiyor? Sadece kazası varmı diye sordum yanıt vermedi, birde hani nası derler, içine sinecek insanın o araç sarmadı ne bileyim tuhaf geldi duruşu vs. Be. Boyaya çok takılmam ama jant işi ve diyah aksamların sonradan boyanması gibi bişey gözüme çarptı. Buda acemş işi boya sonrası pasta sararmasından yapılır genellikle... teşekkürler ilginize. İlanda olmayan 6 araç var bayram dönüşü tek tek ziyaret edicem nasip olursa.

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

İnşallah tanışırız Şükrü Bey, Mehmet Beyin dediğini de dikkate alın derim. Düşündüğünüz tarzda bi insan burada çok bulunmaz. Mustafa Bey de epeydir burada. İkisi de bahsettiğiniz önemli kişilerden.
O hala ne dediğimi anlamamış, inadına bi savunma gayretinde, malm arkadaşın susmasıda zaten ikrardan sayılır. Neyse, sağlık olsun, yapacak bişey yok gerekli notumuzu aldık, ders oldu. [emoji6]
Ben de kötü bir şey demedim.
[emoji4]
Saf dediniz. Yine sesimi çıkarmadım. [emoji4]
İmza işi tamam sanırım?
Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk
Aynen, otomatik yada en azından 7 koltuk olsa bende niyeti bozacaktım.
Tek değil. 16 adet titanium lx paket var manuel. Çoğu kafadan girmiş bi yere halojen far taktırmış gel görki hatasız diye yemin ediyor vatandaş, neyse, ford convers+ ekrana sahip araçlar genelde lüx paket satın almış araçlar şimdiye kadar 8 adet inceledim. Yanlız otomatik le manuel arasında ciddi bi yakıt farkı gördüm. Kullanıcı varsa cevaplarsa memnhn olurum benim kullandığım araçlara özgü bir durumdur belki. Yanlız manuel kullanılacak araç ta değilmiş bu hafta onu gördüm.
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
16 dakika önce, Şükrü Baştürk yazdı:

O arkadaş sorulara çok yanıt vermiyor? Sadece kazası varmı diye sordum yanıt vermedi, birde hani nası derler, içine sinecek insanın o araç sarmadı ne bileyim tuhaf geldi duruşu vs. Be. Boyaya çok takılmam ama jant işi ve diyah aksamların sonradan boyanması gibi bişey gözüme çarptı. Buda acemş işi boya sonrası pasta sararmasından yapılır genellikle... teşekkürler ilginize. İlanda olmayan 6 araç var bayram dönüşü tek tek ziyaret edicem nasip olursa.

Tabikide alacak ve kullanacak kişi sizsiniz gönlünüze göre bulursunuz inşallah

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...