İçeriğe Yönlendir

S Max - Arıyorum.

Şükrü Baştürk

Recommended Posts

Şükrü Baştürk
(düzenlendi)

Arkadaşlar laguna 3 2.0 dci aracımla ya kafa kafaya takas yada pazarlığını yaptım kendi aracımın, s-max i olup temiz satan arkadaşımız varmıdır aramızda? mümkünse otomatik önceliğim. 7 kişilik olması şart değil ama olursa mükemmel olur. artık kurban sonrası için almayı düşünüyorum bulabilirsem araçsız bekleme şansım çok yok malesef. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler. 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Eldeki aracı saymadan s max bulup almak... Bende hep bunun hayalini kuruyorum, focus isteyen bir S max sahibi :)
Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

Eski aracı satıp eski araç almak işte bütün mesele bu ... satmadan mümkün değil hocam

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

Nasipsiz dayak bile yenmezmiş 

Baktık olmuyo aylarca idare edecek bi broadway alırız olur biter. Nası olsa çeyrek altın gibi zıkkım boyuna zamlanıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

arkadaşlar bi konuya açıklık getirmekte yarar var, tutup 2008 2009 model araca ne olursa olsun... 60 binlira 55 binlira verecek durumum yok. olsa zaten forumda fikir isteyerek ince hesap yapmam. hepimiz gibi bende piyasa şartlarına göre ve sahibinden in en az +5000 lik (ilanların yüzde sekseni böyle) abuk ilanlarıyla uğraşmadan, hatasız diye yemin billah edilip komple boyalı alttan hasarlı araç da bakmıyorum. Araç bu en nihayetinde komple boyalı olsa ne olur. araç alırken yada satarken kişiliğimizi sattığımızı düşünüyorum. yani bir insanı çok rahat kandırabilirsiniz yıllarca aldım sattım, hangi arabada ne olur ne yapılır az çok bilirim, ama en nihayetinde artık insanın alınterine yaptığınız saygısızlık ve yalan insanın kişiliğini kaça sattığını göstermiş olur. Çok şükür 68 araç içinde bir kişi bile geri gelip hani bu böyleydi deyip bana geri gelmedi 6 kişiye 4. kez araçda sattım. ancak şuan ki işim sebebiyle bıraktığım bu işlerinde verdiği tecrübeyle aracına s max için konuşuyorum; 60 binlira 55 binlira ve üstü isteyen arkadaşlarıda haksız demiyorum ancak aracın fiyatını satıcının sabrıyla alıcının bütçesi belirler. piyasa değil. Saygılarımı sunarım tüm forumdaki arkadaşlara ve eklemeden edemicem; smax için birbirimizle haberleşeceksek eğer aracımın piyasa rakamlarına bi bakınlütfen, üzerine atla deve koyacak durumum malesef yok. 45 bin gibi bi bütçem mevcut oda zaten hangimiz 45 binliralık araç alırsak alalım +3000 tl maliyet olacaktır. bunu da ayrıca harcayacağımı düşünerek belirlediğim bütçem budur. onlarca kez başıma gelmiştir bende artık prensip olarak aldığım aracı çekerim ilkönce servise eğer servis defteri yoksa ve olanda işlenmemiş ise kuşkulandıysam vs. tüm triger set+devirdaim, ön takımda zrotlar, ufak bile olsa zedeliyle rot mili körükleri, dingil varsa burçları, aşırı sallantı varsa takozları vs. değiştiririm. Geçmiş günlerimin verdiği tanıdık çevresi sayesinde bunları hepsini olmasa bile burdaki birçok arkadaşımın ettiği masrafın yarı maliyetine yaparım, yapıyorumda. Sanırım kişisel tüm yanlış anlaşılacak konulara açıklık getirdim. Buraya başlık açmamdaki amaçta; varsa satmayı düşünen sağda solda onlarca kişiyle uğraşacağına veya vakti yoksa acelesi varsa benim kendi ihtiyacımı grup içinde bilinen kişilerden çözmek için başlık açtım. Dediğim gibi bir aracın fiyatını piyasa değil, satıcının zamanı ve alıcının bütçesi belirler. Şu anda alınabilecek  smax sayısı 3 tür tüm bilinen sitelerde vs. bilip arayan kişi sayısınıda siz hesap edin işte burda 5 kişiyiz... 

Saygılarımla. 

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

469849228

8 adet jant ve lastiği + stepnesi mevcut, 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben s maxi çabuk buldum, ilana düştükten bir gün sonra satışını aldım. Parayı cebe koyup site başında beklenmesi gereken bir model s max, kolay düşmüyor ilana. Ben satsam muhtemelen 1 hafta eve giremem :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
15 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben s maxi çabuk buldum, ilana düştükten bir gün sonra satışını aldım. Parayı cebe koyup site başında beklenmesi gereken bir model s max, kolay düşmüyor ilana. Ben satsam muhtemelen 1 hafta eve giremem :D

İyi hatırlıyorum siz bulmamış olsanız da ben bulmuştum sizin için :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
21 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

İyi hatırlıyorum siz bulmamış olsanız da ben bulmuştum sizin için :biggrin:

Taaam şimdi çok şey etmeyelim o kısmı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
46 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Satılık mı? Satıldı mı?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
18 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Satılık mı? Satıldı mı?

Satılık değil, olsa gitmişti zaten 3 vakitte :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
6 saat önce, Şükrü Baştürk yazdı:

arkadaşlar bi konuya açıklık getirmekte yarar var, tutup 2008 2009 model araca ne olursa olsun... 60 binlira 55 binlira verecek durumum yok. olsa zaten forumda fikir isteyerek ince hesap yapmam. hepimiz gibi bende piyasa şartlarına göre ve sahibinden in en az +5000 lik (ilanların yüzde sekseni böyle) abuk ilanlarıyla uğraşmadan, hatasız diye yemin billah edilip komple boyalı alttan hasarlı araç da bakmıyorum. Araç bu en nihayetinde komple boyalı olsa ne olur. araç alırken yada satarken kişiliğimizi sattığımızı düşünüyorum. yani bir insanı çok rahat kandırabilirsiniz yıllarca aldım sattım, hangi arabada ne olur ne yapılır az çok bilirim, ama en nihayetinde artık insanın alınterine yaptığınız saygısızlık ve yalan insanın kişiliğini kaça sattığını göstermiş olur. Çok şükür 68 araç içinde bir kişi bile geri gelip hani bu böyleydi deyip bana geri gelmedi 6 kişiye 4. kez araçda sattım. ancak şuan ki işim sebebiyle bıraktığım bu işlerinde verdiği tecrübeyle aracına s max için konuşuyorum; 60 binlira 55 binlira ve üstü isteyen arkadaşlarıda haksız demiyorum ancak aracın fiyatını satıcının sabrıyla alıcının bütçesi belirler. piyasa değil. Saygılarımı sunarım tüm forumdaki arkadaşlara ve eklemeden edemicem; smax için birbirimizle haberleşeceksek eğer aracımın piyasa rakamlarına bi bakınlütfen, üzerine atla deve koyacak durumum malesef yok. 45 bin gibi bi bütçem mevcut oda zaten hangimiz 45 binliralık araç alırsak alalım +3000 tl maliyet olacaktır. bunu da ayrıca harcayacağımı düşünerek belirlediğim bütçem budur. onlarca kez başıma gelmiştir bende artık prensip olarak aldığım aracı çekerim ilkönce servise eğer servis defteri yoksa ve olanda işlenmemiş ise kuşkulandıysam vs. tüm triger set+devirdaim, ön takımda zrotlar, ufak bile olsa zedeliyle rot mili körükleri, dingil varsa burçları, aşırı sallantı varsa takozları vs. değiştiririm. Geçmiş günlerimin verdiği tanıdık çevresi sayesinde bunları hepsini olmasa bile burdaki birçok arkadaşımın ettiği masrafın yarı maliyetine yaparım, yapıyorumda. Sanırım kişisel tüm yanlış anlaşılacak konulara açıklık getirdim. Buraya başlık açmamdaki amaçta; varsa satmayı düşünen sağda solda onlarca kişiyle uğraşacağına veya vakti yoksa acelesi varsa benim kendi ihtiyacımı grup içinde bilinen kişilerden çözmek için başlık açtım. Dediğim gibi bir aracın fiyatını piyasa değil, satıcının zamanı ve alıcının bütçesi belirler. Şu anda alınabilecek  smax sayısı 3 tür tüm bilinen sitelerde vs. bilip arayan kişi sayısınıda siz hesap edin işte burda 5 kişiyiz... 

Saygılarımla. 

Galericilik geçmişiniz var yani.Temiz aracı kimse ucuza vermez.S max fazla bilinmeyen bir araç.Yalnız şu anki piyasa fiyatının %30 daha fazlasını hakeden bir araç.Malum sitede 38.000tl bir tane var tam aradığınız gibi.

6 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Aynı durumdayım.Hanım ve çocuklar kesinlikle satmamı istemiyor.Hatta hanıma dedim "sana küçük araba alalım bunu satalım".Kesinlikle olumsuz.Başka araba olsa şimdiye sattırmıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

Dedigim gibi fiyat alanin bitcesine satanin zamanina gore degisir yani niye bu kadar sorun ettiniz onuda anlamiyorum yani sitedekj 50 yazan arkadaslar 45 dusmez diyorsunuz oylemi? Ya hic arac satmamissiniz ya da ilk araciniz smax diyecek bisey bulamiyorum. [emoji3]

ASUS_Z01BD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

Bu arada ben sitede yada forumda kimsenin aracina sizin araciniz bu para eder demiyorum. Diyememde ben sadece butcemi soyledim. Varmi diye sordum okadar. Fazlasini yada benim ne baktigimi yorumlama luksunuzun oldugunu sanmiyorum. Bunun saygi sinirini zorladigini dusunuyorun. Evet butcemi soyleyerek firsat ariyorum. Kimine gore zalimlik, kimine firsatcilik, 1 ay icinde 50 binlira bulmasi gereken icinde firsattir bu ticarettir... oyle dusunursek 2008 model araca 60 kusur yazanda var 2 parca degisen onden kazali budami insafli ve ederinde fiyattir? Kusura bakmayin ama okadarda degil [emoji3]

Yorum bağlantısı

Size kimse bişe dememişki zaten. Dediğinize göre piyasada ederi 50 civarı olan bi araba için 45 im var sıkışan acil satan biri olursa alacağım diyorsunuz . İsteyen istediği ticareti yapabilir sıkıntı Yok ?Denk gelirse alırsınız kimsede sormaz nie bu paraya aldın die zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 saat önce, Şükrü Baştürk yazdı:

Dedigim gibi fiyat alanin bitcesine satanin zamanina gore degisir yani niye bu kadar sorun ettiniz onuda anlamiyorum yani sitedekj 50 yazan arkadaslar 45 dusmez diyorsunuz oylemi? Ya hic arac satmamissiniz ya da ilk araciniz smax diyecek bisey bulamiyorum. emoji3.png

Kimse bişey dememiş ki.. Tepkinizin nedenini anlamadım ben Şükrü Bey.. 

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk

Kimse bişey dememiş ki.. Tepkinizin nedenini anlamadım ben Şükrü Bey.. 
Yukarda mesajın birinde kinayeli bi cevap var evham yapmıyorum. 38 binlik neredeyse pert bi araç var, sizin aradığınız gibi demiş arkadaşın biri, en baştan beri söylediğim gibi, sadece sordum buradakilere ve bütçemi söyledim. İki arkadaşlada gayet medeni şekilde araçları ile ilgili görüşmeye başladım. Kastettiğim de budur zaten. Kimsenin aracına değer biçmediğim gibi kimseninde bana senin layığın budur der gibi cevap vermeye hakkı olmadığını düşünüyorum.

Size kimse bişe dememişki zaten. Dediğinize göre piyasada ederi 50 civarı olan bi araba için 45 im var sıkışan acil satan biri olursa alacağım diyorsunuz . İsteyen istediği ticareti yapabilir sıkıntı Yok [emoji51]Denk gelirse alırsınız kimsede sormaz nie bu paraya aldın die zaten
Bende bundan bahsediyorum

Galericilik geçmişiniz var yani.Temiz aracı kimse ucuza vermez.S max fazla bilinmeyen bir araç.Yalnız şu anki piyasa fiyatının %30 daha fazlasını hakeden bir araç.Malum sitede 38.000tl bir tane var tam aradığınız gibi.

Mustafa yanar beyin verdiği cevap budur. Kinayeyi anlamamak içinde saf olmak lazım.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şimdi parçacıda oturuyorum, biri arayıp parça sordu Smax için. Satmaya niyetim var dedi 2008 dizel otomatikmis, Trabzondaymis. Keşke numarasını alsaydım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
17 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Neyse Şükrü Bey, bayramdan sonra benim aracı alabilirsiniz. Ben de forumdan almıştım. Forumdan alınan forumda kalır. 3-4 ay sonra geri alım garaniitisi bile veririm. :biggrin:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ikinci-sahibinden-dusuk-ve-orjinal-kilometreli-475264112/detay/

Oooo şaşkınım şu an, aciliyet olmasa satmazdın gerçi. Bu arada sağ far yıkama kapağı hediye kabul edilir :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
38 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Oooo şaşkınım şu an, aciliyet olmasa satmazdın gerçi. Bu arada sağ far yıkama kapağı hediye kabul edilir :D

Sormayın Köksal Bey, bir ay atlatabilirim ama dafa fazla değil. Mevcuk konut piyasasına göre de şafak karanlık. Daha fazla zorlamayım diyorum. Kastamonuya da yerleştim. Her yer doğan şahin zaten. alırım bi tane. İşler düzelince 10 lira aşağı havada kapılır zaten. Düzelüü bee :biggrin:

Kapak mı? O iş başka arabayı iste kapağı isteme :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Şükrü Baştürk yazdı:

Mustafa yanar beyin verdiği cevap budur. Kinayeyi anlamamak içinde saf olmak lazım.

Çok mantıklı bir öneride bulunmuş, Keşke siz de biraz saf düşünebilseniz.. :)

Yorum bağlantısı
Şükrü Baştürk
Bir saat önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:
Neyse Şükrü Bey, bayramdan sonra benim aracı alabilirsiniz. Ben de forumdan almıştım. Forumdan alınan forumda kalır. 3-4 ay sonra geri alım garaniitisi bile veririm. [emoji3]

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ikinci-sahibinden-dusuk-ve-orjinal-kilometreli-475264112/detay/

Emrullah hocam, araba alınır satılır, dünya işleri olur bi şekilde. Değerli insanlar tanımak çok önemli benim için. Haberleşelim bayramda ve bayram dönüşü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...