İçeriğe Yönlendir

Bayram Tatilinde Yola Çıkacakların Dikkatine!

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Metin Akbal
33 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçen gün benimkinin ikisi birden patlamış. [emoji4]

Hay masallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)

Güya uyanıklık ettim.Ankaraya bugün 15.30 da çıktım saat 18 de  s.gökcene anca geldim ordan e5 e orada otobana gore nispeten iyi velhasıl 1930 da yarımca da kvalide de iftar saatine kadar boşalır umuduyla zoraki mola.şu an saat 0023  gerede yi geçiyorum .Bayram sonrası pazartesi dönerim diyordum ama uyanıklığa son salının dibi mi çıktı emekliyiz nihayetinde😂 sürerken yazmıyorum tabi birader kullanıyor

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Koskoca çesnaa dururken halkın arasına niye girersiniz bilemedim bayım 

Sorun orda cesnna duruyor uçamıyor.Biri tekerine taş koymuş.La bu milletin işi gücü yok mu  arifeden önce bile tatile gidiyorlar.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
56 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

Güya uyanıklık ettim.Ankaraya bugün 15.30 da çıktım saat 18 de  s.gökcene anca geldim ordan e5 e orada otobana gore nispeten iyi velhasıl 1930 da yarımca da kvalide de iftar saatine kadar boşalır umuduyla zoraki mola.şu an saat 0023  gerede yi geçiyorum .Bayram sonrası pazartesi dönerim diyordum ama uyanıklığa son salının dibi mi çıktı emekliyiz nihayetinde😂 sürerken yazmıyorum tabi birader kullanıyor

Bayram sonrası için görüşebiliriz abi, ben yarın gece köye gidiyorum nasipse. Pazar akşam dönüş. Pazartesi kebapçı basabiliriz, metropolde bulamayacağın kebaplar bulurum sana.. ;)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
6 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Bayram sonrası için görüşebiliriz abi, ben yarın gece köye gidiyorum nasipse. Pazar akşam dönüş. Pazartesi kebapçı basabiliriz, metropolde bulamayacağın kebaplar bulurum sana.. ;)

Hımm cazip teklif Servete simit bana .. E dedeye kıyak gerekir.kısmet diyelim.eğer pztesi dönmez isem haberleşiriz. Nazik davetin içinÇok teşekkür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
12 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

Hımm cazip teklif Servete simit bana .. E dedeye kıyak gerekir.kısmet diyelim.eğer pztesi dönmez isem haberleşiriz. Nazik davetin içinÇok teşekkür

İki kuzu pirzola için beni de harcadın ya abi. Ne diyim bilemedim. 

Bir an düşündüm de.. Ben olsam beni satarım 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Güya uyanıklık ettim.Ankaraya bugün 15.30 da çıktım saat 18 de  s.gökcene anca geldim ordan e5 e orada otobana gore nispeten iyi velhasıl 1930 da yarımca da kvalide de iftar saatine kadar boşalır umuduyla zoraki mola.şu an saat 0023  gerede yi geçiyorum .Bayram sonrası pazartesi dönerim diyordum ama uyanıklığa son salının dibi mi çıktı emekliyiz nihayetinde[emoji23] sürerken yazmıyorum tabi birader kullanıyor

Gebze den 7 de çıktım şimdi Eryaman a girdim.
Tampon tampona 7 saat süren yolculuk. Millet araba sürmeyi bilmiyor 60 ile rampa çıkan mı dersin 100 ile sol şeridi kapatan mı dersin farını açmadan gündüz farı ile giden mi topunun allah belasını versin, zifiri karanlık farsız gidene 130 ile arkadan biçiyordum az kalsın. Sol şerit boş olmasa rahat 5 araç birbirimize girerdik.
  • Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gündüz farı olup kadran aydınlatma aktif araçlar tam bir tasarım hatası. Ve sürücüler. Kaç tanesini otoyolda zor bela uyarıp far açtırıyorum. 

Çok özür ama sürücülerin içinde epey mallar var. Ehliyet alımı sistemi iyicene kötüleşiyor demekki 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
28 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İki kuzu pirzola için beni de harcadın ya abi. Ne diyim bilemedim. 

Bir an düşündüm de.. Ben olsam beni satarım 

Ayıpsın,Seni satarmıyım Servetim lavaş yerine simit yeriz.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Gündüz farı olup kadran aydınlatma aktif araçlar tam bir tasarım hatası. Ve sürücüler. Kaç tanesini otoyolda zor bela uyarıp far açtırıyorum. 

Çok özür ama sürücülerin içinde epey mallar var. Ehliyet alımı sistemi iyicene kötüleşiyor demekki 

Ülkenin en büyük kentini ve en kalabalık bölgesini Anadolu’ya bağlayan yolu iki gidiş iki dönüş tasarlayan mühendisin onaylayan bürokratın emeği geçen herkesinde yeri gelmişken ölmüşlerine rahmet dilerim. 25 milyon insanın yaşadığı bölgeye giriş ve çıkış e5 ve otoyolda ikişer şeritten toplam 4 şerit.

Ayrıca Reflektörlü fara xenon takanın, yetmezmiş gibi sis farına da xenon takanın ve ikisi ile birlikte açanın da ölmüşlerine rahmet dilerim. Güneş gözlüğü taktım gecenin köründe.

Ve son ayrıca arka stop lambalarını led tasarlayan markalarında ölmüşüne rahmet dilerim. Fren lambası kör eder mi ya bu kadar kuvvetli olmak zorunda mı.
Eziyet bir 7 saat. Devamı yarın inşallah
  • Beğen 3
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
46 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

Ayıpsın,Seni satarmıyım Servetim lavaş yerine simit yeriz.

Ağlıyorum sevinçten 

42 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Ülkenin en büyük kentini ve en kalabalık bölgesini Anadolu’ya bağlayan yolu iki gidiş iki dönüş tasarlayan mühendisin onaylayan bürokratın emeği geçen herkesinde yeri gelmişken ölmüşlerine rahmet dilerim. 25 milyon insanın yaşadığı bölgeye giriş ve çıkış e5 ve otoyolda ikişer şeritten toplam 4 şerit.

Ayrıca Reflektörlü fara xenon takanın, yetmezmiş gibi sis farına da xenon takanın ve ikisi ile birlikte açanın da ölmüşlerine rahmet dilerim. Güneş gözlüğü taktım gecenin köründe.

Ve son ayrıca arka stop lambalarını led tasarlayan markalarında ölmüşüne rahmet dilerim. Fren lambası kör eder mi ya bu kadar kuvvetli olmak zorunda mı.
Eziyet bir 7 saat. Devamı yarın inşallah

Aynı dilekleri bende söylüyorum. 

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Servet'e ben de katılıyorum . Geçen Kırşehir 'e giderken evden çıktığımda yağmur yağıyordu Kirşehir'e girdim hala yağıyor düşün en azından şimdi yağmur yağmıyor .

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İstanbuldan çıkış yapacakların mollafenari gebze yolunu kullanabileceklerini hatırlatmak isterim. Kocaeli kandıra kavşağına kadar devam eder kocaeli üniversitesine çıkar. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
29 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

İstanbuldan çıkış yapacakların mollafenari gebze yolunu kullanabileceklerini hatırlatmak isterim. Kocaeli kandıra kavşağına kadar devam eder kocaeli üniversitesine çıkar. 

Eski İstanbul yolu kaçış hattında en ideal yol. Hemde bol manzara var 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Pazar günü ist'e dönüş var.
Çile bülbülüm çileeeeeeee...

14 saatte ist- ankaraya
17 saatte ist- altınoluğa

Yeni rekorlar gelecek gibi.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
12 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Gündüz farı olan arabanın farları otomatik yapılmalı. Farlar menüden falan kapatılmalı sadece. ( kapatmak zor olmalı yani )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Cumartesi çık sende yola 
10.5 saatte yol bitti çok şükür. 4.5 saati pendik k.çekmece arası sürdü.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Erdoğan Temur yazdı:
On 14.06.2018 at 12:06, Servet Aydın yazdı:
Cumartesi çık sende yola 

10.5 saatte yol bitti çok şükür. 4.5 saati pendik k.çekmece arası sürdü.

Çanakkale üzeri gelsen daha rahat olurdu be :)

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bolu'dan bu sabah saat 04.00'de çıktım 110 km sabit hızla Tuzla'ya 06.00 da geldim :biggrin:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Dün öğlen saat 12 gibi Burhaniye’den hareketle zorlu bir trafik geçerek 22 gibi eve ulaştık. Bayramda yola çıkmamak gerekiyormuş..giderken 3.5 saatte Sarmısaklı’ya ulaşmıştık arife öncesi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...