İçeriğe Yönlendir

Bayram Tatilinde Yola Çıkacakların Dikkatine!

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Serkan Maden

Samsun Ankara 4 buçuk sattlık yolu 7 saatte geldik. Bayram sartlarında dövüşen iki aile dışında herşey normaldi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Cem Işık yazdı:

Dün öğlen saat 12 gibi Burhaniye’den hareketle zorlu bir trafik geçerek 22 gibi eve ulaştık. Bayramda yola çıkmamak gerekiyormuş..giderken 3.5 saatte Sarmısaklı’ya ulaşmıştık arife öncesi.

Arefe günü Gölcük'e yeni köprüden gittim deli trafik vardı köprü kullanımında. Dün dönüş için yine köprüden döndüm. Biraz daha yoğunluk olsa köprü dolacak komple. Hayır yani en sol gişe bizim. Açmamışlar yolu, ona kızdım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Ben cumartesi günübirlik Kartal-Karamürsel yaptım istanbullines ile gidiş sondan 2.araçtım, dönüşte ilk gelen feribota bindik, orta zaman olunca sıkıntı olmadı.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
54 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Arefe günü Gölcük'e yeni köprüden gittim deli trafik vardı köprü kullanımında. Dün dönüş için yine köprüden döndüm. Biraz daha yoğunluk olsa köprü dolacak komple. Hayır yani en sol gişe bizim. Açmamışlar yolu, ona kızdım 

Sizin eve gidiş geliş de çok masraflı.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

11 saatte izmirden gebzeye geldim :) hayırlı uğurlu olsun.

eskiden ticari araçlar çıkmazdı yola şimdi ise kamyon dolu idi. emniyet şeridinden gidenler dışında asayiş iyiydi. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Emniyet şeridine giren şark kurnazlarına ben de çok kızdım. Bir de yollarda hız tabelaları enteresan güzergahta, şehirlerarası yol, bazen 50 diyor bazen 70. Eds kameraları var, 50’ye düşsem trafiği aksatacağım, düşmesem ceza yiyeceğim. Beğenmedim bu uygulamayı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

3 yerde 50 yazıyordu tesadüf üçündede arkamda büyük araç vardı basmadım frene 100 le geçtim bakalım ne olacak 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Bayram bitti. Şimdide ceza yedik mi telaşı başladı. :)

Benim içime de kurt düşüren bir iki yer var. Bekleyip göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Kurban Bayramında Antalya'ya gitmeye niyetim var, şimdiden gözümde büyüdü. :shok:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gayet normal havada arka sis farı ile seyahat edenlere tekrar tekrar selamlarımı iletiyorum. Arka sis farı aracınızı seksi, faça, üst sınıf, uçak gibi araba, yer uçağı, oturaklı araba, nokta hatasız, sınıfının en iyisi, gırtlak dolu falan yapmıyor. İçinde basit bir insan var diye bağırıyor sadece.. :D ;) 

• Beğen 10
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

eskiden ticari araçlar çıkmazdı yola şimdi ise kamyon dolu idi. emniyet şeridinden gidenler dışında asayiş iyiydi. 

Ticarilere yasak konurdu eskiden.. Şimdi yapılmıyor.. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
46 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Gayet normal havada arka sis farı ile seyahat edenlere tekrar tekrar selamlarımı iletiyorum. Arka sis farı aracınızı seksi, faça, üst sınıf, uçak gibi araba, yer uçağı, oturaklı araba, nokta hatasız, sınıfının en iyisi, gırtlak dolu falan yapmıyor. İçinde basit bir insan var diye bağırıyor sadece.. :D ;) 

Şahsiyetsiz ve omurgasız da denebilir bilinçli şeklide yakıp gezenlere 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Havran- ivrindi arası dağ yolunda 10 km kadar ön arka sis açtım . Ama yağmurdan göz gözü görmüyordu, at izi it izine karışmıştı siz hesap edin artık. 😬 görüş normale döndü sisler kapandı. Kendini sis farı açınca yarış arabası sananlara sevgilerimi sunuyorum

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Gayet normal havada arka sis farı ile seyahat edenlere tekrar tekrar selamlarımı iletiyorum. Arka sis farı aracınızı seksi, faça, üst sınıf, uçak gibi araba, yer uçağı, oturaklı araba, nokta hatasız, sınıfının en iyisi, gırtlak dolu falan yapmıyor. İçinde basit bir insan var diye bağırıyor sadece.. [emoji3] [emoji6] 
Bizde bir laf var" işaretten anlamaz eşşek kafalı oğlan " diye geçen adamın arkasından sisleri açıp kapatıyorum sollayip önüne geçip arkaları açıp kapatıyorum yine de bana mısın demiyor uzunlar la uyarıyorum yine de anlamadı ben de basıp geçip uzaklastim. Bu olay a marka b marka değil m marka da var v marka da [emoji35]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Bu arada Eskişehir-Ankara arası arefe günü 1 tane radar yoktu, Keza İzmir-Ankara arasıda radar yoktu. Sadece bir kaç polis arabası kenarda öyle takılıyordu. Sivrihisarda radar görmeden geçmek beni şaşırttı.

Sanırım bayramda kimseyi üzmeyelim dediler...

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İzmir'den Balıkesir'e 4 saatte geldik. Manisa kavşağı çok kalabalıktı, şehir içinden gitmek daha mantıklı olabilirdi. Akhisar da çok sıkışıktı. 34 plakalarda sinyal vermeyen çok fazla, orada adet öyle galiba. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Cem Işık yazdı:

Havran- ivrindi arası dağ yolunda 10 km kadar ön arka sis açtım . Ama yağmurdan göz gözü görmüyordu, at izi it izine karışmıştı siz hesap edin artık. 😬 görüş normale döndü sisler kapandı. Kendini sis farı açınca yarış arabası sananlara sevgilerimi sunuyorum

o sıralarda Le mans pit i izlerken colam az ısınmıştı 2 buz daha attım, gözlerimden yaşlar süzülerek fark ettim ki limon kalmamış evde......

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
18 saat önce, Serkan Toker yazdı:

bayram akşamı teyzeme el öpmeye gideceğim, arka cam buhar yapmış ısıtıcısını açayım dedim, neyse bastım tuşa yarım saat geçti cam aynı dedim bozuldu herhalde, gözüm yolda tabi eğilip bakamıyorum da aşağı pek, sonra bi baktım ısıtıcı yerine sis farlarını açmışım :blush:  :fiuw:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
5 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

bayram akşamı teyzeme el öpmeye gideceğim, arka cam buhar yapmış ısıtıcısını açayım dedim, neyse bastım tuşa yarım saat geçti cam aynı dedim bozuldu herhalde, gözüm yolda tabi eğilip bakamıyorum da aşağı pek, sonra bi baktım ısıtıcı yerine sis farlarını açmışım :blush:  :fiuw:

Ka’lara serbest.. :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alpay Sumer

simdiden cogumuz bayram surecine girmis bulunuyoruz... Herkese:

Lütfen Kurallara Dikkat, Gec olsun Güç olmasin.Hata yapan degil hatalari tolere eden olalim! 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...