İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - 1.6 Otomatik TDCI Yakıt Tüketimi

Burak Karadeniz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
CCsiz ve klimalı ve yüklü.

Aykut benim arabadaydı.. pek yüklü sayılmaz :D

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Çocuklar da sendeydi ama temizlikten tırsıp kendilerini bizimkine dar atmışlardı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çocuklar da sendeydi ama temizlikten tırsıp kendilerini bizimkine dar atmışlardı :D

Hatırladım... ;)

Şimdi olsa, benimkinde daha rahat ederlerdi.. :D

Artık iki tane profosyonel kirleticim var.. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnan utanıyorum arabanın pisliğinden :D

Bugün de evden ceplerine çekirdek alıp, çekirdek çitlemişler..

Hem bu connect benim değil.. Nerden buldun bunu ya.. ;)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Hedef şaşırtmasana, orda dikkat edilecek şey araba değil :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu resimde geyiğe sarılacak bir unsur var ama.. ben konuşmam :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kilim desenli koltuk halısı mı? :D

Evet.. :D

Bizim buralarda gelenektir :p

Ama sizlerin baskıları sonucu kaldırdım.. Depodalar...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Taha Özkan

merhaba ben aracı yeni aldım arefe günü istanbul dan ankaraya giderken yakıt tüketimini test etme imkanım oldu. Yol boyu hızı saatte 120 km ye sabitledim ortalama 6,7 l/100 km yaktı 44 litreyle 650 km gitti bana biraz fazla geldi. Aracı alırken yakıt tüketimini elimizdeki megane 2 ile kıyasladık kağıt üzerinde iki araç da ortalama 4.9 yakıyo fakat megane 2 otoyolda daha az yakıyordu. Bu tüketim normal midir yoksa araçta bir sorun mu var.Tecrübelerinizden faydalanmayı sabırsızlıkla bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Taha aracınız hayırlı olsun :D

Banada biraz fazla gibi geldi. Gerçi Ankara'ya gidişte rampa çok ondan olabilir, gelirken düşmesi lazım.tabi aracın yolcu kapasitesi, bagaj durumu, hava filtresi bunlarda etkiliyor.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

120km hız ile giderken 6.7lt/100 km mazot bence normal, koskoca c-max :D

Yorum bağlantısı

dizel için normalmi bilmiyorum ama c-max in yapısı yüksek olduğu için hız arttıkça rüzgar direncide artıyor.buda yakıt tüketimini çok artırıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İstabul ankara arası biraz daha fazla yakar. Ankara istanbul daha az yakar. Yükseklik 800 metre çıkışın enerji değeri var.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Karapınar

Bende aracı yeni aldım ; 2004 c-max chia. Tahminen 150tl doluyor deposu. Şehir içi dışı ortalama kaç km yapar ? Normal değer nedir ?

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Lütfen noktalama işareti kullanalım, cümle nerde başlıyor nerde bitiyor okuyan da anlasın...

750-800km seri kullanımda bile yapar...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ufuk Alagöz

Ankara-Denizli arası 480 Km. 110 km sabit hızla 4,5 Lt/100 km. arabada 4 kişi bagaj hep dolu.

Şehiriçi (Ankara) 6,5/7,0 lt/100 km arası , çok agresif kullanmam. sakin sürücüyümdür.

Yorum bağlantısı
Emre Dalkıran

c max dizel ile şehir dışı 90-100 arası 4,5 lt.çok yüksek süratte otobanda 9 lt.şehir içi kısa mesafe (günlük 7+7) soğuk motor ile 10 lt.istanbul çevreyol dahil şehir içi karışık 7,5-8 lt yakıyorum..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hakan Turan

merabalar c max çılara selamlar 2004 ghıa dızel aldım 10 gun oldu gunde 8+8 km yol yapıyorum ortalama 7.8 gösterıyor nasıl normalmı acaba bana bıraz yuksek geldı.düşürmrk ıcın ne yapmamı tavsıye edersınız.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ekrem Görmüş
merabalar c max çılara selamlar 2004 ghıa dızel aldım 10 gun oldu gunde 8+8 km yol yapıyorum ortalama 7.8 gösterıyor nasıl normalmı acaba bana bıraz yuksek geldı.düşürmrk ıcın ne yapmamı tavsıye edersınız.

Normal o kadar az yolda. birden çok kişi varsa arabada, daha normal. yük arttıkça tüketim artar.

Yorum bağlantısı
Ahmet Berksoy Çabuk

şehiriçi 6.9 lt şehirler arası 5.1lt (bagaj full+full,4 kişi,klima arada açık )

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...