İçeriğe Yönlendir

Telefondan Silinen Fotoğrafları Nasıl Geri Getirebilirim?

İbrahim Aslıoğlu

Recommended Posts

İbrahim Aslıoğlu

Merhaba Arkadaşlar, HTC Desire 728 android telefonum var. Telefondaki fotoğrafları bilgisayara yüklerken, bilgisayara kaydettiğimi düşünerek, 200 civarında fotoğrafı sildim. Ailenin yaşlılarının fotoğrafları olması daha bir değerli kılıyordu onları. Bazı geri getirme programlarıyla kaybolan fotoğrafları geri getirdim ama çözünürlükleri çok kötü. Fotoğrafları, çözünürlüğünü bozmadan geri getirebileceğim bir program öneriniz var mı?                                                                                                                                                                                                                                                                                                             ,0                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

google fotograflar uygulamasini kullaniyormuydunuz? belki google hesabiniza yedeklenmistir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
15 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

google fotograflar uygulamasini kullaniyormuydunuz? belki google hesabiniza yedeklenmistir. 

Hayır, telefonun kayıtlı olduğu gmail hesabına baktım yoklar.

Yorum bağlantısı
Metin Çilo
(düzenlendi)

Bende bir program kullanmıştım kurtarmıştım.

Tavsiye derim 

Mail adresini ver göndereyim. kullanımını youtubeden araştırırsın

tarihinde Metin Çilo tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
43 dakika önce, Metin Çilo yazdı:

Bende bir program kullanmıştım kurtarmıştım.

Tavsiye derim 

Mail adresini ver göndereyim. kullanımını youtubeden araştırırsın

Teşekkür ederim Metin Bey, msj attım size.

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
19 dakika önce, Murat Sürücü yazdı:

"e a s e u s" diye bir program var, araştırmanızda fayda var

Teşekkür ederim Murat Bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
9 saat önce, İbrahim Aslıoğlu yazdı:

Teşekkür ederim Metin Bey, msj attım size.

İşe yararsa bilgi verir misiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...