İçeriğe Yönlendir

Ayfoncular, Tazeler Geldi

Osman Bilgin

Recommended Posts

Evren Erakçora
8 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Vagvag'cılar ve afyoncular ile hangisi daha iyi muhabbeti yapmayalım. Sonunda hiç kimse bir noktada anlaşamıyor. İsteyen istediğini alır beğendiğini kullanır bu kadar basit.

vagvag ucuz ama, 69liraya ovtavia var misler gibi. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bu arada uyanık elma, X modelinde atlete benzer ekran yapıp üstünede tam ekran yaptım masalını anlatıyor ama şuna dikkat etmiyor hiç, yahu X in ekranı pratikte büyük değil, hatta küçükmüş, üstteki gıcık yüz tanıma zımbırtısı yuvası işi bozuyor, xaomi den sorsalardı keşke, sensörleri alta koysalardı bir şekilde, ekran şekline gıcık oldum, abd de millette gıcık olmuş zaten...

ponpon X in ekranı 8plus ile aynı büyüklükte,  ancak içeriği daha dar bir alana sığdırmak zorunda kalıyormuş, tipsiz üst kısım yüzünden :angry: yalnız üstteki gıcık kısım olmasa şekil olarak güzel görünüyor.

gsmarena_004.jpg

en olarak 61.8mm'ye karşı 68.5mm.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Telfonu da arabayi da satiyorum.
bitane focus 1 bi tane general mobile discovery alacagim oldurup gomdunuz bizi sanki dusman askeriyiz arkadas 
Zenginleri sevmiyoruz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
5 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Ne zaman satişa çıkacak iPhone 8 ?

Ciksa da alsak dimi

Yorum bağlantısı
Ali Demirel
bu arada uyanık elma, X modelinde atlete benzer ekran yapıp üstünede tam ekran yaptım masalını anlatıyor ama şuna dikkat etmiyor hiç, yahu X in ekranı pratikte büyük değil, hatta küçükmüş, üstteki gıcık yüz tanıma zımbırtısı yuvası işi bozuyor, xaomi den sorsalardı keşke, sensörleri alta koysalardı bir şekilde, ekran şekline gıcık oldum, abd de millette gıcık olmuş zaten...

ponpon X in ekranı 8plus ile aynı büyüklükte,  ancak içeriği daha dar bir alana sığdırmak zorunda kalıyormuş, tipsiz üst kısım yüzünden :angry: yalnız üstteki gıcık kısım olmasa şekil olarak güzel görünüyor.
gsmarena_004.jpg
                                                                         en olarak 61.8mm'ye karşı 68.5mm.

ip7 çakması ip8 ile güya 10 yıllık fiyat politikasını değiştirmedi, ipx ile istediği fiyata tel satacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
9 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Ciksa da alsak dimi

Tabiki bekliyorum başkan 

8 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Zenginclub az ötede

:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

zenginlere X yakışır.. :B) kasım gibi oynarlar yeni oyuncaklarıyla
gariban fakirler 8 alsın, :kutlama: onlar da ekimde oynamaya başlarlar 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 14.09.2017 at 13:16, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynen.. Samsungun maksimum ömrü 2 yıl.. sonra uygulamalar çalışamaz oluyor.. 

2 yıldır kendimde öncesinde 6 yıl ailemde kullandım, özel üretimdi sanoırım hiç öyle şeyler olmadı. en eskisi hala çalışıyor aypon3 gibi kitlemedi üreticisi. kullanan bilir...

13 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

fakirler

çinde htc daha pahalı

10 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
14 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:
Ayfon kullanmayan fakirler girmesin lütfen bu konuya. Ben de çıkıyorum şimdi

Peki

sen kal biz dışarda top oynıcaz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:rolleyes: izle sonuna kadar, bu arada zamzung bu, daha baba markalara gelmedik daha...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

2 yıldır kendimde öncesinde 6 yıl ailemde kullandım, özel üretimdi sanoırım hiç öyle şeyler olmadı. en eskisi hala çalışıyor aypon3 gibi kitlemedi üreticisi. kullanan bilir...

1- Senin kullandığın note serisi.  

2- Senin kullandığın iphone çakma.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zamzunklar da note olunca şehir efsaneleri düşüyor mu?

zorlu center da çakma olmaz, yurt dışında app store da refurbished olabilir ama.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

S serisi ile note serisi çok farklı.
Sonuçta note serisini 5 bin liraya alıyorsun.

Her S serisi samsungcu bilir ki. Samsung uygulamaları 2 yıldan sonra sorun çıkarmaya başlar.

İphonu nerden aldığını bilmem de. Anlattıklarını yaşayan iphone dıymadım hiç.

Bizim ofiste çaycı hariç herkeste iphone var. 5S, 6, 6S 7 her çeşidi var. Hiç şikayet sıkıntı görmedim duymadım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Esmanın 5s. Her 6 ayda bir resetliyormuş. Silinmeyen ve hafızayı dolduran bir bölümden bahsetti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Esmanın 5s. Her 6 ayda bir resetliyormuş. Silinmeyen ve hafızayı dolduran bir bölümden bahsetti.

16 gb mı ?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

16 yetmez abi.
Telefon hızlı olabilmek için illaki öğrenmek istiyor. Öğrenmek için de not tutmak istiyor.
En basiti senin kılavyen. Her kelimeni her cümleni kaydediyor. Ki hangi kelimeden sonra hangi kelimeyi yazacağını bilmesinin başka yolu yok.
Daha buna benzer onlarca şey çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Formülü buldu. Format atıyor, son sürümü yüklüyor tamam. Ben incelenedim henüz, güncelleme alınca eskileri silmiyor sanırım

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

İphone uygulamalarinin boyu androlarin 2kati. 32de kurtarmaz. Benim kayin biraderde 16lik vardi. Hafiza dolu diyor dedi. Baktim ne muzik var ne de fazla foto... Sistemin kendisi ve uygulamalar (ki cok fazla uygulama yoktu) acayip cok yer tutuyor. Ben ayfon alsam anca 128 kurtarir beni

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Güncelleme sonrasında hiç bişey ve ayar silmiyor.
Her büyük guncelleme sonrasi temiz kurulum öneriyorlar.
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...