İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Elektrikli Koltuk Ayar Motoru ve Dişli Tamiri

Ahmet Güzel

Recommended Posts

İhsan Yıldırım

bnm de mk4 yukseklik calismiyor on tarafi yukseltiyr  motordan hic ses gelmiyor bi ara koltugu sokmem gerekiyor elinize saglik guzel paylasim

Yorum bağlantısı
Çağrı Çınarer

Hocam motorun mantığı aynıdır. Yaptığım gibi söküp kontrol edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

eline saglik benimde baldir ayarlama kismi ayni sekilde.  nerden temin ettiniz ve disli takimi komple mili ilemi geliyor

Yorum bağlantısı
Çağrı Çınarer

Hocam mil ve dişli komple geliyor sadece eski milin üzerindeki parçaları siz takıyorsunuz burdur bross otomotiv parçayı gönderir mil uzunluğu 11 cm adamlar kendi üretiyorlar hocam parçanın fiyatı 100 TL olması lazım 

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc
Çağrı Çınarer yazdı:

Hocam mil ve dişli komple geliyor sadece eski milin üzerindeki parçaları siz takıyorsunuz burdur bross otomotiv parçayı gönderir mil uzunluğu 11 cm adamlar kendi üretiyorlar hocam parçanın fiyatı 100 TL olması lazım 

simdi eBay de arastirdim  yurtdışında oldugum icin  gozume turkey burdur ilisti  gurur duydum sahsen turkiyeden ithal edilmesi:))

Yorum bağlantısı
Çağrı Çınarer

Hocam ben fabrikayı aradığımda bu işi yıllardır yaptıklarını ve üretilen malzemeleri yurt dışına gönderdiğini söyledi. İşlerini gerçekten güzel yapıyorlar. Malzemesi çok kaliteli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Çınarer

Aynen hocam birebir aynısıdır. Ama fabrikayı arayıp isterseniz daha iyi olur. Bazen parçada sorun çıkabiliyor. Uğraşmamak için ürünü imal eden yerden almanız daha sağlıklı olur. Internete bross otomotiv yazın çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Cakir

Merhaba

Aracım 2007 ghia.Şöför tarafında 2 yükseklik ayarı var.1. baldır kısmını indirip kaldıran bu çalışıyor ama sanki bazen takılıyor gibi hissediyorum.2.Komple koltuğun inip kalkması bu çalışmıyor.İkisinin dişlisi ve mili aynımıdır.Söktürmüşken ikisinide değiştirmeye gerek varmı.

Yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Takılan için, dişlisi sıyırmaya başlamış olabilir.

İmkanınız var ise, ikisini de yaptırın tabi.

Yorum bağlantısı
Murat Cakir

Peki koltuğu komple kaldıran motorun dişli mili kaç cm dir.Ona göre sipariş vereceğimde..Bilen varmı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...