İçeriğe Yönlendir

2017 Ford Fiesta'yı inceledim

Onur_Aydın

Recommended Posts

Bekir Afşar

Araba olmuş olmasına da bu fiyatlar nedir böyle ya :s

1.0 ecoboost titanium otomatik olanı 84.500 TL. Bu paraya uçak alınır be..

B sınıfı bir araç için çok ama çok fazla değil mi? Evet ÖTV, KDV felan anladım da daha uygun fiyata rakipleri var. 1.0 Style DSG Skoda Fabia var mesela. 10 bin lira daha ucuz. Bence Fabia'daki motor daha verimli ve daha az tüketimi var. Donanım olarak da fazlası var eksiği yok. 

Tamam yenilendi ama bu kadar fark olmamalı. 

Uygulanan vergi modeli neticesinde en güzeli elektirikli bisiklet alıp binmek aslında. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

haydi toplanıyoruz ve boykot ediyoruz, kimse araba falan almayacak, elindekiyle idare edecek, taki durum düzelene kadar, hem bu firmalarda adam olur, hem vergiler düşer, gerekirse senelerce almayacağız....

tamam diyenleri görelim......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Aşağıdaki videoyu izlemeyen varsa izlesin. Adamların 1-2 senelik yaptığı birikimle alabilecekleri araçları biz 30 yıllık birikimle alabiliyoruz. Diyecek başka da bir sözüm yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yan hava yastığı olmayan arabayı nasıl satıyorlar, bütün Avrupa'da standart yıllardır. Hız sabitleyici , elektrikli cam falan olmayabilir ona bir şey denemez, ama güvenlik standart olur. Güvenlikten tasarruf olmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
12 dakika önce, Bekir Afşar yazdı:

Aşağıdaki videoyu izlemeyen varsa izlesin. Adamların 1-2 senelik yaptığı birikimle alabilecekleri araçları biz 30 yıllık birikimle alabiliyoruz. Diyecek başka da bir sözüm yok. 

benim vatandaşımın yüzde 10 u çalışıyor. Onların %90 ı.

27500 dolara mustang kullanan vatandaş %35 gelir vergisi veriyor her sene evinin vergisi olarak 10 bin dolar ödüyor ayrıca ayda 1000 dolar sağlık sigortası yaptırıyor. Sen de öde senin de olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Böyle iyi, dizel 90 beygir arabayla bile nasıl gidiyorlar, Mustang olsa bunlarda neler yaparlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Böyle iyi, dizel 90 beygir arabayla bile nasıl gidiyorlar, Mustang olsa bunlarda neler yaparlar.

Arapları düşün :)

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar
13 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

benim vatandaşımın yüzde 10 u çalışıyor. Onların %90 ı.

27500 dolara mustang kullanan vatandaş %35 gelir vergisi veriyor her sene evinin vergisi olarak 10 bin dolar ödüyor ayrıca ayda 1000 dolar sağlık sigortası yaptırıyor. Sen de öde senin de olsun..

Evet hocam haklısınız. İşsizlik had safhada maalesef. 

Ayrıca değindiğiniz gibi asgari ücretle çalışan birisi söz konusu ülkelerde ev-araba alabiliyor ve vergilerini ödeyebiliyorken bizim asgari ücretle çalışan vatandaşımız karnını bile doyuramıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yok alamaz. ben 10 sene abd de yaşadım. ben ordayken asgari ücret 600 dolardı ev kirası 900 dolar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

nitelikli kahır çekebilecek bir araç lazım. eski fiestayı hiçbirşey karşılayamaz.

Benim favorim i20. 

business versiyon çıkarırsa süper olur. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Polo hepsinden geniş

bin hele sonra karar verelim derim :)

Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

nitelikli kahır çekebilecek bir araç lazım. eski fiestayı hiçbirşey karşılayamaz.

Benim favorim i20. 

business versiyon çıkarırsa süper olur. 

en iyisi bizim kasa zaten :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mustafa Arıkan

İçine biner binmez ilk dikkatimi çeken ön göğüsün üstündeki USB oldu :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sürüş aynı ben yalnız, tek fark ben pikapla böyle gidiyorum, tabii sadece Ranger ile, diğerleri zaten dönemiyor, alayı tırt :)

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Kemal Kollu
(düzenlendi)

Ford fiesta 2017 model Trend x 1.6 duratec powerşift yeni kasa olmayan fiesta aracını

İnceleyen arkadaş varmı.

İnceleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

tarihinde Kemal Kollu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...