İçeriğe Yönlendir

2016 Mavi İbiza'm

Emre Şimşek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Bknz şekil 41/Adce7bc8a18abe6b297ac096e895a8456.jpg

Emrenin arabanın rengi de bunun gibi olur. 2003 model araba ne hale gelmişti.
1 yaşında boya aşık eder kendine :)
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İş yerinde biri eliyle attığını iddia ediyor, doğru olabilir mi?

Bu arada araç 60'a mal oldu.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Emrecim hayırlı olsun. Renk güzel denkgelmiş.

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Hayırlı olsun abi 99999.kez diyorum ama olsun burada da dursun :biggrin:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun güzel araba 1.0 olsun süper olsun...[emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Biri maşallah demeyi unuttu galiba, az önce arabadan inerken kapıyı rüzgara kaptırdım ucu duvara değdi uf oldu. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Demekki güzel yorumlar aslında kişilerin gönlünü hoş tutmak için. Şaka şaka. Geçmiş olsun. Nazarlık sakla elleme

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Geçmiş olsun Emre. Ben olsam üzüntüden kahrolurdum. :p

2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Demekki güzel yorumlar aslında kişilerin gönlünü hoş tutmak için. Şaka şaka. Geçmiş olsun. Nazarlık sakla elleme

Nazarlığımız vardı zaten sol arka çamurlukta.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Demekki görülmeyen yerde. Seramik işini rafa kaldırmak lazım. Hepten göze batar yeminle

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun Emrecim, seramiği daha önce yapmış biri yapsın hatta mümkünse yaptığı işi gör. Öncesinde polisaj vs de gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Seramiği araştırdım çok pahalı geldi zaten şimdilik rafa kaldırdım. Önce kılcal çizikleri örtecek bir şey yapıp sonra 3 ayda bir elimde hazır bulunan fk 1000p wax uygulamaya devam edeceğim inşallah. Ta ki satana kadar. 2 sene binsek maksimum 8 defa uygulama yapmış olurum, seve seve..

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
4 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Seramiği araştırdım çok pahalı geldi zaten şimdilik rafa kaldırdım. Önce kılcal çizikleri örtecek bir şey yapıp sonra 3 ayda bir elimde hazır bulunan fk 1000p wax uygulamaya devam edeceğim inşallah. Ta ki satana kadar. 2 sene binsek maksimum 8 defa uygulama yapmış olurum, seve seve..

Ben seramik yaptırmıştım aldığımda hatıra 400 tl verdim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun kapı gergileri ilk kademede açma yönü tersine sonrakinde ise açma yönüne doğru kuvvet uyguluyor, az elinden kaçarsa maalesef dışarı gümlüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
geçmiş olsun kapı gergileri ilk kademede açma yönü tersine sonrakinde ise açma yönüne doğru kuvvet uyguluyor, az elinden kaçarsa maalesef dışarı gümlüyor.
Ters çalışıyor. İlk kademe açılır, ikinci tam açılma daha sert olur kapı başını alıp gitmesin diye
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Benimki yarı açık duruyordu, bir anda öyle bir rüzgar esti ki çat diye açtı kapıyı mübarek.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Benimki yarı açık duruyordu, bir anda öyle bir rüzgar esti ki çat diye açtı kapıyı mübarek.
İyi menteşe vs hasar görmedi. En kötüsü bu olsun. Takma kafana
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)
3 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Sağolasın abi, mala üzülmemeyi öğrendik çok şükür ;)

Sen iyisin valla. Ben olsam...

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
39 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Sen iyisin valla. Ben olsam...

Abi sen o hakkını cebeşte kullanmadın mı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
20 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi sen o hakkını cebeşte kullanmadın mı :D

İbiza konusunda olsun bahsetmeyeydik cebeşten (o günleri hatırlatmayaydın yani) :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Eldeki detay malzemelerini kullanıp sonra yenisini almak en iyisi, bütçe sınırlı ürünler sınırsız oluyor

1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

İbiza konusunda olsun bahsetmeyeydik cebeşten (o günleri hatırlatmayaydın yani) :)

Haklısın abi önündeki güzel günlere odaklanma zamanı :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Hayırlı olsun çok güzel araçlar alor mavisine bayılıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 saat önce, Servet Aydın yazdı:
22 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Ters çalışıyor. İlk kademe açılır, ikinci tam açılma daha sert olur kapı başını alıp gitmesin diye

bu modelerde böyle dedi maslak doğuş, zaten mekaik bölümü de berbat, hasar servisnde de kaynak gözlüğü takıp ekzpertis yapıyorlar falan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Emre Şimşek

Salı sabah kısmetse ufak tefek bakım için Antalyaya servise gideceğim. İşim bir kaç gün sürebilir çünkü parça bekleme durumu olabilir. İlk defa garantili bir arabayla servise gidiyorum inşallah fazla öpmezler..

Güzelce yıkadım tertemiz oldu.

RnZm46.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...