İçeriğe Yönlendir

Bitcoin Hakkında Bildikleriniz

Emre Demir

Recommended Posts

Doğan Arşiray

fiziki bir şey tutmak isteyenler varsa karşılığında 3d printerden enteresan şekiller filan basabilirim. doğancoin arzı başlamıştır pm atınız. çok ucuz. kaliteli köpek maması çocuk bezi filanda olur.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Hangi banka aracılığı ile yapiyon

teb bankası kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Talat Tekin yazdı:
Okay Kaygusuz yazdı:
teb bankası kullanıyorum.

Biraz açıklar mısınız nasıl üye oluruz makas ve işlem ücreti nedir vb. teşekkürler

kullandıgım site https://www.paribu.com/#/gate 

üye olup bilgileri dolduruyorsunuz kendi hesabınızın ibanı var hesabınıza para yatırıyorsunuz direk hesabınıza geciyor. sona alıp satmaya baslayabilirsiniz komusyonları site kendisi veriyor zaten alıp satımda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Türk borsaları yüksek komisyon ile çalışıyor.Tavsiyem binance gibi yabancı borsalardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mehmet Pınar yazdı:

Türk borsaları yüksek komisyon ile çalışıyor.Tavsiyem binance gibi yabancı borsalardır.

okadar cok sorun olduki bu sitelerde c.tesi günü sitelere ulasım saglanmadı al sata izin verilmedi o kadar herkesin kaybı olduki. facebook grup sayfasında herkes isyan ediyordu.

daha bugune kadar ben paribunun böyle bişeyiyle ne karşılastım nede karşılasana rastladım. tabi kim nerde isterse onla calısır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Okay Kaygusuz yazdı:

okadar cok sorun olduki bu sitelerde c.tesi günü sitelere ulasım saglanmadı al sata izin verilmedi o kadar herkesin kaybı olduki. facebook grup sayfasında herkes isyan ediyordu.

daha bugune kadar ben paribunun böyle bişeyiyle ne karşılastım nede karşılasana rastladım. tabi kim nerde isterse onla calısır.

Hangi siteler?

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Okay Kaygusuz yazdı:

btctürk, binance

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance

Türk borsaları ile dağlar kadar farklar var arasında. Biri Amazon ise diğeri Gittigidiyor

denebilir örnek olarak

Paribu ile sorun yaşamayana rastlamadıysanız kendimi örnek verebilirim. Bu konuda da  örnek vermiştim, btc 49 bin tl iken bir anda 0₺ gösterdi. Altyapı çöktü.3 saatte zor toparladılar.

Ki o dönem yüklü miktarda param var idi. O korku yetmişti bana o günlerde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mustafa Tüfekçi yazdı:

3 bin dolar civarında izliyordum geçen baktım 9 bini gorunce şok oldum. Tr de sıkıntılı bir birim bizim için. Yada benim için yasak gibi bişi :) bı ara çokça hesap kapama yapıyorduk

11 bin olmuş bu yazıyı yazmamdan bu yana

Yorum bağlantısı
Emre Demir
Mustafa Tüfekçi yazdı:

11 bin olmuş bu yazıyı yazmamdan bu yana

Yükselirken böyle oluyor , düşerken de balon bu , tabi sizi para uzmanı bilinçi bir yatırımcı olarak ayrı tutuyorum :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Dalgayı yakalayana iyi para bırakıyor. 200 bin olcak diye giren arkadaşlarim vardı çıkamadılar :)

Boğuldular dalgada

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Dalgayı yakalayana iyi para bırakıyor. 200 bin olcak diye giren arkadaşlarim vardı çıkamadılar :)

Boğuldular dalgada

gecen ki yükselmede tam 23bn bıraktı cekmedim tekrar 12bine düştü kar.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
...Yada benim için yasak gibi bişi [emoji4] bı ara çokça hesap kapama yapıyorduk

Ben maaş hesabını kullandım hep, Vakıfbank. Şu an herhangi bir yasal yaptırım var mı Mustafa bey? [emoji848]
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mali suçlar araştırma kapsamında değerlendirilirse hesap kapama ile ilgili bildirim gelebilir. Neye göre incelemeye takılıyor emin değilim ama bı kaç hesap kapama emri gelmişti 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Alım satımla ilgili bir problem yok. Ama sağda solda bitcoin satıyoruz, bitcoin madencliği yapıyoruz, şu kadar kar veriyoruz diye milleti kandıranlar var. Muhtemelen öyle bir durumdur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Konu açıldığında 5620 usd miş. O gün almış olsaydınız parayı 5 e katlanmıştı. + Döviz artışı da cabası. 

Güncel Btc 25.689usd

Onur Bulut yazdı:

Zamanında 1000 Liralara bulunabilen ve Deep web'te geçen para birimiydi.Bilseydik 10 Bitcoin alırdık 10 bin TL şuan 10 bitcoin 200 bin TL. :fiuw:

25 Ekim 2017 de yazmış arkadaş.

Şimdi 10 btc 1.980.000 TL

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dünya hack sayısı  grafiği ile bitkoyn grafiğini üst üste koyup inceleyin

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

dünya hack sayısı  grafiği ile bitkoyn grafiğini üst üste koyup inceleyin

Senin kriptoya bakış açın, benim geçmişteki lpg'ye bakış açıma benziyor :)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
Erhan Doruk yazdı:

Konu açıldığında 5620 usd miş. O gün almış olsaydınız parayı 5 e katlanmıştı. + Döviz artışı da cabası. 

Güncel Btc 25.689usd

25 Ekim 2017 de yazmış arkadaş.

Şimdi 10 btc 1.980.000 TL

Keşke alsaydık. 200 bin 2 milyon oldu. :bambam:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Senin kriptoya bakış açın, benim geçmişteki lpg'ye bakış açıma benziyor :)

açı yok, graafikleri üst üste koyabilen olursa bakalım, matematik te açı olur, bakışta olmaz.

vesile ile lpg motoru öldürür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...