İçeriğe Yönlendir

Windows Xp veya 7 Kurulu Telefon.

Servet Aydın

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Yazılımın el kitabı dokümantasyonu var mı? Bir de bunu yaparsak bir yasağı deler miyiz? Markaya ait program mı?

bir de satılabilir ürün mü?

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:
3 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:
Servet o programı baştan yazabiliriz. Uygun mudur?

Dünyada bir ilk olur hocam

Benzin kokusu alıyorum...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Dokümantasyon olunca bu yazılımlar basit oluyor genelde. if then else.. ne yapılacağını bilmek asıl bilgi. Yani bilmemne voltajı 0.75 den büyükse ne anlama geliyor biliyor muyuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:
5 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:
Servet o programı baştan yazabiliriz. Uygun mudur?

Dünyada bir ilk olur hocam

Yazar... 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yazılımın el kitabı dokümantasyonu var mı? Bir de bunu yaparsak bir yasağı deler miyiz? Markaya ait program mı?
bir de satılabilir ürün mü?
Lisanslı yazılım. Pc 1 saniye zaman dilimini değiştirsin uçuyor program. Lisans sahibi olanlara satabilirim. Amacım hem telefon ve pc bir olsun

Yazar... 
Şu an 6 aylık şifreye illegal yoldan 650 dolar ödeniyor. Program ve bağlantı kutusu 2011 land parası
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yazılım lisanslı yazılıma dokunmayacagım. Ne yaptıgı yazılı mı? Baglandıgı alet ile yazılım aynı marka mı? Birkaç rakip ürün var mı aynı işi yapan?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yazılım lisanslı yazılıma dokunmayacagım. Ne yaptıgı yazılı mı? Baglandıgı alet ile yazılım aynı marka mı? Birkaç rakip ürün var mı aynı işi yapan?
Yok hocam. Hepsi tek paket halinde geliyor. 6 ayda bir yeni dvdler geliyor, güncelleme için. Rakip yok. Her üretici kendisine ait program yapıyor. Yalnız, lexom denilen bi yazılım ortak. Şifrelemeyi yapıyor oda.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Her forkift üreticinin kendine ait bağlantıları var. Başka markaları görmüyor, ve hatta tek pcde çalışmıyor geneli.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
28 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Kırmak degil ki amaç?

Ukrayna da bence de hocam.:blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Benim o aklıma gelmedi. Haksızlık ediliyor hiç hoş karşılamıyorum. Üstelik maneviyat diyenler böyle diyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kötü haber. Kapalı protokol.
O zaman bu iş yatar diyoruz dimi hocam?
Bir Ukrayna yapalım, Ruslar şifreyi ve programı kırar.
Evet Rusya bu konuda başarılı ama onlar hep 2 3 yıl geriden geliyor. Bizde neredeyse aylık yamalar var. Ayrıca kırık program makinayı uçurabiliyor da.
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Servet konu ilginç  sen diyince araştırdım, mümkün. Ancak çok ağır çalışıyormuş ve  donanım tanıma da problemli. Hocanın dediği gibi, tablet daha verimli olabilir.Bir de para kazanamasın belki ama bu fikrini üreticiye  yolla, belki android uygulamasını yapabilirler. Telif hakkı isteriz.

Lumialara, root atarak program kurulamıyor mu acaba. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erdem Dertsiz
Servet Aydın

Bende mini pc var. Cem vermişti. Onunla zaten oluyor. Hani olursa telefon ile beraber çalışan bişey yapabilmek.

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

xp kurup tekrar deneyeyim yarın akşam yazarım USB to rs232 ile bağlansa işini görüyor mu?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Denerim Erdem. Direk usb, win7 olursa işimi görür. Ama Xp olursa çevirici gerekir. İmkan var ise win7'ye yoğunlaş sana zahmet.

Yorum bağlantısı
Oğuz Özkeskin
Lumia gibi cihazlar olmuyor abi.
Program kurulmuyor onlara
w10 lu cihazlara kuruluyor.. Android gibi kullanıcı iznine bağlı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet abi senin Lumia bende lazım olursa haber ver
Erdem harıl harıl çalışıyor. Olursa alırım
win 7 kuruyorum birazdan 
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...