İçeriğe Yönlendir

Ka - Kısa Hikaye Uzun Nefes

Azad Mirzade

Recommended Posts

Azad Mirzade
6 dakika önce, Musa Değerli yazdı:

Orjinal logosu bu değil :)Fotodaki olmalı82dd95c93184729f09d3f81e65f88cbf.jpg

Bu logo da güzelmiş, benim logoyu kim şu anki haliyle koydu acaba :)

Hediyeleşmek sünnettir memnun olurum ama zahmet etmezseniz daha çok memnun olurum :)

3 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Rakibiz sizinle :) Bir de hizmet veriyoruz biz müşterilerimize. Bakım anlaşmaları yapıyoruz.

Sani bey olaya öyle bakmayın sarf malzeme konusunda yardımcı olurum size, TR de en büyük ara toptancı sayılırız belki rakip değil partner oluruz :) Bakım anlaşması yok bizde sadece kutu satış.  Detayları özelden yazarım size :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ka logosa sanayi işi.
Orjinalini temin edin.
Bu arada
Maşallah diyelim. Araç çok güzelmiş.

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
8 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Teşekkürler, amin.

Nasıl yani? :)

Orjinal yazıyı gördünüz :)

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ka logosa sanayi işi.
Orjinalini temin edin.
Bu arada
Maşallah diyelim. Araç çok güzelmiş.

Eyvallah :)  Sağolun.

hayret bir şey hiç dikkat etmemiştim logoya, değiştiririm bilahare.

29 dakika önce, Zafer Bakar yazdı:

Orjinal yazıyı gördünüz :)

Öyleymiş, öğrenmiş olduk :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Azad Mirzade

Doğum: 2 Kasım

Bugün 13 Aralık

Ka'mın 40'ı çıkmış. :)

Ve henüz bir kere yıkandı, kendimde olduğu gibi aracımda da salaş tutumuma devam ediyorum.

Kendi salaşlığım aynı renk gömlekleri alıp hep onları giyiyor olmam. Pantolon hep aynı zaten, yıka kurutma makinasına at giy :) Arada bir eşim patlayınca çöpe atıyor gidip yeni bir sevgili pantolon ediniyorum haha

Şu ana kadar 1500km yaptım benzini 5-6lt düşürebilirsem iyi olacak, sürüş kabiliyetim gelişti motor sesi dinlemeyi öğrendim ve otobanda hemen 5 e atıyorum.

Gerçi şu an beklentim yok fazla, bi cumartesime kıyıp maslaka gidebilirsem ondan sonra beklenti içerisinde olacağım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Pantolon hep aynı zaten, yıka kurutma makinasına at giy [emoji4] Arada bir eşim patlayınca çöpe atıyor gidip yeni bir sevgili pantolon ediniyorum haha

Aynı renk aynı model demi :)
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
10 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynı renk aynı model demi :)

öyle valla, siyah ve esnek harika bir şey :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Bu sayfanın ekran görüntüsünü eşime atacağım normal olmadığımı düşünüyordu :) Halbuki çok var benim gibi :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 saat önce, Musa Değerli yazdı:

Bu sayfanın ekran görüntüsünü

an itibarı ile salondayım, yanımda 2 adet KA arka stop ve recaro koltuklar var :D saygılar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

öyle valla, siyah ve esnek harika bir şey [emoji3]

Tam benim kafa. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Mağazaya gidip. Etiketini gösteriyorum. Aynından ver diyorum.
Abi şu var. Abi bu var. Yok diyorum aynısını ver. [emoji23]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
an itibarı ile salondayım, yanımda 2 adet KA arka stop ve recaro koltuklar var [emoji3] saygılar..
Her eve lazim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Evde iki tane yaramaz kızım var, bu da başıma üçüncü yaramaz çıktı.

Dün 4 kere stop etti, daha önce yapmazdı böyle şeyler, havaların soğumasından şüpheleniyordum ama motor sıcakken de stop etti.

Mesela aracı çalıştırdım, marşa bastım (hınhınhınnn diye gazladım, artık tabirleri yeni öğreniyrum hoş görün :) ) çektim rölantiyi tutturamadı stop etti.

Çalıştırdım ilerliyorum, debriyaj fren yaparak u dönüşü yaparken stop etti.

Üsküdar sahilde giderken yine debrijay fren yaptım stop etti.

Artık söylemeye korkuyorum yine olmayacak diye ama yarın bir aksilik olmazsa malum ustaya gidip göstereceğim :)

Kerata ya kızdırıyor beni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Hepsine bakiyorlar su anda. 

Yağı da 5 30la değiştirdik Sani bey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Subap ayari unutulmasin. Motor ustunde yazmaliydi.
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
(düzenlendi)
8 saat önce, Sani Gerşon yazdı:
9 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Subap ayari unutulmasin. Motor ustunde yazmaliydi.

Dedim ki ne gerekiyorsa yapın ? 

ikisi birlikte kaputa egilip 15 dak tikir tikir calistirlar. Piston gibi inip cikan seylerin ayarlarini yapti Fatih usta bununla cok yakman normal dedi subap ayari dediginiz bu pistonlar mi bilmiyorum. Onun disinda rolanti valfini söküp temizlediler. Genis dikdortgen bi kabi sokup temizlediler. Bujileri farkli bi bujiyle degistirdiler. Yagi da degistirdik. Direksiyon sorun yok iyi dediler. Onun  disinda bi test surusu yapip tamam baska bir sey yok dediler. Dedim Sani bey sunlari sunlari yapsinlar dedi diye. Gerisini onlara biraktim ?   

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Öyle valla ? aklimdayken belirteyim aracin gidişi degisti sesi degisti gaza tepkisi degisti her seyi degisti olumlu anlamda ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Azad Mirzade

Araca bindik vira bismillah yola ciktik.

Arkadas senin egzos sorunlu herhalde dedi. Ben tabi ilk araba oldugu icin egzoz filan anlamam. Fatih usta sen buna baktir hatta bizim egsozcuya baktiralim iyi disiplinli bir esnaftir demisti dedim. Sahiden gittigimde 350 ye sifirdan yapalim sen kaynak maynak ugrasma bitmis bu demisti.

Adama inandim acikcasi ama bir iki aydan evvel olmaz dedim para eriyordu kus olup ucuyordu. Idare eder mi dedim bir iki ay bilemem evlad demisti egjozcu.

Babamlarin evin onune cektim araci arkadasi biraktiktan sonra. Ama beni de rahatsiz ediyordu sesi artik. Bir acayip ses cikariyorsu egsos oyle boyle degildi.

Annemi babami babannemi ziyaret edip 3 kiz kardesle muhabbet ettikten sonra ciktim evden. 1 kiz kardesim de gaziantepte. Kumandaya bastim tam binecem baktim egsoz inmis biraz dur dedim sunu kaldirayim az bi. Dedim de az kaldirmamla egzoj ortadan ikiye küt. Bu satirlari minibusten yaziyorum cumartesi sanayi yollari... bu is böyle devam ederse ben kazanacagim tecrubelerle ilk yerli araba uretimine herkesten once girerim saniyorum.

Hürmetler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Bu satirlari minibusten yaziyorum cumartesi sanayi yollari... bu is böyle devam ederse ben kazanacagim tecrubelerle ilk yerli araba uretimine herkesten once girerim saniyorum.

Hürmetler.

Gülmek serbest mi :)

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
45 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Gülmek serbest mi :)

tabii ben çok güldüm ama şansıma elimde kaldı, ya yolda giderken kırılaydı :shok:

26 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

:D

Üzücü olmuş. Egzoz miadını doldurmuş.

Maddi olarak üzücü, manevi olarak sevindiri, zaten yaptırmayı düşünüyordum bahanesi oldu, bir de yaptırdıktan sonra aracın sesi azalacak sanırım, buna seviniyorum daha çok :biggrin:

egzoz kelimesine dikkat ettiniz mi?

aklıma şu geldi de yazarken :D

azJ8WO.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

azJ8WO.jpg

O kadar çok çeşitte yazmışlar ama arasında doğrusu yok... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
22 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

ya yolda giderken kırılaydı :shok:

Patır kütür giderdin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...