İçeriğe Yönlendir

Lenovo K6 Note Tavsiye Eder misiniz?

Ali Uymaz

Recommended Posts

Yusuf Çayır

Sıkıntısız kızım kullanıyor bir senedir. Bir problemle karşılaşmadık. Marka takıntınız yoksa alınır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Tavsiye etmem açıkçası, kronik olarak giden ses ve alt dokunmatik tuşların çalışmama problemi var. Ayrıca ekran dokunmatiğinin bozulma durumu da var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Lenevonun tüm telefonlarına karşı antipati oluştu bende  hiçbirini beğenmiyorum arayüz ve kullanım olarak çok kötü ve zor Babama lenovo almıştım kullanırken zorlandı sonra samsung aldım bayram etti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Güler

telefonda giden ses problemi yok fakat gelen ses sıkıntılı ama sarjı kullanarak 2 günde anca biter. batarya pil uzun süre gidiyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

lenovo p2 modelini aldık. telefon elimize geçtikten 2 saat sonra kol çantasında ekranı çatladı. teknik servise gönderdik kullanıcı hatası dedi 448 tl ücret çıkardılar yaptırmadık.. karşınızda derdinizi anlatacak bir muhatap bulamıyorsunuz. Ekran kırık halde koruyucu cam taktırdık kullanıyoruz. Ekran durduk yerde daha önceki ekran kırığından alakasız yerlerden çatlıyor, koruyucu camda hiçbir çatlama yok. nette lenovo ekran için bir çok şikayet var ama ortada muhatap yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

İş görür bir telefon ama optik imaj sabitleme yok ve fotoğraf çekerken çok sıkıntıya yol açıyor maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Ziya Deniz

Ben 1 yıla yakındır k5 note kullanıyorum. Birkaç küçük sıkıntı dışında telden memnunum. Sağlamlık:9, ergonomi:7, ekran renk ve çözünürlük:9, kamera 6-7, şarj:7, stabilite:7, ses kalitesi:9 olarak derecelendirebilirim. Benim yaşadığım nadir bir sıkıntı arada tel kendiliğinden kapanıyor,bir de alt dokunmatikler üstündeki koruyucu camdan mı bilemedim arada çalışmıyorlar, bunun dışında beklentimin üstünde bir telefon çıktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
On 08.11.2017 at 07:40, Yusuf Çayır yazdı:

Sıkıntısız kızım kullanıyor bir senedir. Bir problemle karşılaşmadık. Marka takıntınız yoksa alınır. 

maşallah diyelim nazar degmesin:-)

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
On 08.11.2017 at 09:23, Selçuk Bakış yazdı:

Tavsiye etmem açıkçası, kronik olarak giden ses ve alt dokunmatik tuşların çalışmama problemi var. Ayrıca ekran dokunmatiğinin bozulma durumu da var.

On 08.11.2017 at 11:12, Cem Işık yazdı:

Xiaomi daha başarılı bence. Huawei de bakılabilir..

On 08.11.2017 at 11:59, Erdem Çağla yazdı:

Lenevonun tüm telefonlarına karşı antipati oluştu bende  hiçbirini beğenmiyorum arayüz ve kullanım olarak çok kötü ve zor Babama lenovo almıştım kullanırken zorlandı sonra samsung aldım bayram etti.

On 08.11.2017 at 12:07, Halil Güler yazdı:

telefonda giden ses problemi yok fakat gelen ses sıkıntılı ama sarjı kullanarak 2 günde anca biter. batarya pil uzun süre gidiyor...

On 08.11.2017 at 13:26, Yusuf Çayır yazdı:

Şu ana kadar şans bizden yana..

On 08.11.2017 at 14:41, İbrahim Yılmaz yazdı:

lenovo p2 modelini aldık. telefon elimize geçtikten 2 saat sonra kol çantasında ekranı çatladı. teknik servise gönderdik kullanıcı hatası dedi 448 tl ücret çıkardılar yaptırmadık.. karşınızda derdinizi anlatacak bir muhatap bulamıyorsunuz. Ekran kırık halde koruyucu cam taktırdık kullanıyoruz. Ekran durduk yerde daha önceki ekran kırığından alakasız yerlerden çatlıyor, koruyucu camda hiçbir çatlama yok. nette lenovo ekran için bir çok şikayet var ama ortada muhatap yok.

On 08.11.2017 at 15:01, Mehmet Acar yazdı:

İş görür bir telefon ama optik imaj sabitleme yok ve fotoğraf çekerken çok sıkıntıya yol açıyor maalesef.

22 saat önce, Yusuf Ziya Deniz yazdı:

Ben 1 yıla yakındır k5 note kullanıyorum. Birkaç küçük sıkıntı dışında telden memnunum. Sağlamlık:9, ergonomi:7, ekran renk ve çözünürlük:9, kamera 6-7, şarj:7, stabilite:7, ses kalitesi:9 olarak derecelendirebilirim. Benim yaşadığım nadir bir sıkıntı arada tel kendiliğinden kapanıyor,bir de alt dokunmatikler üstündeki koruyucu camdan mı bilemedim arada çalışmıyorlar, bunun dışında beklentimin üstünde bir telefon çıktı.

degerli yorumlariniz icin Herkese cok tesekkurler fiyat 700 tl den 650 tl ye dusunce bi tik daha alınabilir oldu umarim kronik sorunlarla karsilasmayiz kullanmaya baslayinca biraz daha net yorum yaparim inşaallah dun  telefon degistirme sebebim olan sarj sorunundan dolayı foruma giremedim kusura bakmayin gec yazabildim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
9 saat önce, Fatih Emre yazdı:

Nerde 650 TL? Bu telefon çift hatlı mı?

Tek hatlı teşhir ürünüydü o yüzden 650 ye geldi ilk izlenimi su anda bu telefondan yazıyorum fiyat performans ürünü 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...