İçeriğe Yönlendir

İX35 - Araç Kumandam Çalışmaz Oldu

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Arkadaşlar merhaba;

10 gün felan önce arabayı çalıştırmayı denediğimde kumadadan kapıyı açamadım. Sonra her ne hikmetse 10dk sonra kendiliğinden kumada çalıştı. Bu durum ara ara olmaya başladı ama her seferinde bir şekilde çalışıyordu. Şimdi ise ne ettiysem (nefesimle ısıtma, sallama, hafifçe vurma) artık araca erişemiyorum. Şimdi işe geldim arabanın kapıları bile açık kaldı yedek anahtar hanımda. Gittim kitapçığında yacan kod ile pil aldım pili değiştirdim ama yine çalışmıyor?

Sizce sıkıntı ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
12 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Kumandanın kodlanması gerekebilir ?

Bunu ben yapabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
9 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Kitapçıkda yazar nasıl olduğunu. Genelde yapması kolay olur. 

Araç Hyundai İX35. Kitapçığa baktım şimdi ama bir bilgi göremedim.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Servisi arayıp sorabilirsiniz. Yada bilen birileri çıkacaktır illaki. 

Belki bilgileri vardır sorabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
3 saat önce, Emrah Altun yazdı:

Arkadaşlar merhaba;

10 gün felan önce arabayı çalıştırmayı denediğimde kumadadan kapıyı açamadım. Sonra her ne hikmetse 10dk sonra kendiliğinden kumada çalıştı. Bu durum ara ara olmaya başladı ama her seferinde bir şekilde çalışıyordu. Şimdi ise ne ettiysem (nefesimle ısıtma, sallama, hafifçe vurma) artık araca erişemiyorum. Şimdi işe geldim arabanın kapıları bile açık kaldı yedek anahtar hanımda. Gittim kitapçığında yacan kod ile pil aldım pili değiştirdim ama yine çalışmıyor?

Sizce sıkıntı ne olabilir?

Benimki gibi varsayarak söylüyorum arabanın yerini bir değiştirin. Etrafında etkileyen bir şey olabilir.:)))

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Anahtar daha önce çok düştü ise genelde lehim çatlağı gibi problemler olabiliyor. Pillere temas eden metal pinlerin tam temas ettiğinden emin olduktan sonra lehim çatlakları kontrol edilmeli. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...