İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Okay Kaygusuz

bugun yani dün aracımın mazot fitresi kabındaki 'suyunu bosaltma' kapagını actım biraz ordan akıttım. sonra bir güzel duş

8zBq9A.jpg

Y60njA.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
3 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Su çıktı mı Okay?

göremedim ki oldugu yere akıttım :) %5 ihtimal vardır.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

bardaklıktan meyve suyu dökülmüştü klima mekanızmasının tusları yapıs yapıs olmuştu gecen günde musaittim söktüm içlerini temizledim

VDkvvy.jpg

vPOnnm.jpg

LDB11a.jpg

7DlMMP.jpg

PDyPP6.jpg

g67ZZZ.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

aracı aldım alalı buraya hiç yağ eklememiştim fren, debraj hirdolik yağı

kapagı acınca yağı var gibi gözüküyordu üstüne ekledikce emmeye basladı 2.3 defa agzına kadar koydum emdi cekti cekti içine en sonda durdu meger eksilmiş.

ya psikolojık yada gercekten debraj ve fren tepkisi arttı.

HZebjT.jpg

q9hT3V.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bakarsan bağ bakmazsan dağ olurmuş. Kazasız belasız...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Okay senle aynı işleri yapıyoruz veya aklımızdan geçiriyoruz. :) 

Ben de fren hidroliği alıp değiştireyim diyordum tam. :) 

Yalnız emme işi garip. Ben kontrol ediyorum seviye iyiyse müdahale etmiyorum. 2 sene önce filan serviste bi tamamlamışlardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

aracı aldım alalı buraya hiç yağ eklememiştim fren, debraj hirdolik yağı

kapagı acınca yağı var gibi gözüküyordu üstüne ekledikce emmeye basladı 2.3 defa agzına kadar koydum emdi cekti cekti içine en sonda durdu meger eksilmiş.

ya psikolojık yada gercekten debraj ve fren tepkisi arttı.

Fren balataların ne zaman değişti.. ne durumda.. 

Balata değişince taşacaktır.. bu sebeple balata değişmeden önce yağın fazlasını çek mutlaka.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Okay senle aynı işleri yapıyoruz veya aklımızdan geçiriyoruz. :) 

Ben de fren hidroliği alıp değiştireyim diyordum tam. :) 

Yalnız emme işi garip. Ben kontrol ediyorum seviye iyiyse müdahale etmiyorum. 2 sene önce filan serviste bi tamamlamışlardı.

olabilir daha üst kapak yag tuzagı yapacagız gelsinde. :) ben düne kadar hiç doldurmadım bakıyordum zaten kapagı acıp içinde yağ gözüküyordu.

33 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Fren balataların ne zaman değişti.. ne durumda.. 

Balata değişince taşacaktır.. bu sebeple balata değişmeden önce yağın fazlasını çek mutlaka.. 

2sene oldu. balatalar bitmeye yakın yaza cıkartır. zaten kısın pek uzun yol yapmıyorum bitti tatil gezi bayram derken kabugumuza cekildik.

aklımda olsun agzını acarım kapagın. tskler abi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

aklımda olsun agzını acarım kapagın. tskler abi

Hidrolik aşındırıcıdır... 

Bulaşmasın bi yerlere.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Bende hidroliği komple değiştirmeyi planlıyorum fren performansı hoşuma gitmiyor debriyaj pamuk gibi onda sıkıntı yok ama regülatörü öyle bir yere koymuşlar ki kapak açılmıyor [emoji2].b7bff0b2e743b69302f994de193a6845.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
1 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

maşallah... 

yok mu çevrede şöyle binilecek pd golf4 araç arıyorum :) 

Kıymetli araçlar. PD130 Bora var. Saklıyoruz vermiyoruz kimseye :) 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Şimdi, Mustafa Arıkan yazdı:

Kıymetli araçlar. PD130 Bora var. Saklıyoruz vermiyoruz kimseye :) 

pd candır:) golf4 bakınıyorum aylardır ama yok.. elle tutulur yok tabii 1 tane düşmüştü konuşmak için aradım meşguldü sonra ilana baktım satılmış bir kaç günde:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
1 saat önce, Furkan Bakırel yazdı:

Bende hidroliği komple değiştirmeyi planlıyorum fren performansı hoşuma gitmiyor debriyaj pamuk gibi onda sıkıntı yok ama regülatörü öyle bir yere koymuşlar ki kapak açılmıyor emoji2.png.b7bff0b2e743b69302f994de193a6845.jpg

o ne yaa ne işe yarıyor regulatör mü felan. suyumu sogutuyor süzüyor :)

cıkartırsın sen onu bi sekilde. bende komple yenileyim demiştim dün gözüm kesmedi havada 3 dereceydi dün vur gec yaptım sogukta insanın dısarı bile cıkası gelmiyor malum izin günümdü.

45 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

maşallah... 

yok mu çevrede şöyle binilecek pd golf4 araç arıyorum :) 

buyrun size pd biraz pahalı birazda sallamıs sahibi sanruf yok koltuk ısıtma yok 50,yıl boş olmus motor dogru arl orjinal 150hp

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-4-gti-tdi-110kw-150hp-320-tork-50yila-ozel-gumruk-cikisli-614088965/detay/

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
buyrun size pd biraz pahalı birazda sallamıs sahibi sanruf yok koltuk ısıtma yok 50,yıl boş olmus motor dogru arl orjinal 150hp
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-4-gti-tdi-110kw-150hp-320-tork-50yila-ozel-gumruk-cikisli-614088965/detay/
25. Yıl yazmış ya la hahahahah motor güzel bunu güzelce elden geçirmek lazım.4 motion mu bu yoksa bora vardı bir tane de 1.9TDİ 150 HP 4 motion variant.Bu arabalarin tadını ecnebiler çıkarmış bize de hitler motoru bomboş arabaları kakalamislar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
10 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:
21 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

25. Yıl yazmış ya la hahahahah motor güzel bunu güzelce elden geçirmek lazım.4 motion mu bu yoksa bora vardı bir tane de 1.9TDİ 150 HP 4 motion variant.Bu arabalarin tadını ecnebiler çıkarmış bize de hitler motoru bomboş arabaları kakalamislar.

ahahahha aynen katılıyorum sana demişler ki bu araclar tam türkiye için iteleyin :)

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

kendime yağ yakalama tankı yaptım yabancı siterden gördüm baya mantıklı buldum. umarım faydası olur

QFwLfc.jpg

9CUdw3.jpg

QCGxAG.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Eline sağlık. Faydasını görürsün. Bende alıp yapacağım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu hortumun ucu nereye gidiyor.. 

Emme kısmına gidiyor abi. Maf’tan hemen sonrasına bağlı. (Benim araç da öyle)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
41 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Emme kısmına gidiyor abi. Maf’tan hemen sonrasına bağlı. (Benim araç da öyle)

dogru dolandırmak için öyle yaptım hortumu emme kısmına turboya gidiyor direk.

51 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Eline sağlık. Faydasını görürsün. Bende alıp yapacağım.

insallah bakalım hayırlısı sagolsun. haftaya bir sıkıntı cıkmazsa intercoler işine giriyorum kesin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

Selamlar sonuç harika toplam 700 km yol yaptım uzun yol gittim geldim dünde izin günümde bir bakayım dedim yağ yakalamış kararmıs içi altında yağ su bosaltma yeri var yaylı basınca içindeki sıvıyı bosaltıyor elime 1-2 damla süzdü.

GmQvGN.jpg

yavas yavas topluyorum haftada birgün izin yetmiyor bee bu işlerle ugrasıyorsan bol zaman bol fitik olması gerekiyor. sonra bişey eksik kalınca yarında iş olunca uykusuz gecelerle basbasa oluyorsun sonra ardından bir sigara kendiliğinden yanıyor.

coloru taktım tamponu pert ettim sart oldu r32ye gecmek

6a7ZME.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...