İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Okay Kaygusuz
3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Jantlarin orijinal rengine donmelisin emoji6.png Kapi kollari kapi ve tampon citalari ve da boyanmali.

ahh ahh biraz fitik olsa yapılacak daha cok işler var r32 tampon egzos cıkısları  bizenon mercek far koltuk takımı birde o dediklerin oldumu tamam sonra sıkılmacalar baslasın arabayı satacam diye.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Cam filmi folyo çok güzel olmuş ama jantlar aracı hiç göstermiyor.

Yanlış anlamayın ama siyah jantı hiçbir araca yakıştıramıyorum. Yoksa zevkler ve renkler tartışılmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
9 saat önce, Aydın Sert yazdı:

Cam filmi folyo çok güzel olmuş ama jantlar aracı hiç göstermiyor.

Yanlış anlamayın ama siyah jantı hiçbir araca yakıştıramıyorum. Yoksa zevkler ve renkler tartışılmaz. 

dogru aslında bende orjinal kendi renginde parlak olcak ki aleminyum ne parlar ama. 2.el cıkma aldıgım için satın aldıgım arkadas boyamış bende ellemedim hiç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Kazasız belasız sürüşler.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
2 saat önce, Ayhan Asil yazdı:

Kazasız belasız sürüşler.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tskler herkese.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
dün yavrunun viraj denge lastiklerini değiştirdim. orjinal dogus otodan aldım çiftine 90tl verdim. değişim ücretsiz biraz ugrastırdı.

Bedava
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Elinize sağlık. Seste vs değişim oldu mu? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bu kasada kronik viraj lastikleri 1 ay sonra ses yapmaya baslar. Okay Atilgam otoda mumlusunu almistim ben 2 sene ses cikmamisti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

@Okay Kaygusuz kardeşim şu farların içini siyah yap bide stoplara transparan folyo çektirip kenarlarına piano blackten çerçeve yaptır daha güzel durucak  ayna kapaklarını piano black folyo kaplat derim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
35 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

@Okay Kaygusuz kardeşim şu farların içini siyah yap bide stoplara transparan folyo çektirip kenarlarına piano blackten çerçeve yaptır daha güzel durucak  ayna kapaklarını piano black folyo kaplat derim :D

34 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

+Farlara bi-xenon 👍

Gaz vermeyin adama.. :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Gaz vermeyin adama.. default_lol.gif

Gazlı değil abi mazutlu:)
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Golf 4 farına mercek bence çok yakışıyor :) bi-xenon da oldu mu tadından yenmez :) 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
On 05.07.2018 at 09:28, Cem Işık yazdı:

Elinize sağlık. Seste vs değişim oldu mu? 

ses kesildi artık gacur gucur yok. tskler

On 05.07.2018 at 09:33, Metin Akbal yazdı:

Bu kasada kronik viraj lastikleri 1 ay sonra ses yapmaya baslar. Okay Atilgam otoda mumlusunu almistim ben 2 sene ses cikmamisti.

gecen sene necati abinin orda değiştirmiştik sonra sesler baslamıstı. artık nefret etmiştim sesten yaglıyorum ıslatıyorum 2gün sonra yine sesler geliyordu. sonra dedim bide yetkiliden alayım.

On 05.07.2018 at 09:43, Serkan Karakoca yazdı:

içini acınca bi-zenon düşünüyorum aslında ama şuan 1450 fiyat istiyorlar. dünde radara girmişim 488. canım sıkkın bu aralar. aynalara girecegim zaman bulursam 2 haftada bir persembe olunca malum kendime zaman ayıramıyorum zamandan yana cok dertliyim.
dün denizlideydim. dün denizlideydim eskişehirdeki arkadasın aracını 1,8t götürdük yazılımı güncellemeye n75 hata veriyor beyinden diye bişey yaptıramadan geri geldik onada canımız sıkıldı bugunlerde mutsuzum.

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
On 05.07.2018 at 09:44, Mustafa Arıkan yazdı:

+Farlara bi-xenon 👍

şimdi onu yaptırınca r32 tamponada girecegim. ama aklımda ilk paraya kıyacagım olarak ilk iş o var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

dün denizlideydim. dün denizlideydim eskişehirdeki arkadasın aracını 1,8t götürdük yazılımı güncellemeye n75 hata veriyor beyinden diye bişey yaptıramadan geri geldik onada canımız sıkıldı bugunlerde mutsuzum.

Zafer gazoz içseydiniz boş gelmemişsinizdir. Ben bulamıyorum.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

uzun zamandır radara girmiyordum. gecen hafta pazar günü karabüke gittim ordan kastamonuya gittim aksamı geri geldim

sonra dünde denizliye giderken mail geldi e devletten. carsamba aksamı girmişim. o günde negüzel evde uzandım oturuyorum arkadasım aradı bi gel biyere gidip gelecez diye valla acayip zoruma gitti.4zlAlY.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
23 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Zafer gazoz içseydiniz boş gelmemişsinizdir. Ben bulamıyorum.

anlamadım

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
54 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

anlamadım

denizliye özgü zafer marka gazoz var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

denizliye özgü zafer marka gazoz var :)

hım bilmiyordum

yola giderken hep heryerde bulunan redbuldan içiyorum abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

dün arka silecegi söktüm su gelmiyor du tamemen cıkardım motoru falan evde parcaladım.

deliğin agzında ufak cinko gibi bir demir vardı onu cıkardım su tuttum basınc verdim acıldı takarkende o demiri tersine taktım baya etkili calıstı taktım bi tur attım büfenin oraya geldim bişeyler alayım dedim bide ön cama bastım baktım su gelmiyor hay allah simdide bumu bozuldu, kaputu actım haznede su kalmamış ohh dedim tek su kalmasında bozulmasın :)

http://i.hizliresim.com/8zMNZV.jpg

http://i.hizliresim.com/DDPy2z.jpg

http://i.hizliresim.com/mo3J6V.jpg

http://i.hizliresim.com/EDgyJn.jpg

http://i.hizliresim.com/j68QnJ.jpg

http://i.hizliresim.com/2arEZv.jpg

http://i.hizliresim.com/Bzry29.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
uzun zamandır radara girmiyordum. gecen hafta pazar günü karabüke gittim ordan kastamonuya gittim aksamı geri geldim
sonra dünde denizliye giderken mail geldi e devletten. carsamba aksamı girmişim. o günde negüzel evde uzandım oturuyorum arkadasım aradı bi gel biyere gidip gelecez diye valla acayip zoruma gitti.4zlAlY.jpg
Ödenir elbet sağlık olsun.Hızlı araban varsa bu sorunlar olur ben hiç radara girmem mesela niye araba gitmiyor çünkü[emoji2].
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
7 saat önce, Furkan Bakırel yazdı:

Ödenir elbet sağlık olsun.Hızlı araban varsa bu sorunlar olur ben hiç radara girmem mesela niye araba gitmiyor çünküemoji2.png.

ödedim yaa bu hafta cepteki para sıfıra düştü baya etkiledi ama beni. maddi yönden.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...