İçeriğe Yönlendir

Takmatik Araç Perdesi

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Cam filmi mevzusu yıllardır ülkede bir muamma. Bu nedenle son dönemde ben de araç perdesine yöneldim. Aldığım takmatik perdeyi tanıtayım dedim. Belki birilerine lazım olur.

Çifti şu an 20-30 lira civarında satılıyor.

Eğilip bukulmeler malzeme kalitesinden kaynaklanıyor. Üst kısmı sabitlemek için plastik bir parça var ama benim kapıda ona yer yok. Cama yaparsam da pek sağlıklı olmuyor. Ayrıca arka cam perdenin kapalı olduğu seviyeden daha fazla açılıyor, takılacağı iki iki dört. En güzeli cama direkt olarak takmak.b24d456d797bd3ea4f2d7ab81dff65ae.jpg4ef8c7c2d63dd1418e1b662bdcfff6f8.jpg6fc92e37a8732eb6950f74fff7237f60.jpga894ba8376663dbbdb971cdeffb75417.jpg2c4ebebbb6782061a15a7b8e17087048.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Camı tam kaplasaymış gayet güzel olacakmış baya yanlarda boşluk kalmış.Ama yinede güzel ürün.Nerden aldınız acaba link var mı?

Geçen gün bir arkadaşın cam filmlerini söktük perde almayı düşünüyordu,bu hoşuna gidebilir.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Ürünü buldum internetten .Çok kullanışlı değil gibi ömrü kısa bir ürün ama fiyatı baya ucuzmuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergün Kol

Cama tam oturmadığı için çok verimli olacağını zannetmiyorum. 3-4 yıldır aracımda BOD perde kullanıyorum. Takması çok kolay, cama tam oturuyor, cam açılsa bile perde yerinden hareket etmiyor, dışarıdan bakınca cam filminden ayrılamıyor ve en önemlisi cam filmi olmadığı için polis ceza kesmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
(düzenlendi)

Yasak iptal olacak gibi sanırım 1 numara serbest diyecekler :) ya da içi görünebilecek derecede ışık alan diye düzenlenecek ; o da artık abi bak görünüyor işte yok görünmüyor gibi muhabbet dönecek .

tarihinde Emre Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben şahsen pek beğenmedim. Diğer vantuzla yapışanları daha ucuz ve daha iyi kaplıyor. Bu ise sadece derli toplu. Bunun ebatları var. Ben ölçmeden aldım, hata ettim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
21 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Ben şahsen pek beğenmedim. Diğer vantuzla yapışanları daha ucuz ve daha iyi kaplıyor. Bu ise sadece derli toplu. Bunun ebatları var. Ben ölçmeden aldım, hata ettim.

Fena değil bence, ortalık yatışana kadar idare eder seni bence :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
3 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Fena değil bence, ortalık yatışana kadar idare eder seni bence :)

Aynen abi :) Bebek güneşten çok rahatsız olmaya başlamıştı, onun için taktım zaten. Cam filmi yasalara uygun hale getirilirse film yaptırırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
41 dakika önce, Fırat Önal yazdı:

Sen gül gibi focusu satarmısın :)

Hanım için iyi oldu abi, ben de çabuk ısındım buna Allah var. Ama Leon olsaydı tadından yenmez hatta Focus'u anmazdım bile :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bunların genel olarak alt kısmında yapışkanlı bant o

luyor. Sonra sökünce lekesi çıkmıyor kapı kaplamasını eritiyor. En azından ford fusion da bunu yaşadım.

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Ben şu ürünü almayı düşünüyordum ama tam karar veremeden film yasağına müdahale oldu. Geçen hafta filmleri de sökmüştüm bu arada. :/

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
10 saat önce, Hakan Bayrak yazdı:

Ben şu ürünü almayı düşünüyordum ama tam karar veremeden film yasağına müdahale oldu. Geçen hafta filmleri de sökmüştüm bu arada. :/

Bu sürekli kullanıma uygun bir ürün gibi durmuyor. Park halinde işe yarayabilir, hem güneş ışığından korur hemde aracın içerisinin görünmesini engeller.

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak
4 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Bu sürekli kullanıma uygun bir ürün gibi durmuyor. Park halinde işe yarayabilir, hem güneş ışığından korur hemde aracın içerisinin görünmesini engeller.

Katılıyorum. Zaten ben de alırsam sadece arkada yolcu olacağı zamanlar kullanmak için alırım yoksa park halinde (aracın içinde kimse yokken) işe yaramayacağı gibi kesin biri bilinçli veya bilinçsiz yırtar.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emre Şimşek

Geçen bir arkadaşın 508 sw aracında bod perde gördüm. Çok hoş. Kenarlarına incecik tutucular yapıştırıyorlar, perdesini de isteğe bağlı olarak takıp cikartabiliyorsunuz. Araca yakışmış çok şık görünüyordu. Genelde set olarak satılıyor. Örnek link: Connect Perdesi

On 11.11.2017 at 11:25, Mehmet Göktürk yazdı:

Bunların genel olarak alt kısmında yapışkanlı bant o

luyor. Sonra sökünce lekesi çıkmıyor kapı kaplamasını eritiyor. En azından ford fusion da bunu yaşadım.

Çok geç olmadan sokeyim o zaman 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Geçen bir arkadaşın 508 sw aracında bod perde gördüm. Çok hoş. Kenarlarına incecik tutucular yapıştırıyorlar, perdesini de isteğe bağlı olarak takıp cikartabiliyorsunuz. Araca yakışmış çok şık görünüyordu. Genelde set olarak satılıyor. Örnek link: Connect Perdesi
Çok geç olmadan sokeyim o zaman 
Ben önceki aracımız renault symbolde kullanmıştım araca özel bod perdeyi. Tutucuya gerek kalmadan hem arka cama hem arka yan camlara kenarlarındaki esnek tellerle tam oturuyordu. C max ta karartmali cam ve arka yan perdeler olmasa kesinlikle araca özel bod perde alırdım. HB sitesinde yakın zamanda 100 tl gibi bir fiyata Fiesta IV arka taraf için komple takım satılıyordu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Bod perde aldım bende aracım için.arka cam ve kelebek camlar için olan kısmı tutucusuna gerek kalmadan sıkışıp tam oturdu.arka yan camlara tutucu klips kullanarak takmak gerekiyor.ayrıca astra nın tüm camlar %30 karartılmış olması baya işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
(düzenlendi)
11 dakika önce, Recep Güney yazdı:

Bod perde aldım bende aracım için.arka cam ve kelebek camlar için olan kısmı tutucusuna gerek kalmadan sıkışıp tam oturdu.arka yan camlara tutucu klips kullanarak takmak gerekiyor.ayrıca astra nın tüm camlar %30 karartılmış olması baya işe yarıyor.

Hayırlı olsun.Bende aracıma özel bod marka perde almıştım arka cam tam istediğim gibi olmayınca iade etti.Sizin arka cam nasıl oldu?

tarihinde Mustafa Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Recep Güney
Hayırlı olsun.Bende aracıma özel bod marka perde almıştım arka cam tam istediğim gibi olmayınca iade etti.Sizin arka cam nasıl oldu?
Fren lambasının döşemesini az kaldırıp altına doğru ittim tam oturdu.
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Bende bod perde aldım. Kutusunda evde duruyor. Film olayı ortada kalınca takmadım , açıp bakmadım bile. Dışardan bakınca içerisi görünüyor mu? Filmleri 1-2-3 diye numaralarsak (1 en açık) bod perde kaç numaraya girer?

Yorum bağlantısı
Ergün Kol

Fırat bey cam filmi kullanmadığım için numaralandırma hakkında net birşey söyleyemem ama dışarıdan bakınca içerisi pek gözükmüyor. Güneşin bir kısmını kestiği için arabanın içi daha serin oluyor. 4 yıldır kullanıyorum yeni araç alırsam ilk alacağım aksesuarlardan biri yine bu perde olur. Takıp deneyin derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Recep Güney

benim aracın camlarında %70 transparant yazıyor.kış olduğu için şu an arka cam ve arka kelebek camlarda takılı.dışarıdan içerisi görünmyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...