İçeriğe Yönlendir

Kar Zinciri Hakkında

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
23 saat önce, Akan Belen yazdı:

Normalde kar lastiği var ama olur ya yetmediği anlarda kullanmak için şöyle birşey is görmez mi yada kullanan oldumu. Ucu zaten araba da dursun ihtiyaç halinde kullan sonra at gitsin mantığı

Karda dayanabilir.. Buzda 200 metrede kopabilir bunlar.. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Göktürk
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

%99 hiç takmayacaksın Hocam. Daha ucuz bişey yok mu ?

Ebat?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ebat?
Hocam, uzun kablo bağı alsan paket halinde, işin bitince yankeski ile kes at.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
12 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:
Ebat?

sen denedin mi hiç? Kopuyor hemen diyor herkes?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
22 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Zaruret halinde mevzuat gereği trafik kabul ediyor mu lastiğe kablo bağlamayı? Türk işi çözüm oldu biraz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

sen denedin mi hiç? Kopuyor hemen diyor herkes?
Kış lastiği yokken çok kullandık. Tabi o vakit uzun tok, ek yaparak. Birleşme noktasını lastiğin kenarına denk getirip kullandım. Sert hareket yapınca kopuyor. İşe yarıyor
Zaruret halinde mevzuat gereği trafik kabul ediyor mu lastiğe kablo bağlamayı? Türk işi çözüm oldu biraz.
Kesinlikle kabul görmüyor. Yönetmeliğe aykırı.
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

n11.com'dan Her Araba Lastiğine Uygun Araba Kar Zinciri Seti Çelik Kar Paleti seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/lastik-zinciri/her-araba-lastigine-uygun-araba-kar-zinciri-seti-celik-kar-paleti-P154419788

Geçen yıl bu ürünü aldım, deneme fırsatım olmadı ama iş görür gibi, bir de gecen yıl plastik cırt kelepçe ile iki yerden arabayı çıkarttım. O da iş görüyor bilginize.

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Tek geçerim
Benim sattığım çorapları gördün mü? Nasıllar sence? Asfaltta dayanır diyor ama ben pek sanmıyorum :)
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Benim sattığım çorapları gördün mü? Nasıllar sence? Asfaltta dayanır diyor ama ben pek sanmıyorum [emoji4]
Asfalta hiçbiri dayanmıyor, kar veya buzda fena ama
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Ben de bagajda bulundurma amaçlı zincir alayım dedim ancak nasıl bir lastik ölçüsü varsa standart dışı sanıyorum, zincirlerde hep arada kalıyor.

Lastik ölçüsü 235 / 45 / r18

KNK zincirde 1100 grubunda 235 / 50 / 18 var, 1050 grubunda 245 / 40 / 18 var. Sanıyorum 1100 uygundur. Ancak satış sitesinin birinde 235/45/r18 için 1200 ü önermiş :unsure2:

https://urun.n11.com/lastik-zinciri/23545r18-4x4-extra-guclu-takmatik-kar-zinciri-P204454862

Söz konusu durum atlı ve mefatechte de aynı, bir büyüğünü mü alayım, bir küçüğünü mü? Büyük alayım seneye de giyer mi :) 

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Ersen Tapan
2 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Geçen hafta birtane bizim naylona aldım. Ama kullanmaya gerek olmadı henüz. 
https://urun.n11.com/lastik-zinciri/mefa-tech-dayanikli-takmatik-kar-zinciri-1kalite-P302824970

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

O değilde video süpermiş, orada olasım geldi. Her viraj ayrı bir yan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Ben bunları çok kullandım hatta bunlar ikinci takım. Snowtech kauçuk palet ismi. Takması basit ve dayanıklı. Şuan satışta varmı bilmiyorum.Ov95ZZ.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...