İçeriğe Yönlendir

Renault Kangoo 0 km 1.5 dci 110 bg

Ali Gürbüz

Recommended Posts

Bekir Afşar

Hayırlı olsun yeni aracınız. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah ;)

Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Otomobil icin o hiz limitleri abi?
Otoyolda 100 degil mi kamyonetler?

Sani Bey, bölünmüş yollarda 100+%10 yani 110'a kadar hakkı var. 

Otoyolda 110+%10 yani 121'e kadar hakkı var. Ancak artık ortalama hız kontrolü olduğu için otoyollar için ortalama hız 110 km olmalı diye biliyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Hayırlı olsun. Naylonlar Fiyat, performans  olarak, en iyilerdir.
Tesekkurler hasmet abi. Fiyat fayda performansi en yuksek arac bu dedigin gibi.
Güle güle kullanın, 66 bin tl ye 110 bg lik model  gayet iyi rakam.
Tesekkurler sagolun.
Hayırlı olsun doğru tercih [emoji4]86775bb51545e0115e85177fb76115ab.jpg
Eyvallah sagolasin[emoji3]
Hayırlı olsun.
Tesekkur ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Hayır, çift sıra koltuk için bu değerler. Yazdığım %10 sınır dahil
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

hayırlı olsun extrem paket en güzeli özellikle 6 vites ve 110 bg olması büyük avantaj babam yılbaşında 90 bg 5 vites joy paket aldı 90 km'den sonra 6 vites yokmu diye soruyorki motor sesi rahatsız edici hale geliyor....güle güle kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
hayırlı olsun extrem paket en güzeli özellikle 6 vites ve 110 bg olması büyük avantaj babam yılbaşında 90 bg 5 vites joy paket aldı 90 km'den sonra 6 vites yokmu diye soruyorki motor sesi rahatsız edici hale geliyor....güle güle kullanın...
En ideal i 6vites . 6da 3000 devirde 150 km/h hız yapıyor
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun :nazar:

birkaç gündür bende bu tip ticari araçlara bakıyorum, otomatik olacak ama, Ford un ve Vw un var ve fiyatlar uçuk,  vw 2.0 dizel yani vergide battık, Ford ise 1.5 dizel oto ama araç Connect ayarında büyük, bana Courier tarzı lazımdı, neden şu oto şanzımanı bu araçlara koymazlarda bizi sinir eder bu firmalar, sizede EDC koymamışlar, ayıptır yahu, buradan firmalara sesleniyorum, Aloooo ayıptır be, ahanda almıyorum araçlarınızı, kendiniz binin araçlarınıza :angry:

Ulen SUV alalım diyoruz ya dizeli yok, dizeli olanda oto şanzıman yok, onda yoksa mesela seat ta yok ama vw da var, aralarındaki farka bakıyoruzki neredeyse 1 araba fiyatı fark var,  yahu bıktım be, bir dur diyen olmayacakmı acaba bu firmalara....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bir hocamız dolu fiorino aldı oldukça memnun. Sürüşü sizi tatmin etmez ama A dan B ye kolay gitmek biraz da bagaj hacmi ve kolay parça vs ve otomatik olunca anlamlı olabilir. Ayrıca parça vs artık oturmuş araç.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hayırlı olsun :nazar:

birkaç gündür bende bu tip ticari araçlara bakıyorum, otomatik olacak ama, Ford un ve Vw un var ve fiyatlar uçuk,  vw 2.0 dizel yani vergide battık, Ford ise 1.5 dizel oto ama araç Connect ayarında büyük, bana Courier tarzı lazımdı, neden şu oto şanzımanı bu araçlara koymazlarda bizi sinir eder bu firmalar, sizede EDC koymamışlar, ayıptır yahu, buradan firmalara sesleniyorum, Aloooo ayıptır be, ahanda almıyorum araçlarınızı, kendiniz binin araçlarınıza :angry:

Ulen SUV alalım diyoruz ya dizeli yok, dizeli olanda oto şanzıman yok, onda yoksa mesela seat ta yok ama vw da var, aralarındaki farka bakıyoruzki neredeyse 1 araba fiyatı fark var,  yahu bıktım be, bir dur diyen olmayacakmı acaba bu firmalara....
Duster size ancak, bekleriz bu tarafa :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

veve  bakanlara  T-ROC tavsiye edilir.

bütçe yetmezse 1.0 2wd yeterse 1.5 tsi. 4wd  

dizeli es geç.

yer az diyorsan bagaj diyorsan lazım olunca port bagaj.

5 kişi alıyor sonuçta tüm arabalar.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, güzel araç. Sanki eski kasaları daha çoktu piyasada, bu yeni versiyonlar güzel ama pek az görüyorum.

Bir de Partner-Berlingo grubu var, onlara da baktınızmı?

tarihinde Saygın Can Oğuz tarafından düzenlendi
çoklu girişler
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 saat önce, Servet Aydın yazdı:
7 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Hayır, çift sıra koltuk için bu değerler. Yazdığım %10 sınır dahil

Tamam işte, binek gibi 132 değil sınır dahil olarak. Bineğe göre %20 daha az.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bu arada hız limitinin normal araçlarla hiçbir farkı yok yıllardır bizzat ticari kullanan birisi olarak 1 kez bile otomobil hız limitlerinde gezdim diye ceza yemedim yaz kış akşam sabah farketmeksizin İstanbul’un Ankara’nın heryerinde girdim çıktım yok şu saatte girilmez bu saatte çıkılmaz hikaye sadece keyfinize bakın [emoji4]

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

İyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederim.

Mart tan beri 90 bg touch paket kullanıyorum is yerinde. Sehir icinde zevkli bir kullanimi var 5 ilerini. Ama sehir disina ciktikmi şoför u acayip yoruyor.110-120 km hizda 3 bin devire geliyor.
O yuzden tereddutsuz 6 ileri tavsiye ederim. 150 km hizda 3000 devire geliyor.

Arastirmalarim sonucunda 90 bg 110 bg arasinda ki fark sadece yazilim degil.
Beyin ler ,enjektorler ve turbo farkli.110 lukta geometrik turbo var.
Uzerinde continental vanco 2 lastiklerler le geliyor arac.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
7 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

Bu arada hız limitinin normal araçlarla hiçbir farkı yok yıllardır bizzat ticari kullanan birisi olarak 1 kez bile otomobil hız limitlerinde gezdim diye ceza yemedim yaz kış akşam sabah farketmeksizin İstanbul’un Ankara’nın heryerinde girdim çıktım yok şu saatte girilmez bu saatte çıkılmaz hikaye sadece keyfinize bakın emoji4.png

Valla bizim otomobil ruhsatlı kangoo'yu çevirdiler. Polis "size hızdan ceza yazacağım, ehliyet ruhsat" dedikten sonra ruhsatı alıp "otomobil" yazısını görünce bayağı olay olmuştu :) Tüm ekip birbirine paslıyordu ruhsatı :) EDS'nin yakalaması zor ama polis radarı varsa kaçarınız yok.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Valla bizim otomobil ruhsatlı kangoo'yu çevirdiler. Polis "size hızdan ceza yazacağım, ehliyet ruhsat" dedikten sonra ruhsatı alıp "otomobil" yazısını görünce bayağı olay olmuştu [emoji4] Tüm ekip birbirine paslıyordu ruhsatı [emoji4] EDS'nin yakalaması zor ama polis radarı varsa kaçarınız yok.

Polis radarınada bütün radarlarada girdim maalesef 3-4 defa ve azami hız limiti otomobil limitleri üzerinden hesaplanmıştı girdiğim çevirmelerin hiçbirinde araç kamyonet bu saatte buraya giriş yasağınız var gibisinden de hiçbir şey duymadım [emoji846]
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Hayırlı olsun, güzel araç. Sanki eski kasaları daha çoktu piyasada, bu yeni versiyonlar güzel ama pek az görüyorum.
Bir de Partner-Berlingo grubu var, onlara da baktınızmı?

Cok tesekkurler. partnerde guzel kullanisli araç. Ama nedense hic bakmadim bile. fiyatlarini bile arastirmadim . Tasarim yuzu bayagi eski geliyor bana .belkide ondandir[emoji3]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
132 demedik ki hiç
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

Polis radarınada bütün radarlarada girdim maalesef 3-4 defa ve azami hız limiti otomobil limitleri üzerinden hesaplanmıştı girdiğim çevirmelerin hiçbirinde araç kamyonet bu saatte buraya giriş yasağınız var gibisinden de hiçbir şey duymadım emoji846.png

Kamyonetlerin zaten hiç bir yere giriş yasağı yok (1. köprü hariç). Ama çevirmelerden iyi kurtulmuşsunuz diyelim. Bize EDS'den bile gelmişti. Tabi şöyle olmuştu, 132km'nin üstünde gitmiş araç, doğal olarak tüm hız limitlerinin üstünde. Sonra kamyonet olduğu görülünce %30 ve üstünden işlem görmüştü cezada.

Şimdi, Servet Aydın yazdı:
20 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

132 demedik ki hiç

E tamam, ben de onu diyorum zaten :D Hız limiti bana uymuyor :D

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
E tamam, ben de onu diyorum zaten [emoji3] Hız limiti bana uymuyor [emoji3]

Vardır giriş yasağı İstanbul’da bilmiyor olabilirsiniz Ankara’da Kızılay başta olmak üzere belli başlı bir çok yere kamyonetlerin mesai saatlerinde girmesi yasak ama tabi sadece kağıt üzerinde...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Ticari candır :) Hayırlı olsun.
Arkadaştada 105'lik modeli var sık sık kullandığım biraz araç. Kendi aracıma göre sevdiğim yanlarıda var sevmediğimde.

yzpalN.jpg

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Servet abi ruhsatta kamyonet bb van n1 yaziyor.

Panelvan diye bir ibare yok . Biz hangisine uyacagiz?7ae49ce9c3d9875c2a67247532516ab6.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet abi ruhsatta kamyonet bb van n1 yaziyor.
Panelvan diye bir ibare yok . Biz hangisine uyacagiz?7ae49ce9c3d9875c2a67247532516ab6.jpg

İki sıra koltuk varsa panelvansın.
En belirleyici şart bu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

İki sıra koltuk varsa panelvansın.
En belirleyici şart bu.
Tesekkurler mehmet abi.Otomobille aramizda 10 km/h hiz farki var. Cokta buyuk fark yokmus
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
E tamam, ben de onu diyorum zaten [emoji3] Hız limiti bana uymuyor [emoji3]

Ahlaksız herif
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...