İçeriğe Yönlendir

Washerjet Ayar Sorunu ( Cam Yıkama Fıskiyesi )

Cem Dilmen

Recommended Posts

Arif Aykın

Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Hala su zimbirtiyi ayarlayacak duzgun birsey bulamadik😔

Abi 2.5x60 izeltaşın falan klemens tornavidaları var onlardan denedin mi. Eğer o olmazsa bende daha ince tornavidaları var göndereyim sana kargoyla 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
On 14.01.2018 at 17:36, Servet Aydın yazdı:

Düz tornavida, oraya tam girecek. El korkak olmayacak bitti :)

Servet kardeş, bu focus 3 ısıtmalı olanlarda ayar varmı peki?

30352f99be80356f0990ae13bc3f9303b357f717

böyle diyor ama...

1de13c0cef5fab67fcbe2aeccb078d848363cce7

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
6 saat önce, Arif Aykın yazdı:

Abi 2.5x60 izeltaşın falan klemens tornavidaları var onlardan denedin mi. Eğer o olmazsa bende daha ince tornavidaları var göndereyim sana kargoyla 

Adamsin.Dusunmen yeter.Tornavida ile kurcalamaktan agiz kismini bozmak uzereyim.Daha orjinal birsey lazim.Ama ne 🤔

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Adamsin.Dusunmen yeter.Tornavida ile kurcalamaktan agiz kismini bozmak uzereyim.Daha orjinal birsey lazim.Ama ne [emoji848]
Washerjetten normale donmeyi dusunuyorum. Tehlikeli seyahat esnasinda. Birden gorus kapaniyor. Birdr tikanma ayar bilmem ne sorunu var.
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 dakika önce, Metin Akbal yazdı:
2 saat önce, Alpay Sumer yazdı:
Adamsin.Dusunmen yeter.Tornavida ile kurcalamaktan agiz kismini bozmak uzereyim.Daha orjinal birsey lazim.Ama ne emoji848.png

Washerjetten normale donmeyi dusunuyorum. Tehlikeli seyahat esnasinda. Birden gorus kapaniyor. Birdr tikanma ayar bilmem ne sorunu var.

Sende uygun ortami yakaladiginda puskurt suyu😛

Yok ben ne kadarda istedigim gibi ayarlayamasam da donmem orjinale..

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Bir tornacıya git abi öyleyse uğraşmayabilirler Ama hallettirebileceğini düşünüyorum. Oraya uygun bir aparat yapar çok küçük ama hallederler bence. Yada araçlar sert metal den yapılmaktadır bu sebepten kolay kolay eğilme yapmazlar oraya uygun dört tane kesip yankeski ile ve hepsini pense ile hem ileri itip hemde çevirerek ayar yapabilirsin belki 😊

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
20 dakika önce, Arif Aykın yazdı:

Bir tornacıya git abi öyleyse uğraşmayabilirler Ama hallettirebileceğini düşünüyorum. Oraya uygun bir aparat yapar çok küçük ama hallederler bence. Yada araçlar sert metal den yapılmaktadır bu sebepten kolay kolay eğilme yapmazlar oraya uygun dört tane kesip yankeski ile ve hepsini pense ile hem ileri itip hemde çevirerek ayar yapabilirsin belki 😊

neler neler dusundum.. Cizdim verdim. izah ettim. beraber yapayim bile dedim 😵 ama ince cikaramadi. Cok ince calisacak cihaz lazim dedi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...