İçeriğe Yönlendir

Uzun Bir Aradan Sonra Corolla ile Merhaba

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Uzun süredir foruma giremiyordum. Ara ara bakıp hayatın koşturmacası içinde yaşıyoruz. Mk3 mondeoyu sattıktan sonra bir süre arabasız devam ettim. Bu curcunali piyasa içinde ne alsak ne alsak derken kendimi Toyota corolla içinde buldum. Daha 10 gün anca oldu 500 km ye doğru gidiyoruz bakalım.

Toyota Corolla Manuel 1.6 132 bg advence modeli.

05286cf9e5abff3f5c674103a3441bce.jpgb708973559a725e7fdbcd9b4c01a1422.jpgf4eddbfff325ae07503d52cf8b640fd3.jpg61d8353acbd6fdfcc0a08fcfd196341d.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akan Hoşgeldin.. 

Dönüşün güzel oldu:) Güle güle kullan.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Hayırlı olsun yakıt durumu nasıl 
Teşekkürler. Yakıt konusu wide biliyorsunuz ki kullanıma ve bölgeye göre çok değişken. Benim olduğum şehir zonguldak oldukça rampası olan bir yer. Mesela geçen Karabük e gittim arabayı teslim alıp. Ereğli Karabük arası duble yol genelde düzlük sayılabilir. Bölünmüş yol ama yol çalışması çok fazla 110 geçme şansı pek yok. Bende genelde 100 km hiza çıktım en çok. 6.3 ile geldim. Dönüş te 6.2 ye indi. 1 haftadır şehir içi kullanıyorum 7.8 şu an. Şehir içinde kullanmaya devam edersem yükselir ama.
500 km oldu araç. Test etmeye devm ediyorum. Bu arada bundan önceki Mk3 jatko mondeom burada şehir içinde 10 lt yakıyordu :)

Akan Hoşgeldin.. 
Dönüşün güzel oldu[emoji4] Güle güle kullan.. 
Hoşbuldum abi. Teşekkür ederim

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Ruhsuz, aynı zamanda sorunsuz bir araba almışsınız. Kazasız belasız keyifle kullanmanız dilegiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Akan hoş geldin. Allah kazasız belasız kullanmak nasip olsun.:nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Hayırlı olsun . Kazasız belasız. Gökhan hocamın dediğine katılıyorum. Hız sabitleyici kolu ve start düğmesi bayağıdır var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Hoşgeldin Akan. Ve hayırlı olsun yeni aracın
Saol abi. İnşallah bakalım nasıl olacak japon :)
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Akan abi tekrar hoşgeldin aracın da hayırlı olsun, ben de geçen yıl 4 ay kadar 2009 otomatik corolla kullandım

Hayırlı olsun . Kazasız belasız. Gökhan hocamın dediğine katılıyorum. Hız sabitleyici kolu ve start düğmesi bayağıdır var. 
2004 kasa ile başlayıp aynı şekilde devam ediyor galiba abi cc kolu :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Güle güle kullanın hayırlı olsun. Bence çizgileri çok güzel bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
41 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

2004 kasa ile başlayıp aynı şekilde devam ediyor galiba abi cc kolu :)

Artık kaç tane ürettilerse

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Artık kaç tane ürettilerse
Evet ilginç bir dizayn var cc kolunda. İşin açıkçası da sevemediğim bir şekil. Direksiyon dururken ayrı bir kola ne gerek var. Yakında iyi bir inceleme yazısı yazarım sanırım araçla ilgili
Yorum bağlantısı
Akan Belen

N11 de kupon muhabbeti olunca kışlık lastik işini de aradan çıkarmış oldum lassa sw3 ile bana 699 TL ye mal oldu. Hızlı karar vermek zorunda kaldım lastikleri alırken çok fazla marka model inceleme şansım olmadı umarım sorunsuz kullanırım ff3866d31268fda4498ac4bae070f5c3.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...